cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

message-img

FAQ

writing-img

RE: Opcija "Anoniman"

  
clock-img

31.01.2010, 20:43

clock-img

buhla

pencil-img

2564

Meni se ne svidja sto je pod opcijom anoniman citiran neko drugi sa foruma, "jer je to nagnalo da otvori post", a posle par postova pise o problemu iz svoje okoline, koji je lepo mogla da stavi u taj prvi post i svega ovoga ne bi sada bilo.
x puta sam ja ovde iznela neke svoje probleme, mozda sam nekad nesvesno nesto i preuvelicala ili je mozda zvucalo krupno i par mojih RR drugarica mi se javilo na pp da vidi jel sve ok.
bila sam samo jednom anonimna i to cak na nebitnoj temi, da isprobam kako to funkcionise. user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

31.01.2010, 20:48

clock-img

Anoniman

slazem se da nije fer citirati nekoga sa foruma i time pokretati temu..
nego mene zanima kad je cipi pisala "to nesto" i kako ja to nisam provalilauser posted image user posted image user posted image i kako ja i dalje nemam pojma o cemu je cipi pisala(gde sam ja tad bila majku mu user posted image user posted image user posted image user posted image )?

U svakom slucaju,
nikad ne zelim da verujem da je neka od devojaka sa RR imala lose namere ali

ipak...

nije fer prema cipi! Potpuno razumem cipiripi u ovoj situaciji...

ne znam..ni za svoje vece probleme nisam koristila Anoniman (tema: Moj brat, Muz neradnik- kako da pomognem mami?)...a ni za svekrvu i muza...sta god me mucilo pisem, brate...od moje se muke niko ovajditi nece...

ali mi ne bi bilo drago da se neko tako zakaci za neku moju reci i da me citira bez da me pita za dozvolu
mislim da je to glavni problem.


< Poruku je uredio OTI -- 31.1.2010 20:49:42 >

clock-img

31.01.2010, 20:55

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Secam se kad je Cipi napisala to sto je napisala. Pitala sam se sto je neraspolozena, procitala par postova i skontala sta im se desilo. Nisam htela da komentarisem i nista da pitam, jer smatram da me se ne tice. Palo mi je na pamet da nije dobro o takvim stvarima pisati tek tako na temama, i evo sta se desilo posle toga. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

31.01.2010, 20:57

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

i nije dobro..al napisah, jer je bilo gluvo doba, ja tuzna i eto..
al ajde da se stavi tacka na sve ovo jer ne zelim da neko hrani svoju sujetu ljubim vas?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

31.01.2010, 20:58

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ma mi i nismo hteli na tu temu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

31.01.2010, 20:58

clock-img

Anoniman

Minavb,meni nikad nije na pamet palo da nesto NE treba pisati na RR jer ..sta ima intimnije od svega onoga sto mi delimo ovde?
pa zaboga svasta pisemo...
sa nekim devojkama sam podelila bas intimne momente preko PP...
i ne smatram to losim...

ali sada...da li treba da budemo obazrive kada pisemo samo zbog toga sto neko ovde moze da zloupotrebi neki nas problemcic...???

sto vise mislim o tome, sve vise mislim da cipi nije pogresila nigde...
ukazati poverenje nije lose...
lose je izneveriti necije poverenje...

clock-img

31.01.2010, 21:01

clock-img

Anoniman

Slažem se da treba staviti tačku na sve.Trba i izbrisati tu temu i gotovo.  Hajde, žene user posted image

clock-img

31.01.2010, 21:03

clock-img

Anoniman

ma i ja se slazem ali lako je vama...meni bili gosti ceo dan, nisam ni bila na RR...
user posted image

OK, necu vise. sve ok...


clock-img

31.01.2010, 21:04

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Ne znam šta je Cipi pisala, nebitno. Meni u trenutku kad poludim zbog nečega dođe svašta da napišem da iskalim bes i razočarenje, ponekad možda i napišem nešto ali posle kad vidim šta sam pisala shvatim da je malo prenaduvano i da može delovati gore nego što jeste. Tako je sa mnogima. Ali, ako se neko iskreno otvori u nekoj temi, ako zaista problem postoji, mi ga shvatimo na pravi način i pokušavamo da pomognemo mišljenjima i savetima. Mislim da smo sve ovde dovoljno inteligentne da prepoznamo ozbiljne situacije od onih afektnih...i to treba uzeti u obzir.

clock-img

31.01.2010, 21:09

clock-img

Iva979

pencil-img

590

Evo bas sam iscitala ove postove i htela sam samo da kazem da mi je opcija anoniman (nisam ni znala da postoji), pomalo neshvatljiva. Ili reci ili nemoj, nema treceg.
Ja dozivjlavam ovaj forum kao mesto gde cemo moci da podelimo svoje misljenje, brige, stavove, da podrzimo jedna drugu kao i da naucimo mnogo novih stvari iz tudjih iskustava. 
Verujem da je vecina devojaka ovde iz slicnih razloga.
user posted image

clock-img

31.01.2010, 21:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

OVA TEMA govori o Opciji anoniman a ne o Anonimnoj koja je otvorila temu.

Mislim da je u temi Koliko cenite sebe dovoljno pisano, nemojte da počinjete i ovde o tome.



< Poruku je uredio Ana RR -- 31.1.2010 21:11:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.02.2010, 09:58

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: cipiripi

i nije dobro..al napisah, jer je bilo gluvo doba, ja tuzna i eto..
al ajde da se stavi tacka na sve ovo jer ne zelim da neko hrani svoju sujetu ljubim vas?



Verovatno što si ti citirana stičeš utisak da neko hrani sujetu, a ja recimo uopšte to nisam tako shvatila (već napisah na nekoliko mesta).

Hajde žene, ostavite sada to, možda nekome ta tema bude zatrebala, očigledno cipiki ne treba, i bila je krivo shvaćena kada je pisala u toj nekoj drugoj temi.

clock-img

01.02.2010, 10:02

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

I to je bilo off topic.
Molim da se ovde priča samo o opciji Anoniman.

clock-img

12.06.2013, 18:46

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

meni se ne svidja ova opcija, neka svako stoji iza svog stava

clock-img

19.10.2013, 06:25

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

probam mada mi nije trebala opcija

nesh ja tu ne vidim opciju anoniman ehehhe al dobro ni ne treba mi

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 19.10.2013 6:29:24 >

clock-img

19.10.2013, 15:20

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Ljiso nema na svakoj temi,ja sam je par puta koristila ali ne zbog sebe nego zbog ljudi o kojima sam pisala user posted image

clock-img

19.10.2013, 15:32

clock-img

madre

pencil-img

6601

ccc, sram te bilouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

20.11.2016, 11:40

clock-img

branki*

pencil-img

20828

nisam nikad do ssad koristila ovu opciju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.11.2016, 20:26

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Branki ni ja,ali jednom cu nesto napisti pod anonimno ali cu se potpisati,cisto da vidim kako je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

14.09.2017, 11:18

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Zanimljiva opcija ali mislim nepotrebna,vec smo pod nick-ovima...a jedino ako neka osoba zeli da iskaze neko drugo misljene u odnosu na ono kako se vec predstavila pa da pise anonimno ali i to je bezveze...

clock-img

14.09.2017, 11:33

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Nikada je ne koristim ni na ovom forumu..ma nemam potrebu da budem anonimnauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

14.09.2017, 13:30

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Isto mislimo, zašto bi se krili user posted image

clock-img

14.09.2017, 13:48

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Baš tako...ali svako ima svoje razloge.Sve poštujem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

14.09.2017, 18:20

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Smatram da oni koji nemaju hrabrosti da brane svoj stav zive pod senkom- anonimno.

clock-img

22.02.2020, 20:03

clock-img

branki*

pencil-img

20828


IZVORNA PORUKA: branki*

nisam nikad do ssad koristila ovu opciju.


nesto mi je palo na pamet danas..nisam jos uvek nikadkoristila ovu opciju.sto ne znaci da mozda necu.forum je dosta intiman ovaj i vecina nas se nekako zna,,mozda bi osoba dobila drugacije savete da se npr ne zna ko je pisao,ako je neka skakljiva tema.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !