cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Samodržeće čarape

  
clock-img

24.12.2008, 10:25

clock-img

Anoniman

Jel ih nosite?

Dok sam bila devojka, nisam ih nosila jer mi gadno stoje, a sada ih nosim i baš mi super stoje. Naravno - sve vreme mi identično stoje... user posted image

clock-img

24.12.2008, 15:08

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Nosim ih. Ne tako često, ali nosim. Poslednje 2-3 godine sve slabije podnosim hulahop čarape. Bude mi toplo, sve me nešto svrbi, pecka...pa i samodrtžeće nekad budu odlična zamena.

clock-img

24.12.2008, 19:25

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

ja mrzim najlon čarape iz razloga što mi se dosta suši koža na nogama i to me svrbi i nervira. A i jako sam tople vrste čovek (čitaj: danas sam bila u kratkim rukavima u kancelariji i otvarala prozor non stop, dok se koleginice smrzle u košulji i džemperu) i nervira me da mi nešto dodatno grije noge... Tako da se poslužujem i zimi u glavnom dokolenicama user posted image I to su neke vrste samodržeće čarape user posted image

clock-img

24.12.2008, 23:01

clock-img

Anoniman

hahahahhahaha

nisam mislila na dokolenice. user posted image

Joj blago tebi, ja umreh od zime. Čak i leti kada padne mrak ja obučem džmperče! user posted image

clock-img

30.12.2008, 22:54

clock-img

stsanja

pencil-img

63

Volim samodrzece carape,i sada ih najvise i nosim ,u trudnoci,jer mi obicne stezu stomak..A kada nisam trudna ih iskljucivo nosim samo za njegove ociuser posted image

clock-img

30.12.2008, 23:25

clock-img

Anoniman

Vidite vi ovu stsanju... crveni veš, samodržeće čarape... user posted image user posted image

user posted image

clock-img

12.02.2009, 14:12

clock-img

Samanta

pencil-img

32

Volela bih da ih nosim, ali ne osecam se prijtno u njima. Malko mi je guzica veca, pa kada ih obucem desi se da se kraj carape i nevidi user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.02.2009, 14:29

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

18.02.2009, 17:53

clock-img

jelana9

pencil-img

84

Letos sam ih stalno "nosila"po kuci,kada sam znala da ce to raspametiti ovog mog...
user posted image Po najvecoj vrucini,i po tri puta dnevno-bili smo vredni,a otud i trudnoca...

clock-img

18.02.2009, 18:23

clock-img

Verus

pencil-img

11942

IZVORNA PORUKA: Samanta

Volela bih da ih nosim, ali ne osecam se prijtno u njima. Malko mi je guzica veca, pa kada ih obucem desi se da se kraj carape i nevidi user posted image user posted image user posted image



Ajde ajde ne placi nisi jedina user posted image  i meni isto, pa ih ne nosim, jednom jesam dok sam bila madja (joooj) ali ne volim bas nesto ja ko guppy meni tooplo brate mili stalno, i to od pre godinu i po pre sam se uvek smrzavala ali mi nesto nisu vise noge hlade nego tople, to sve krece od nogu...

clock-img

18.02.2009, 22:28

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

ma... vrućina živa verus, ... a i meni bi guzica pojela čarapu user posted image

clock-img

26.11.2009, 13:21

clock-img

elenicaa

pencil-img

11

Volim ih nositi povremeno.Imam ih puno raznih debljina i boja ali mi nisu za svaki dan.Moj bi dragi voleo da ih stalno nosim.Klasika!

clock-img

26.11.2009, 13:23

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

IZVORNA PORUKA: jelana9

Letos sam ih stalno "nosila"po kuci,kada sam znala da ce to raspametiti ovog mog...
user posted image Po najvecoj vrucini,i po tri puta dnevno-bili smo vredni,a otud i trudnoca...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

26.11.2009, 13:41

clock-img

buhla

pencil-img

2564

Nosim ih samo kao modni detalj, kad dočekujem mm u večernjim satima!  user posted image  

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

26.11.2009, 15:43

clock-img

mejra81

pencil-img

624

Ja sam mnogo piglu,al ja ne znam koje su to samodrzece carape?
Sve cakam da neko drugi pita al izgleda da svi znaju...
user posted image

clock-img

26.11.2009, 15:58

clock-img

buhla

pencil-img

2564

IZVORNA PORUKA: mejra81

Ja sam mnogo piglu,al ja ne znam koje su to samodrzece carape?
Sve cakam da neko drugi pita al izgleda da svi znaju...
user posted image


user posted image

user posted image




_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

26.11.2009, 16:11

clock-img

mejra81

pencil-img

624

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Kao halterice,samolepljive....... user posted image
Nekad,nekad nosim! Zimi ne, pa to kao da sam bosa!
E,Buhla,cim sam videla da si ti odgovorila,znala sam da ce i slika da padne!user posted image
user posted image

clock-img

26.11.2009, 16:24

clock-img

AtenA

pencil-img

685

mmm... nosim ih user posted image ,naravno mm ih obozavauser posted image user posted image user posted image ,pa ih imam u svim bojama!Cesce u kuci nego napolju.

clock-img

26.11.2009, 17:41

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Ja ih obozavam i ranije sam ih cesto nosila ali sad vise ne jer mi stoje sto se kaze"ko piletu sise"user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

26.11.2009, 17:50

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Par puta već zagledam u ovu temu i čudim se... što bi neko pokrenuo temu "Smrdeće čarape"
user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.11.2009, 20:06

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Par puta već zagledam u ovu temu i čudim se... što bi neko pokrenuo temu "Smrdeće čarape"
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

26.11.2009, 20:50

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

Ja ih ne nosim jer su moje butke vise jednu finu prsutu nego za samostojece carape user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

26.11.2009, 20:50

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

Nosim ih,bas ih volim i dobro se osecam u njima.A i moj decko ih jakoooo voli(mislim na meni,ne na sebiuser posted image )

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

06.05.2011, 11:59

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Nema druga tema o carapama,a hocu da pitam zene koje carape da kupim.Oblacim neki minjak user posted image ,pa mi treba lepa carapa,crna,bez onog presijavanja i sljastanja i bez ikakvih sara.Ovde gde gledam nema neki izbor,ima Pompeinih,ali njih sam uzimala od 70 dena,ima od 15 i 20 sada...pih,bas ne znam. Help user posted image  user posted image

clock-img

06.05.2011, 12:03

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ja kupujem te pompea od 15 dena. Ili neke lepe mrezaste, zavisi kakav ti je minic user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma