cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Noc Vestica

  
clock-img

01.10.2019, 09:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Mi smo obećali Marku da ćemo jedne godine ići u Kanadu baš zbog Noći veštica. Iako je bio mali još uvek pamti kako mu je bilo lepo tada. Nadam se da ćemo uspeti sledeće godine da se organizujemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.10.2019, 10:05

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Ej, deco ihahaaaaj do noći noći veštica user posted image
Samo da vam kažem dato NIJE rimokatolički praznik. Naš velečasni je jako nervozen na tu "novotariju i slavljenje mraka i smrti umesto slavljenja ljubavi i svetlosti", čak pravi holivin kao utuk na utuk, ono sveto i prokleto i baš se dao u antikampanju
e sad, ja nisam teolog i neČu da filozofiram na tu temu.
Da li je taj događaj delo nekog mračnog uma koji ima plan da nas sve dovede da vidimo pa da nas preuzme ili je reklama da bi se prodalo koješta,ponovo neću da fantaziram.
Realno ceo svet ne pravi baaaš toliki događaj od nove godine ko mi- pogledajte samo tv program. Ta proslava nove je bio jedan od načina da se Božić ne slavi kao verski nego kao građanski gala praznik i ne za datum koji je u crkvenom kalendaru nego prvi pogodan datum- poslednji dan godine. Pogledajte i Uskrs i prvi maj.
Olga, teoretičar zavere user posted image
Primedba autora: lupetam samo iz razonode ali vidim da se tema zaozbiljava pa što ne bih user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 1.10.2019 10:07:29 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

01.10.2019, 10:35

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Olga, ne znam da li sam ti ikada rekla da te volim 😂. Zasmejes me kao niko😂.


clock-img

19.10.2019, 01:11

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Ne slavimo  ni mi. 

clock-img

19.10.2019, 09:43

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Ne znam ni kad je, kakvo crno slavlje 😃

clock-img

19.10.2019, 09:50

clock-img

flamingos

pencil-img

25175

Olga,potpuno si u pravu❤Divno je čitati post koji napišeš.

clock-img

23.10.2019, 23:00

clock-img

milicicak

pencil-img

7325



IZVORNA PORUKA: nata11

Jel se pripremate za Haloween? 👏👏👏


Ja jedva cekam. Prvi sa mojom I. 🧡
Vec imamo kostim - bicemo bundevica, stigla dekoracija sa allia, baba nam donela tikvu, jos da zamolim komsinicu za jos koju.  Spremila sam i online pozivnice. Kako je bas mala bice samo jos 2-3 devojcice sa roditeljima. 





Nato, sta spremas od hrane za zurku? 
Mini buba je do juce htela da bude Ladybug ali je naprasno promenila misljenje. Sad hoce da bude Rayla iz Dragon princ-a a V beba zmaj... Kako cu to da izvedem, pojma nemam 😂

clock-img

23.10.2019, 23:13

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

A vi to proslavljate bas u full-u?
Kostimi, trick or treat? Spremate hranu? 
I? Kako to izgleda? Bas me interesuje, ja Halloween predstavljam samo na casovima kao tradiciju SAD-a, nista vise. 

clock-img

23.10.2019, 23:25

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Au, covece, kakav entuzijazam zbog nv..bomba :)

clock-img

23.10.2019, 23:43

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Mili nista posebno. Bice proizvodi u Lidlu sada pa cu uzeti par kesica smokija za decu koja ruckaju. Za nas samo sok i porucicu pice. Planirala sam da pravim mini pice na hlebu kao mumije i umotam virsle ali to sledeće godine. 

Ne, nema T&T (za sada) samo klasicna zurka kod kuce stim da su decica u kostimima. 

_____________________________




clock-img

23.10.2019, 23:51

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18381

👍

clock-img

24.10.2019, 08:39

clock-img

smeško

pencil-img

4271


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ej, deco ihahaaaaj do noći noći veštica user posted image
Samo da vam kažem dato NIJE rimokatolički praznik. Naš velečasni je jako nervozen na tu "novotariju i slavljenje mraka i smrti umesto slavljenja ljubavi i svetlosti", čak pravi holivin kao utuk na utuk, ono sveto i prokleto i baš se dao u antikampanju
e sad, ja nisam teolog i neČu da filozofiram na tu temu.
Da li je taj događaj delo nekog mračnog uma koji ima plan da nas sve dovede da vidimo pa da nas preuzme ili je reklama da bi se prodalo koješta,ponovo neću da fantaziram.
Realno ceo svet ne pravi baaaš toliki događaj od nove godine ko mi- pogledajte samo tv program. Ta proslava nove je bio jedan od načina da se Božić ne slavi kao verski nego kao građanski gala praznik i ne za datum koji je u crkvenom kalendaru nego prvi pogodan datum- poslednji dan godine. Pogledajte i Uskrs i prvi maj.
Olga, teoretičar zavere user posted image
Primedba autora: lupetam samo iz razonode ali vidim da se tema zaozbiljava pa što ne bih user posted image



