cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Svingeri

  
clock-img

27.03.2009, 11:45

clock-img

Anoniman

Svingeri su parovi, najčešće venčani, koji razmenjuju seksualne partnere ne bi li razbili monotoniju seksualnog života u dugogodišnjem braku.

Njihov život neki nazivaju ''alternativnim lajfstajlom'' koji uključuje širok raspon seksualnih odnosa. Postoji mnogo kombinacija i varijacija: biseksualni sving, voajeristički sving, seks utroje, velike orgije...
Izvor: upoznavanje.net

Šta mislite o tome? Šta biste da vaš muž ima želju za tako nečime?

clock-img

27.03.2009, 11:48

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Ma momentalno bih mu ubila želju zatim!Uzela bih pendrek i lisice od sestre,pa po guzi,pa da vidimo da li bi mu još koji put palo na pamet!Ma ajte molim vas ja da gledam kako on tamo neku,a mene vamo neki,ne hvala,ja nisam za to!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

27.03.2009, 11:50

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Mozda sam ja zaostala ali meni je to bljak...
Ja da gledam kako mm ima odnos sa nekom drugom zenom ili on mene sa nekim drugim i da mi to bude zabavno , uzbudljivo ili sta vec????? Ne bih... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

27.03.2009, 11:53

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Nisam imala vremena o tome da razmisljam jer pravimo bebu tako da ne znam.

clock-img

27.03.2009, 11:58

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

Pre neki dan sam gledala Opru, tema je bila seksualnost. I jedna prica je bila o bracnom paru, u braku su 12 godina, imaju dvoje  dece, vole se, sve je super, sjajno, ali ona pored muza ima i momka!
I to je muz predlozio jer ona nije spavala ni sa kim drugim pa eto da vidi kako je to. Ali najgore je to sto ona voli tog svog momka isto kao i muza, on je njen dragi, i on im je kucni prijatelj!
Kad on dodje u posetu, oni zajedno sede, pricaju, igraju drustvene igre i uvece ona sa svojim momkom spava u gostinjskoj sobi a muz sam u spavacoj sobi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mozda sam ja staromodna, ali meni je ovo bas fuuuj!!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2009, 12:01

clock-img

Anoniman

Lično smatram da je Oprina emisija nameštena, da su ljudi plaćeni da pričaju gadosti koje šokiraju javnost.

clock-img

27.03.2009, 12:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

Ni to nije iskljuceno.. ali u svakom slucaju grozno zvuci.. bar meni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2009, 12:09

clock-img

Anoniman

Daaa... user posted image

Ja bih verovatno svom mužu spakovala kofere na takav zahtev.

clock-img

27.03.2009, 12:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

Slazem se! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2009, 12:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

user posted image   pazite sta sam nasla user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2009, 12:32

clock-img

morena

pencil-img

605

Ajme, Ana, baš je fora! Ma, kakvi svingeri! To je gnjusno. Ako me netko voli, nikada mu tako nešto ne bi palo napamet! Al, dobro, ima ljudi koje to uzbuđuje, pa tko voli, nek izvoli!

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

clock-img

27.03.2009, 12:51

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

IZVORNA PORUKA: Sneža
Uzela bih pendrek i lisice od sestre,pa po guzi,pa da vidimo da li bi mu još koji put palo na pamet!



Možda bi ga samo još više napalila user posted image

clock-img

27.03.2009, 12:55

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

 user posted image  

clock-img

27.03.2009, 12:57

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Guppy,dobro ti to kažeš,mogla bih probati,a šta misliš da uzmem i pištolj?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

27.03.2009, 12:58

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Pa sad zavisi... jel hoćeš da ga napališ il' ispališ? user posted image

clock-img

27.03.2009, 12:59

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

27.03.2009, 13:00

clock-img

Anoniman

da ga opali user posted image ... mslim pistolj da opali user posted image

clock-img

27.03.2009, 13:01

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Ja bih rekla ovako,uz pretnju pištoljem:brzo ispaljuj dobre pokretne spermiće u mene,da momentalno ostanem trudna,ili si gotov!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

27.03.2009, 13:01

clock-img

Anoniman

gledala sam nedavno neku emisiju u kojoj je bio gost jedan mislim da je beogradjanin koji ima swing club negdje na sjeveru jadrana ... elem covjek namlatio para od tog kluba kolko oces

clock-img

27.03.2009, 13:02

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

eeee, i ja sam to gledala...
još ima neku sobicu u koju možeš da ideš da posmatraš druge parove kako sexaju.

clock-img

27.03.2009, 13:03

clock-img

Anoniman

Ja bih rekla ovako,uz pretnju pištoljem:brzo ispaljuj dobre pokretne spermiće u mene,da momentalno ostanem trudna,ili si gotov!



ja da sam na njegovom mjestu ne bih se zezala sa superbrzomsnežomherojem user posted image

clock-img

27.03.2009, 13:04

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

27.03.2009, 13:05

clock-img

Anoniman

ima on guppy raznih soba ... sa bičevima... sa ogledalima... sa raznim spravama (valjda za mučenje) ...itd

clock-img

27.03.2009, 13:08

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

27.03.2009, 13:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34207

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!