writing-img

Ukidaju nam pedijatra

clock-img

11.03.2013, 20:00

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

Da ne verujete, hoce da nam ukinu pedijatra user posted image user posted image
pa sam pozvala tv Vojvodinu, i evo,mog brata..... ovde

Rumenka ima preko 1500 skloskei predskolske dece....a oni nam ukidaju pedijatra....nemam reci...nasa dr ide u zamenu u drugu ambilantu a mi ...ko nas sisa user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:02

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

...imate li neki predlog sta da radimooooooooooooo

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:07

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Pretty to je stvarno puno dece da ne bi imali pedijatra.

clock-img

11.03.2013, 20:07

clock-img

mamamikka

pencil-img

757

strašno, a gde sad treba da nosite decu?

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

clock-img

11.03.2013, 20:10

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

to je sramota user posted image user posted image user posted image
kazu da vodimo decu u Kisac a do Kisaca autobus jednom godisnje, sva sreca pa imamo kola
ili u Rumenacku ambulantu a tako kad odemo kao da imamo lepru tako sestre reaguju na nas....inace to su samo skolska i predskolska deca a gde su srednjoskloci i bebe user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:11

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

pa zar nije sad dezurni pedijatar u Vrsackoj ?
izvini , ja sam znala da ima neki problem sa pedijatrijskim dezurstvima u NS
i onda procitam post redovno i vidim da i u Rumenci ukidaju pedijatra user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 20:12:56 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

11.03.2013, 20:12

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

to je za nocna dezurstva

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:14

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

da,da ukinuli su dezurstva sad se ide samo u vrsacku nocu....a ovi nam bre ukidaju skroz

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:17

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

uzasno
a ,zanam da je bzvz pitanje je l ima u Rumenci neka privana ordinacija ?

< Poruku je uredio Olga RR -- 11.3.2013 20:18:08 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

11.03.2013, 20:19

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

nema, rumenka je 8km od Novog Sada....a i da ima nije uredu da se gasi pedijatrija nemaju svi mogucnosti da idu privatno

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:23

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

ma znam da je blizu al kontam da ima nesto privatno da ne bi tako lako zatvorili user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

11.03.2013, 20:33

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

ja vise ne znam sta da kontam sad smo bili bez pedijatra 5 nedelja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:36

clock-img

caca81

pencil-img

642

Na nivou opštine neki protest, pismo predsedniku opštine, peticija, pozvati novinare sa lokalne TV da urade neku reportažu...

clock-img

11.03.2013, 20:38

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

to smo vec uradili,ja sam zvala i bile su novosadske razlgednice...peticiju sad cemo da napravimo i da skupljamo potpise

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2013, 20:44

clock-img

caca81

pencil-img

642

Nadam se da će nešto od toga uroditi plodom...srećno!user posted image

clock-img

11.03.2013, 20:49

clock-img

marince1

pencil-img

4824

i ja drzim palceve da uspe

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

clock-img

11.03.2013, 20:50

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

ja se nadam samo cisto sumnjam, ja sam u Rumenki 5 godina milion puta nismo imali pedijatra, ljubili smo vrata mnogooooooooooooooooo i nikad se niko nije setio da dovede zamenu, svi njeni seminari, bolovanja, godisnji.....

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

07.03.2018, 13:43

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Užas, evidentan je manjak lekara u zdravstvu, i sve više odlaze u Nemačku...

clock-img

07.03.2018, 13:44

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Strasno. Nadam se da se ovaj problem resio...

_____________________________

,,Carpe diem"