cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Sex za vreme menstruacije

  
clock-img

20.02.2009, 13:17

clock-img

Anoniman

Da li imate odnose za vreme menstruacije? Da li volite tada da ih imate? A vaš partner?

Sve o sexu za vreme menstruacije...

clock-img

20.02.2009, 13:24

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Imala sam odnose u tom periodu, ne baš često i ne svaki put, ali ono, ne smeta... Ma, bilo je krvavouser posted image user posted image user posted image .. hehe..



_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

20.02.2009, 13:24

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Imam takve bolove u stomaku i glavobolje da o tome ne raznisljamuser posted image  Da nije tako, ko zna, mozda, ako bih imala takvu zelju, muzu nista moje ne smeta, on bi.

clock-img

20.02.2009, 13:26

clock-img

Anoniman

"zvali su je krvava Meri ..." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vrlo rijetko, jako su mi bolne i obilne tako da izbjegavam

clock-img

20.02.2009, 13:30

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Eugenija, sto te vise citam, vise mi se svidjas.

clock-img

20.02.2009, 13:32

clock-img

Anoniman

Ma eugenija je user posted image
Htela sam da joj predložim da je vodim kući da sedne u dnevnu sobu i priča, a ja da joj se smejem! user posted image

clock-img

20.02.2009, 13:36

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

user posted image Hvala vam dušice drage.... Sve vam je to uzročno-posledična veza.. Da vi niste takve kakve jeste, ne bih ni ja bila ovakva... Da ne bi bilo pec-pec, otvorite temu EUGENIJA, hahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

20.02.2009, 13:47

clock-img

Anoniman

Ovde ja peckam... user posted image

A sada nazad na "user posted image  sex"...

clock-img

20.02.2009, 14:42

clock-img

lucia

pencil-img

187

samo uz peskirce,inace kao da je bio pokoljuser posted image ...mada u poslednje vreme redje posto se izludujemo dok pravimouser posted image  pa mozemo da izdrzimo dok ne prodje cica vestica

clock-img

20.02.2009, 14:46

clock-img

andrijana

pencil-img

610

Nikako a i muz je gadljiv a i nije zdravo jer se organizam cisti pa ko zna sta sve izlazi kroz user posted image . A i ne bih ni ja probala. Fuj!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

20.02.2009, 14:51

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

To mi je skroz fuuj!
Inace toliko imam bolne cikluse da mi sex nije ni na kraj pameti... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.02.2009, 14:58

clock-img

andrijana

pencil-img

610

A tek ja...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

20.02.2009, 14:59

clock-img

kumara

pencil-img

1426

I meni je to skroz bljak! Kad sam bila mladja bilo mi je interesnatno, ali sada... nema sanse!!!

clock-img

20.02.2009, 23:17

clock-img

maša

pencil-img

261

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.02.2009, 13:26

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Meni nije fuj! to je smo endometrijum materice, nista prljavo osim malo krvi, pa sve se to lepo opere, nego sto ne mogu zbog migrene i bolova u stomaku.user posted image

clock-img

21.02.2009, 13:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

Nisam za to jer imam uzasne bolove i obilna krvarenja prva tri dana, ali vec 5ti dan,kad bude po kap,dve, i pod tusem je sasvim ok! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.02.2009, 18:52

clock-img

jelana9

pencil-img

84

Dali znate,da ukoliko zelite da ostanete u drugom stanju-kada se pojavi prva kap menstrualnog ciklusa,potrebno je imati odnose...

To mi je preporucila komsika.

clock-img

21.02.2009, 19:00

clock-img

Anoniman

Probala par puta, ali ne primenjujem user posted image
Jelana9, i ja znam za par slucajeva gde je zena zatrudnela taj prvi dan M (ne namerno niti po savetu), vec je bilo tako samo par kapi pa su hteli da iskoriste priliku dok je tako samo par kapi jer nece biti sexa narednih par dana user posted image  E pa bas su ih iskoristili user posted image  Dobili su cak i rezultat tog svog truda  user posted image

clock-img

21.02.2009, 19:04

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Katjice bas mi je sada to palo na pamet, meni evo 7 dana do M ili manje, a ja imam toliko one sluzi koje nikada nemam pri ovulaciji, boze jel moguce da ja ovuliram tako bezveze kada po logici ne bih trebala??? mm je na putu tako da nista od mucenja slaga sada user posted image moram probati one testove za ovulaciju sledeci mesec da tacno znam kada mi je ovulacija u ciklusu...

clock-img

21.02.2009, 19:06

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Da odgovorim na temu....dok smo bili "klinci" i napaljeni ko idioti jesmo bez obzira na to kada i sta user posted image user posted image user posted image sad vise ne-citala sam da je tokom M grlic otvoren jer izlazi krvi i tkivo i da se tako lakse moze "ubaciti" bakterije i infekcija ako je ima u vagini ili penisu (eto samo mislis na E.coli) i da onda ne daj boze ode na jajovode i eto ti zla...od tada vise to ne radimo za vreme M. 

clock-img

22.02.2009, 17:06

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Moja drugarica kada ima user posted image  obavezno ima i odnose jer joj ublazuje bolove,ali to radi samo prvog dana.Mi smo par puta ali kad je zadnji dan jer mi tad skoro i ne curi.

clock-img

19.04.2009, 23:25

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Pošto mi user posted image traje duuugo(7 dana)zadnja dva dana menzisa uglavnom upražnjavamo seks,osećaj mi je manje više isti,možda je malo klizavijeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

20.04.2009, 18:15

clock-img

afrodita

pencil-img

1814

askrlbfz i onda skomeriom o pasa ki bimo
kako i pekrvivo i ni curilo ne ko li mi upilpo
no da pa ja ka volino no jnega ke brigo
ETO svasta

clock-img

20.04.2009, 20:09

clock-img

dunja RR

pencil-img

30328

posto ja imam endometriozu, da nepisem ovde sta je , to imate u posebnoj temi....meni su posle operacije rekli da to ne sme da se radi, mislim na user posted image za vreme menstruacije, jer i to dovodi do zadrzavanja krvi i stvaranja cisti na jajnicima i materici...user posted image

clock-img

28.10.2009, 08:57

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

IZVORNA PORUKA: afrodita

askrlbfz i onda skomeriom o pasa ki bimo
kako i pekrvivo i ni curilo ne ko li mi upilpo
no da pa ja ka volino no jnega ke brigo
ETO svasta



Joj Bože, šta je ovo draga Afrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!