cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Slagalice i učenje

  
clock-img

11.06.2013, 10:10

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Moja ćerka obožova slgalice. Počeli smo da joj kupujemo vrlo rano i mislim da je uz njih naučila mnogo, prvenstveno vezano za boje i oblike, ali i mnoge druge stvari. Na tržištu ima knjiga sa slagalicama poput ovih, kojih imamo nekoliko, a imamo i one obične slagalice. Volim i drvene Pino jer su baš edukativne.
Šta vi mislite o njima? Da li ih vole vaša deca?

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

11.06.2013, 10:28

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18383

Iva je počela prvo sa onim što e stavljaju na mesto treba da se pogodi oblik, za NG sam joj kupila slagalicu sa 4 dela, sad već sklapa sa 9 delova.... napredujemo user posted image

clock-img

11.06.2013, 10:34

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Andrea ih obozava,imamo i Pino i ove klasicne i knjige.A kad je bila manja imali smo one pertini sa bojama,oblicima,sto su po dve velike.Voli da slaze,zanimljivo joj,a i nauci svasta...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

11.06.2013, 10:38

clock-img

tijatija

pencil-img

2590

I moja deca ih obozavaju. Pino su nam najbolji mada su starije vec prerasle pa kupujemo one klasicne sa likovima crtica

clock-img

11.06.2013, 10:41

clock-img

Moiraina

pencil-img

944

Moje dete isto obožava slagalice. Kupujem mu one najobičnije puzzle, od 24 delova za sada, ja sam oduševljena koliko mu malo treba da savlada i da ih složi bez da gleda u sliku na kutiji. Skoro sam mu kupila i jednu od 40 delova, tu još uvek nije uspeo da složi, mada pokušava (uz moju pomoć). Tu će biti na mamu user posted image , ja obožavam da slažem puzzle i imam nekoliko onih od 1000 i 2500 delova, jedva čekam da poraste pa da zajedno slažemo. user posted image

clock-img

11.06.2013, 10:44

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Nedavno sam joj kupila ovu matematika. Naravno, još ne kapira sabiranje i oduzimanje, ali zna sve životinjice, izbrojimo koliko ih ima, koje su boje i zna da prepozna cifre 1-9. Obožava da se igra sa tim. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

14.06.2013, 09:53

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Ovu ću da kupim M za rođendan. Ima 4 komada u pakovanju sa po 20 delova. Ima da se nauživa dete. user posted image
user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

25.02.2015, 17:49

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Slagalice su super,Moji klinci vole,nije bitno da li su one sa manje delova ili vise, da li su sa likovima iz crtaca ili su zivotinje. Puno toga se nauci, ali razvija se pre svega koncentracija i paznja.

ja sam Mimi prvo isekla jednu sliku sa neke kutije na 4 dela i to je prvo sto je slozila, onda smo krenuli u tu avanturu sa slagalicama user posted image

clock-img

25.02.2015, 19:24

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moje su kao male imale one knjige sa debelim stranicama,na jednoj je bila prica a na drugoj slagalica ali od malo delova recimo sest i bas su ih volele.Mislim da su odlicne za ucenje jer deca odmah pokusavaju da uklapaju delove a istovremeno slusaju i bajke.

clock-img

09.07.2015, 16:59

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Mojoj Mimi je sada omiljena slagalica Disney Pepeljuga, sa druge strane ima identicna slika ali da se oboji,kao 2 u 1, slagalica i bojanka.Preporucujem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.07.2015, 17:22

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Moji su najviše voleli neke slagalice sa slikama prevoznih sredstava,a zašto baš njih ne znam kada imaju punu kutiju tah slagalica

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

09.07.2015, 18:38

clock-img

mila83

pencil-img

3821

klik to je ta,samo ona ima neku sliku sa princom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.07.2015, 18:47

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja A samo sto zavrsila slaganje dve slagalice jedna je Princeze sirene a druga Winx.Slikala sam stavicu sliku veceras kada imam vise vremena.

clock-img

09.07.2015, 21:06

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Evo ih slagalice koje je A danas slagala.Mi imamo bas veliku kolekciju stavljacu slike svaki put kada sloze neku.
user posted image

clock-img

09.07.2015, 21:10

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Meni dečaci ne vole baš da slažu,ali zato je seka dosta slagala,sada je i ona velika pa retko slaže

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

09.07.2015, 21:13

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja A ih bas voli ali sada vec trazi one velike sa vise od 100 delova ove manje zacas slozi.

clock-img

09.07.2015, 21:20

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Predivne su ! Ondacemo razmenjivati slike user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.07.2015, 21:33

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Marko je nasao neke slagalice na netukoje su mu bas privukle paznju i samo ih slaze...ali se pre neki dan tolko iznervirao jer nije mogao da ih pronadje pa je tata priskocio u pomoc user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

09.07.2015, 21:39

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Moja ćera je ekspert za slagalice,za čas ih složi,ne odustajeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

09.07.2015, 21:47

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Isto,dok je Dimitrije malo kasnije poceo da slaze,sad se bas poceo interesovati,ali one preko 30 delova ne slaze sam.Voli pomagati seki oko ovih velikih,najvecu sto su slozili je od 300 delova.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.07.2015, 22:20

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26808

I T voli da slaze slagalice. Verovatno sam i pisala. Imamo i mi wini pu 2u1. Moze da se okrene, sastavi slagalica i oboji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.07.2015, 22:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Meni ćerka voli te sa puno delova,tj. da delovi budu što sitniji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

09.07.2015, 23:35

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Sutra planiraju da sastave jednu vecu stavljam sliku cim zavrse,dosta je teska.

clock-img

23.07.2015, 14:56

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Evo ovu trenutno slazu,iz filma U mojoj glavi.
user posted image

clock-img

23.07.2015, 14:58

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

user posted image veselice koliko puzli ima ova slagalica?