writing-img

Tipovi očeva

  
clock-img

27.04.2009, 09:18

clock-img

Anoniman

 
“OTAC ZAPOVJEDNIK” je tradicionalist strogih životnih nazora koji vjeruje u sustav kažnjavanja i postavljanje strogih pravila. Ovaj tata uvjeren je kako je njegova životna svrha biti čvrst i moćan uzor djeci. Kao primjer zapovjednika, znanstvenici su naveli američkoga glumca Michaela Douglasa, koji je izjavio kako je, proganjajući karijeru, zapostavio djecu. Svoju je sadašnju suprugu, glumicu Catherine Zetu Jones, tijekom prvoga susreta zaveo rečenicom: “Želim biti otac tvoje djece”.

Obiteljski klaun - “OTAC ZABAVLJAČ”, drži da je njegova dužnost zabavljati djecu dok majka obavlja kućne poslove. Primjer ovakvoga oca je Liam Gallagher, pjevač benda Oasis, koji kaže: “Umjesto izlaska provodim vrijeme s djecom. To mi je puno zabavnije”. Sretna je i njegova partnerica - Nicole Appelton, koja kaže: “Liam je jako, jako dobar otac”.

KORISNI OČEVI - SAMO U NUŽDI
Jako rijetko preuzimaju inicijativu u kućanskim poslovima, no ovdje su ako partnerica zatreba pomoć. Tako će, u slučajevima nužde, oprati posuđe, skuhati ručak, usisati stan, a ispeglat će i odjeću.

POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI
Napredni su moderni muškarci koji s partnericama svakodnevno dijele sve odgovornosti oko djeteta i kućanske dužnosti. Čak štoviše, ovakav uravnotežen način života ne predstavlja im nikakav problem.

MUŠKARCI SU NAPREDOVALI
Studija koja je provedena u obliku intervjua sa 60 očeva i njihovih partnerica pokazala je da su muškarci napravili oveći pomak od tradicionalne uloge glave obitelji. No većina ih se još uvijek smatra hraniteljima obitelj
i.
Izvor: rr.hr

Koji tip tate je vaš suprug? user posted image

clock-img

27.04.2009, 10:03

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

Pa kad bi se ovaj naslov (ali i tekst) Korisni ocevi - samo u nuzdi izmijenio u recimo Korisni ocevi - samo u TESKOJ, TESKOJ, TESKOJ NUZDI onda bi mm otprilike bio tajuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

27.04.2009, 10:24

clock-img

Natasajvc

pencil-img

140

Tako je mamanp, i mm isto.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

clock-img

27.04.2009, 11:49

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Moj tata je TIP - VOLIM TE NEGDE DUBOKO U SEBI, ALI TI TO NIKADA NEĆU PRIZNATI

Mala ilustracija.. Vidimo se nakon godinu dana, na odlasku, ja sva ranjiva izbacujem rečenicu: Tata, puno te volim!", a on na to kaže: "E, baš mi je drago!"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

27.04.2009, 11:54

clock-img

bebać

pencil-img

2235

IZVORNA PORUKA: mamanp

Pa kad bi se ovaj naslov (ali i tekst) Korisni ocevi - samo u nuzdi izmijenio u recimo Korisni ocevi - samo u TESKOJ, TESKOJ, TESKOJ NUZDI onda bi mm otprilike bio tajuser posted image user posted image user posted image user posted image



Isto ovako,recimo primjer...moj je zadnji put usisao stan za Sergejev rodjendan,jer su gosti već počeli dolazit(najavilis e da kreću)i ja zaista ne bih stigla,jer sam dovršavala rusku salatu...e onda se uhvatio usisivača...oada je prošlo pola godine,mislim da nije više nikako!E moj je taj tip....znači...HITNA HITNA NUŽDA!user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

27.04.2009, 11:59

clock-img

Anoniman

Mm je modifikacija POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI, pre bi bilo NE BAS POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI.
Zadovoljna sam, ponekad gundja ali sta ce, mora da me trpiuser posted image

clock-img

27.04.2009, 12:10

clock-img

darling

pencil-img

23

E moj je kombinacija prva tri tipa,kako kaduser posted image .

clock-img

27.04.2009, 13:34

clock-img

gracija

pencil-img

615

POTPUNO ANGAŽIRANI OČEVI-mm je ovaj tip.Ali moram priznati da je trebalo dosta,dosta vremena da ga preoblikujem da bi bio u ovoj grupi.user posted image

clock-img

27.04.2009, 14:35

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Pa moj bi mogao biti ovaj klaun,pošto nikad u životu nije usisao niti stavio suđe u perilicu a o ostalom da ne pričam.
Jedino eto voli da se igra sa sinomuser posted image

clock-img

27.04.2009, 14:41

clock-img

Anoniman

komlikovano.... izgleda da je i ova studija fulila balkan user posted image

clock-img

27.04.2009, 14:44

clock-img

Lu

pencil-img

15094

user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.04.2009, 15:27

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Nas je tata potpuno angazovani tatauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

27.04.2009, 17:10

clock-img

andrijana

pencil-img

610

MUŠKARCI SU NAPREDOVALI
Studija koja je provedena u obliku intervjua sa 60 očeva i njihovih partnerica pokazala je da su muškarci napravili oveći pomak od tradicionalne uloge glave obitelji. No većina ih se još uvijek smatra hraniteljima obitelji.



user posted image


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

clock-img

09.05.2009, 10:33

clock-img

marince1

pencil-img

4824

Nas tata je prava bebauser posted image .Kad se bude rodio nas mali punoglavcic imacu 2 bebe user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.05.2009, 18:52

clock-img

Jele

pencil-img

1863

Mm je prve dve nedelje po rodjenju Urosa bio potpuno angazovani otac, a od tada je Korisni otac - samo u nuzdi. Dok je bio potpuno angazovani otac bio mi je neverovatno privlacan user posted image , da sam fizicki bila u stanju, stalno bismo se seksali user posted image ... Ovako kao korisni otac mi bas i nije toliko privlacan, a sada sam se potpuno oporavila od porodjaja user posted image ... Bas je lud, mnogo propusta, ha, ha, ha

clock-img

02.11.2009, 23:48

clock-img

Donnie Brasco

pencil-img

26

KORISNI OČEVI - SAMO U NUŽDI
Jako rijetko preuzimaju inicijativu u kućanskim poslovima, no ovdje su ako partnerica zatreba pomoć. Tako će, u slučajevima nužde, oprati posuđe, skuhati ručak, usisati stan, a ispeglat će i odjeću.



Sticajem okolnosti sam ovaj tip.Ne zivimo zajedno,pa kad sta zatreba, ona me zove.Uglavnom ako sinu nesto treba.Nekad mislim da me iskoristava,a onda pomislim da je bolje da ih vidim, makar i tako nego nikako.

clock-img

12.01.2011, 01:27

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Tata:
Prepustiću Smešku odgovor kada za to dođe vreme!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2011, 01:30

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Naš tata je korisni tata i tata zabavljač

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

16.01.2011, 23:39

clock-img

smeško

pencil-img

4271

user posted image

clock-img

16.01.2011, 23:43

clock-img

Verus

pencil-img

11942

mm je otac zabavljac, otac u nuzdi, a kad nisam kuci onda mora biti potpuno angazovanuser posted image

clock-img

16.01.2011, 23:53

clock-img

mati

pencil-img

6667

Mm je OTAC ZABAVLJAC i POTPUNO ANGAZOVAN, zbog cega sam ja veoma srecna i poooonosna user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:07

clock-img

smeško

pencil-img

4271

IZVORNA PORUKA: Jele

Mm je prve dve nedelje po rodjenju Urosa bio potpuno angazovani otac, a od tada je Korisni otac - samo u nuzdi. Dok je bio potpuno angazovani otac bio mi je neverovatno privlacan user posted image , da sam fizicki bila u stanju, stalno bismo se seksali user posted image ... Ovako kao korisni otac mi bas i nije toliko privlacan, a sada sam se potpuno oporavila od porodjaja user posted image ... Bas je lud, mnogo propusta, ha, ha, ha


Tata Smeško:
Pitam se kako smo vam to simpatični kada radimo nešto?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2011, 20:49

clock-img

nencydrew

pencil-img

843

Korisni-u nuždi

Ponekad zabavljači

Najmanje-tradicionalista

clock-img

27.03.2011, 23:53

clock-img

Brana

pencil-img

4456

MM je kombinacija
KORISNIH OČEVA
POTPUNO ANGAŽIRANIH OČEVAuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

29.04.2011, 08:00

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

moj muz je nivo iznad potpuno angazovanih oceva, on je apsolutno angazovani otac posto ja radim a on cuva bebu dok sam ja na poslu user posted image