cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo

  
clock-img

07.08.2016, 11:57

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4707

Mene cudi kako do sada nije trazio user posted image
Kasnije ga pitam, hoces seku, kaze neceuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

07.08.2016, 12:48

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24692

Sanjalice, radjaj malu zseku user posted image

clock-img

07.08.2016, 14:27

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Ma zeka je zeka... Sta ce mu seka, pojesce mu zekuuser posted image user posted image

clock-img

14.08.2016, 20:02

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

Ami ima novu foru. Dodje do mene da ga poljubim, poljubim ga, a on kao padne u nesvest user posted image
Da mi je samo znati gde je to video user posted image

clock-img

14.08.2016, 20:19

clock-img

eca89

pencil-img

3753

Ha ha mali misu dobar jeuser posted image !

clock-img

14.08.2016, 20:36

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24692

Misu, ja bih ga onda jos dodatno izljubila user posted image

clock-img

15.08.2016, 07:46

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Misu, ja bih ga onda jos dodatno izljubila user posted image



Jao jesam. Bas me je iznenadio. Pala sam na romantiku user posted image

clock-img

15.08.2016, 07:51

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Sinovi su cud, kada izvedu poseban performans za mamu.
Kako su satki, obozavam ovu temu. Kada krene zurka sa malisom jedva cekam da podelim sa vama sve to.user posted image
Dusa malena, onesvestio se od poljupcauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

15.08.2016, 16:21

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

M nije vidjao tatu nekoliko dana jer tata kasno doddje a rano ode dok ovaj mali jos spava .
U petak je mm napokon zavrsio posao i stigao kuci u neko normalno vrijeme kada ce M - Uh, dobro je! Vec sam mislio da si nas napustio a meni i mami niko nije rekao. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

15.08.2016, 16:43

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24692

Misu, mi mame romanticari user posted image
Nado, prevrnuh se od smeha, dusa mala do kog je on zakljucka dosao Hahaha

clock-img

15.08.2016, 21:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34153

Hahaha, sjajni su user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.08.2016, 21:58

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Vrh user posted image
E sad se setih, muz danas dosao sa posla i ljuti se sto je pustena Prakticna zena user posted image , prebacuje kanal mumlajuci, a Elena ce: "Mama jel si ti prakticna zena ? " user posted image ...Ona mislila da se on meni obratio, verovatno udelio kompliment user posted image

clock-img

17.08.2016, 11:48

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Slijeće golub na granu pod prozor,kažem Dori :gle Dodo golub.
Ona pogleda i okrene se nešto da mi kaže,dok je ponovo pogledala vani on već odletio.Ona sva razočarana kaže :aaaaa gdje mi je guska user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

17.08.2016, 11:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34153

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.08.2016, 11:55

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Ooo, suncica mila! BRezobrazna guska neka user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.08.2016, 13:01

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Sinoc je u mom rodnom gradicu bio vasar sa svim onim letecim i svijetlecim cudima.
M je ovjerio sve i jutros mi prica utiske - Mama, da ti samo znas koliko je to visoko islo, pa tacno samo je falio jedan metar da ne zapne za oblak user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.08.2016, 14:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34153

user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.08.2016, 15:14

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24692

Ne zna se ko je sladjiuser posted image

clock-img

22.08.2016, 00:01

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Pre par dana sedimo na terasi, ustajem i vidim da mi je probilo na stolicu. Ema isto vidi i ja krenem da se pravdam i kao 'jao mora da sam sela u neku sljivu, to je sigurno od sljive, iste je boje'itd... A moje pametno dete:
Booozeee mama, svim zenama ide krv kada nose uloske samo tebi iz guzice cure sljiveuser posted image

clock-img

22.08.2016, 00:15

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Bubi pa ona je brutalno iskrena user posted image user posted image Mogu da zamislim kako ti je bilo user posted image

clock-img

22.08.2016, 04:44

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Bubi falili su mi Emini biseri,zlato milo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

22.08.2016, 07:07

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

e slatko sam se ismejala za dobro jutro, deca su genijalna! Doda i guska, cure ti sljive iz guze....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

24.09.2016, 15:00

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Lezimo Ema i ja, mazimo se, pricamo kako je mene volela moja baka. I kako mi je govorila nesto 'bakina devojko, rumena jabuko'. I sutra dan opet E i ja nesto caskamo a ona me pogleda pa kaze ' e moja majko, trula jabuko' .

clock-img

24.09.2016, 15:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34153

Jaooo Bubiiiiii user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.09.2016, 09:00

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!