cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Razgovori mama 01/24

  
clock-img

31.12.2023, 16:28

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

Drage mame i buduće mame, stigao nam je januar!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da procitate Klik

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.12.2023 16:31:14 >

clock-img

31.12.2023, 16:45

clock-img

flamingos

pencil-img

25189

Eto nama januara.Da se upišem.❤️

clock-img

01.01.2024, 15:47

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24686

Dobar dan. Da krenemo ovu godinu lepo I da bude mnogo bolja od prethodne. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.01.2024, 19:57

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

Mah, mah zene. Srecna Nova.
Mi odmaramo. Mada, mm nema slobodan dan. Jutros sam duze spavala. Ziveo raspust.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.01.2024, 07:39

clock-img

flamingos

pencil-img

25189

Dobro jutro.Uživajte u praznicima.Mi danas idemo na slavu kod prijatelja.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

clock-img

02.01.2024, 10:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Dobro jutro, srećna nova, ženske user posted image svako dobro vam želim!

Lep dan danas, ja radim skraćeno pa idemo kod mojih na slavu. Neobično mi je da je ovako toplo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.01.2024, 10:56

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Lep provod danas svima zelim ❤️ I mi na putu, p dosmo kod mojih, ne znaju da dola, imo, biće suzoproliće ❤️

clock-img

02.01.2024, 11:55

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Srecna slava Anci  tvojima lepo se  provodite.Ivanka  najezih se mogu  da zamislim kako je znam osecaj.udjoh da vidim sta piset_e u ovoj temi  pridruzicu vam se ovde  uskoro   pozdrav za sve.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

02.01.2024, 19:15

clock-img

Kata90

pencil-img

3256

Gde ste mamike,sretna vam slava...Mi se gostili malo danas....prijatno veče😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

02.01.2024, 19:17

clock-img

flamingos

pencil-img

25189

Evo i mi sad došli sa slave.Super smo se proveli.

clock-img

02.01.2024, 19:44

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Dobro vece. Vratismo se kuci. Nekih 200m od sestrine kuce vidim mamu, posla u prodavnicu. Izletim iz kola, mm vice na mene, stani gde si posla, kola idu, ja izletela mama mama ona nista pa se okrenu pa se zagrlismo ❤️❤️❤️❤️❤️
A sestrinska intuicija je predoset_ila da cemo doci pa je narucila pecenje jutros ❤️😂😂😂
E sad mogu dalje.

clock-img

02.01.2024, 20:48

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

Divno Iv. Uzivajte.c

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.01.2024, 15:52

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Dobar dan, baš je tmurno danas. Mm i ja smo zaribali, njega je lomilo već neko vreme a mene počelo grlo da boli juče kod mojih. Divota.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.01.2024, 15:57

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24686

Dobar dan. Bas jesenji dan. Mada, odgovara mom raspolozenju. I glava krenula da me boli 🙄. Ali nek smo zivi I zdravi, proci ce sve. Da vidim sta ima sredjivati danas 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.01.2024, 16:19

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Ana, mm vec danima nit prehladjen niti nije. Duva nos povremeno a glas mu kao stipaljku da ima na nosu. Nista vise od toga.
Cudno je vreme. Ivana, kako glava?
Ja danas preredila kuhinjske delove, ima gomila nekih stvati koje premestam u podrum. Ionako ih koristim 2x godisnje. 

clock-img

03.01.2024, 17:37

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

I ja sam ovih dana vredna. Inace od juce sam slinava. Tako da malo i lezim. Radujem se Bozicu i odlasku kod mojih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.01.2024, 22:32

clock-img

flamingos

pencil-img

25189

Evo i mene.Ovde je padala kiša sve vreme.Imali smo goste i proveli prijatno popodne.Ivana,hajd da budeš dobro.Bogu hvala svi smo zdravi,ostalo je nebitno.Svima želim  na prvom mestu zdravlja,a ostalo sve dođe i prođe.Odoh da odmaram.

clock-img

04.01.2024, 13:05

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24686

Dobar dan. Glava danas onako. Treba i goste da imamo popodne tako da se nadam da ce me glavobolja iskulirati. Al sto mi se spava zbog ovog vremena, uzas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.01.2024, 14:04

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Ovde se prosuo pljusak oko 1h, a nas dve isel u lov na nove tanjire 😂 Vratismo se taksijem. Jos uvek pljusti. I ne nadjosmo tanjire. U DIS-u imaju Luminarc na komad ali crne nemaju trenutno. Ostali smo bez dubokih tanjira, po 3 od dve sorte imamo. A od one trece sorte samo jedan. Taj jedan svecano ide u djubre danas. A malih i velikih plitkih imam kolko oces. Zato i kupujem na komad.
Paradni servis je jos uvek citav. 👍
Ivana, glava je samo zbog vremena. Toliko je grmelo danas da sam pomislila da je prolece. A zima trk pocela. 
Sad brljam neki rucak pa popodnevna siesta 😊

clock-img

04.01.2024, 14:15

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Ahoj mame user posted image
Prvo da vam počestitam sve user posted image i poželim što god sebi želite!
E, sad da vam kažem zašto sam uletela. U Segedinu je do 7 januara izložba vojnika od terakote. Odlična je i ulaznica je povoljna. Bili smo juče i oduševljeni smo. Ako uhvatite vremena grehota je da na pogledate, Segedin je ipak bliži od Kine.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

04.01.2024, 14:22

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ovde se prosuo pljusak oko 1h, a nas dve isel u lov na nove tanjire 😂 Vratismo se taksijem. Jos uvek pljusti. I ne nadjosmo tanjire. U DIS-u imaju Luminarc na komad ali crne nemaju trenutno. Ostali smo bez dubokih tanjira, po 3 od dve sorte imamo. A od one trece sorte samo jedan. Taj jedan svecano ide u djubre danas. A malih i velikih plitkih imam kolko oces. Zato i kupujem na komad.
Paradni servis je jos uvek citav. 👍
Ivana, glava je samo zbog vremena. Toliko je grmelo danas da sam pomislila da je prolece. A zima trk pocela. 
Sad brljam neki rucak pa popodnevna siesta 😊



Ivanka, meni se svidjaju njihovi luminarc tanjiri tirkizne boje. Zaljubila sam se u njih.

Olga, lepa preporuka ali mm sve vreme radi, a i predstoje praznicu. Non stop sluzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

04.01.2024, 15:09

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Joj Olga da smo samo malo blizi 😔 Predlozicu mm da vidim sta ce reci. 
Sanjice, ovaj beli servis imam vec 15 godina. Elegantni su i gospodski. I mm polupa 3 duboka tanjira u zadnjih 6 meseci. Naci cu ja sta mi treba, lov i dalje traje. 😊
Moja sestra ima tirkizne, slazu joj se uz stolnjake. 😁

clock-img

04.01.2024, 22:30

clock-img

flamingos

pencil-img

25189

Olga,hvala.I ja tebi j tvojoj porodici želim sve najbolje u Novoj godini.Hvala na preporuci.Uživajte u praznicima.Mi ovih dana uživamo sa našim rođacima,prijateljima.

clock-img

04.01.2024, 23:14

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Samo da vas obavestim, u slucaju da niste informisani, slinava sam 😋😜
Laku noc 😊 Sutra  vas ocekuju manje slinave vesti od mene 😉

clock-img

04.01.2024, 23:37

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

Joj Ivanka i kod mene jos uvek traje. Vise me nervira.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!