cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Volim...

  
clock-img

18.03.2011, 13:57

clock-img

Anoniman

...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image

clock-img

18.03.2011, 13:57

clock-img

eni26

pencil-img

3380


IZVORNA PORUKA: magiNS

...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image


user posted image

clock-img

18.03.2011, 14:01

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: magiNS

...eurokrem, kisu i da neprestano slusam muziku. user posted image


user posted image


user posted image posebno kad leti udari oluja i pljusak,a ja pod strehom i nigde ne zurim pa gledam i cekam da prodje user posted image user posted image

clock-img

18.03.2011, 22:04

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

volim sve sto vole mladi!!!user posted image user posted image user posted image

volim miris proleca i pokošene trave,volim rana letnja jutra,volim jutro na selu,volim jezera i mora,volim da spavam kada napolju pada kiša,volim da slušam kako pucketaju drva u šporetu......al tebe volem i to je fakat!

clock-img

18.03.2011, 22:14

clock-img

Anoniman

Herceg Novi , more , miris soli , plažu u sumrak , proleće , sunce , selo , pesmu , priču , lepu reč , pismenost , umerenost , iskrenost , vedrinu , ljudskost , druženje , humor , smeh , ludovanje , opuštenost , pivo user posted image , ljubav , sex (al' da je dooobar) , uspomene , putovanja , normalne ljude , ČOKOLADU , SEBE user posted image .

clock-img

18.03.2011, 22:25

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

more i more i more, more, more, more, jel sam rekla da volim more?
sunce, vedro nebo, peščane plaže, toplu vodu, volim mog muža, najviše na svetu volim moje dete, volim sebe

rekla sam vam da volim more? nisam? volim more user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

18.03.2011, 23:06

clock-img

Brana

pencil-img

4456

VOLIM:
moje dete,muza,porodicu(mamu,tatu,sestru...),da svaki slobodan trenutak provedem sa mm i sinom,kupanje sa mm,volim muziku,pevanje,sviranje,sarmuuuuser posted image ,igrice(misterije,avanture,logicke),leto,more,druzenje,pozitivne,pametne i dobre ljude,zivotinje,iskrenost,iznenadjenja,nacitanost,umerenost,obrazovanost, da se sminkam,da lepo izgledam,crnu,plavu,sivu i belu boju,knjige,sexxx,strast,romanticnost,mazenje,smesne klipove,filmove,serije,igranje,plivanje,smeh,nes caffu,spavanje,dojenje,decu od mojih sestara,da kupujem poklone,da delim savete,da pomazem ljudima,cistocu,masazu,cvece,tudju srecu,zivotinje,putovanja,takmicenja,scenu,...ma volim zivoot!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 18.3.2011 23:11:41 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

19.03.2011, 02:19

clock-img

liliana

pencil-img

4820

MOJE DETE!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

19.03.2011, 11:40

clock-img

Anoniman

Toliko toga !
Moju porodicu  user posted image knjige , muziku , koncerte ,zurke ,festivale,  Beograd , sunce  , sex , nes , brzu hranu , pivo , vino , duhovite ljude , jutro , setnje , tusiranje,  dugu kosu , sredjene nokte , RR , cvece , putovanja , motor , zuta svetla na auto putevima , zvake , novine , radio , jutarnji program uz dragana i goricu user posted image pisma i razglednice , istoriju , masline , haljine , pamucni ves , japanke , patike , novac , kupovinu , cvrcke , vodu , plivanje , jogu ,  more , boje , ljute paprike ...

clock-img

19.03.2011, 11:47

clock-img

Anoniman

Volim Dunav, Frušku goru i sva njena sela, pljesku sa lukom, mršavost, paradajz, ulice u NS u kojima se krošnje drveća sa jedne i druge strane puta spajaju, pa u proleće izgledaju kao neki zeleni tunel (recimo Save Kovačevića), kuvanje, visoke potpetice, "Visoke potpetice", Smithse i sladoled od čokolade.

clock-img

19.03.2011, 14:09

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

  .... svoju porodicu,  rijeku , sunce, jutro , kupovinu, cipele, filmove,muziku , knjige,
eurokrem , coca-colu ,lazanje , paradajz , poljupce ... 


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

19.03.2011, 15:01

clock-img

Mishica 77

pencil-img

2433

Da spavam(naročito dok napolju pljušti kiša i grmi), da se mazim, da jedem, da se vozim autom, da se ogledam, ka kupujem, da gledam kroz prozor, da se smejem, selo, životinje, da gledam TV, da preglasno slušam miziku, da se šetam, letnja predvečerja....
Naravno, dete i porodica su na prvom mestu.... to  se valjda podrazumeva.

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 19.3.2011 15:02:00 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

clock-img

19.03.2011, 15:53

clock-img

Anoniman

Upravo sam probala Somersby apple cider...mogu slobodno da kažem da ga voooolim i da ću voleti da postanem alkos zbog njegauser posted image

clock-img

19.03.2011, 15:58

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Volim : Robrta , Mariju , kratku kosu , patike , farmerke , subotu popodne , toplu kupku , moju mamu , brata , jasmin kad procveta , narcise ,mandarine , jagode , cokoladu , crno vine , Viribus , Petrovaradin , 18 - ti vek , bulke u sred zita , reno peticu , ma volim svastaaa


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.03.2011, 13:18

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

... moju dušicu i pikić, da se ušuškam u hladan jorgan, da napunim kadu sa kupkom od jasmina, da slušam glasno muziku, da pijem kolu (staaalno), da jedem kislo i slano, dugu kosu, potpetice na cipelama, haljine, more, da čitam knjige, da sortiram i organizujem, da pričam telefonom (i da pričam), bezalkoholno pivo, picu i kineze, putovanja, istoriju.. i još svašta, svašta, svašta...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

20.03.2011, 13:26

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

volim da se ceskam, da slusam muziku, mog malog prasca najvise i volim da ga gnjavim, mazim, volim kada sisa, kada ga  kupam, kada setamo, ma sve volim sa njim! najvise volim kada vidim da je srecan!, mog muza, volim to sto me voli!, moreeeee naravno, dobar provod... svoje prijatelje, jos mnogoooo mnoogooo toga... i crno-bele oblatneuser posted image

clock-img

25.03.2011, 20:49

clock-img

nencydrew

pencil-img

843

Kad mi moja Ljubičica padne u zagrljaj, i kaže:"Mama, ja te volim".I kad me nacrta kao kraljicu sa krunomuser posted image

clock-img

27.03.2011, 19:30

clock-img

Anoniman

Volm zivot,svog sina,muza,roditelje!

clock-img

28.03.2011, 11:43

clock-img

Ana RR

pencil-img

34152

Volim kad me mm nazove samo da mi kaže da me ljubi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.03.2011, 11:44

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Volim kad me mm nazove samo da mi kaže da me ljubi user posted image



Njaaaaaaaa user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

28.03.2011, 15:22

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Proljećeeee, priroduuuuuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

28.03.2011, 15:47

clock-img

Anoniman

Cindy! user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.03.2011, 15:48

clock-img

Anoniman

Cindy tebe obozava! user posted image

clock-img

28.03.2011, 15:48

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Cindarella

Cindy tebe obozava! user posted image


Ne ne ne, ja sam se prva setila, dakle ja tebe vise volim! user posted image Bleeeso jedna , kako me samo nasmejes!!!

clock-img

28.03.2011, 16:04

clock-img

Anoniman

Opanku moj gumeni!user posted image