user posted image
user posted image

clock-img

24.10.2019, 09:05

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Inace ta prica kako je Haloween novi praznik kod nas ne pije vodu. Ne znam kako je kod vas ali u nasem kraju su nasi preci na taj dan svi sekli tikve i stavljali svece i na taj nacin terali zle duhove. Cela sela su svetlela. E onda je doso gosn Tito i to se zaboravilo. 



_____________________________




clock-img

24.10.2019, 09:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Nato, Mili, dolazimo kod vas user posted image ovo moje čudo svake godina kuka i pita da li idemo u Kalgari za Halloween.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.10.2019, 10:52

clock-img

milicicak

pencil-img

7325

Mi imamo T&T, od prosle godine. Nekoliko drugara se maskira pa se medjusobno odbidjemo i podelimo slatkise. Deci bude jako zabavno. A i mamama 😂 ove godine i bundevu dubimo ili ukrasavamo sljokicama, videcemo vec...


Ja sam mislila da im napravim neke cudovista keksice i da upakujem lizalice kao bundevice, videcu koliko cu imati snage.
Al me Rayla dokusurila, gde da nadjem srebrnu kosu?

clock-img

24.10.2019, 12:11

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Mili imace u Lidlu sve to, vidi katalog.


Kod nas tata dubi bundevu a mama radi dekoracije. 
Vidi za kosu kod kineza. 

_____________________________




clock-img

24.10.2019, 12:12

clock-img

flamingos

pencil-img

25175

Poštujem odluku svih vas kojj slavite,ali to nije naš praznik,tako da...

clock-img

31.10.2019, 15:10

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

e, noćas je Halovin user posted image
tako da buhahahaha user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

31.10.2019, 17:21

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Nato, javi kako je prosla noc vestica.

Sta se inace radi na noc vestica? 

clock-img

31.10.2019, 17:27

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

eeeee,šta se radi user posted image
otvara se portal između svetova pa izmile sviiii i onda se maskira u te zloće da ne bi opsedale živu čeljad buhahahha user posted image
nemam pojma šta se radi ali mi smo uđumle sujeverni i kucamo udrvo i pljujemo protivu uroka što sen e bi namaškarali noćaske user posted image
ako me čuje velečasni teško meni, njega ne mož ubediti user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 31.10.2019 17:28:35 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

31.10.2019, 17:29

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

😂 Ludo jedna, treba te platiti da pises po forumu😂

clock-img

31.10.2019, 18:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Ja ne znam zašto smo mi to prozvali Noć veštica kada veze sa vešticama nema.

Halloween is a holiday celebrated each year on October 31. The tradition originated with the ancient Celtic festival of Samhain, when people would light bonfires and wear costumes to ward off ghosts. In the eighth century, Pope Gregory III designated November 1 as a time to honor all saints. Soon, All Saints Day incorporated some of the traditions of Samhain. The evening before was known as All Hallows Eve, and later Halloween. Over time, Halloween evolved into a day of activities like trick-or-treating, carving jack-o-lanterns, festive gatherings, donning costumes and eating treats.

The word Halloween literally means the evening before All Hallows Day (or All Saint’s Day) celebrated on November 1. Halloween is also the shortened name of Allhalloween, All Hallows’ Evening and All Saint’s Eve

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.10.2019, 20:04

clock-img

milicicak

pencil-img

7325

E, pa, mi se maskirali, proset_ali po kraju, deca pokupila slatkise i na kraju pojela besplatan sladoled u Crnoj ovci. I svi smo se sjajno proveli 😀


A na ulici su svi komentari bili odlicni, skoro svaki prolaznik nas je pozdravio sa osmehom 😀

clock-img

31.10.2019, 20:06

clock-img

milicicak

pencil-img

7325

A evo i dekoracije 

user posted image

clock-img

31.10.2019, 20:15

clock-img

branki*

pencil-img

20828

super,miliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !