Poslednji tekstovi

Zašto moj mališan „ratuje“ sa tanjirom?
Da bismo razumeli zašto naš mališan zatvara usta ili okreće glavu, moramo na trenutak ući u njego...
Promo objava
Odgoj i razvoj

Počinje eZakazivanje termina za upis u prvi razred
Od 23. marta biće dostupna usluga eZakazivanje termina za upis i testiranje deteta u prvi razred ...
Škola

Ja sam pre par meseci radila bris vagine i cerviksa i nadjena mi je bakterija Eserihija Coli u velikom broju. Simptomi koje sam imala nisu bili ni peckanje,ni svrab,samo sam pocela dobijati
na 14 dana,pojacan sekret i ponekad bolove van ciklusa.
Takodje sam imala blagu upalu materice zbog Eserihije. Dobila sam terapiju 5 injekcija i posle jos 10 dana antibiotike plus vaginalete. Ginekolog je i muzu dao preventivno antibiotike,ali mu je dan posle bilo lose od njih,dobio proliv i slabost,pa je prestao. Citala sam da muskarac jako retko ima ovu bakteriju,a i muz nema nikakve simprome,niti je imao.
Ja nosim one mirisljave i negde procitah da moze...
Tvoj post me asocirao da napišem ono što sam htela odavno, nego nikako da se setim.
Uz dodatak da, ako ih ima van debelog creva, ulozak stvara dovoljno vlaznu sredinu za brzi razvoj. Zato sam krace napisalan da moze da se dobije od njih. Uz to, ginekolozi to vec precutkuju, svaka vrsta uloska, osim vate (koju ja licno ne volim, ali sta cu), cesto poremeti vaginalnu floru, stvara problem sa sekretom i to je, onda, idealna podloga za bakterije! Ja sam imala problema sa sekretom dok nisam pocela da, preko uloska u toku menstruacije, stavljam i sloj vate. Od tada sam prezadovoljna. To je samo par dana u mesecu, ne moram da nosim ni tesno ni belo.
!
Cim prodje
je super, lepo napreduje, pa me to tesi... 
