Poslednji tekstovi

Dete boli uho prilikom ronjenja
Kod desetogodišnjeg deteta se pojavljuje bol u desnom uhu kada roni. Taj bol se obično pojavi kad...
Zdravlje i bezbednost

Šta je vršnjačko nasilje, a šta su „dečja posla"
Deca u pubertet ulaze sve ranije. I, kao da to nije samo po sebi dovoljno, digitalne tehnologije ...
Odgoj i razvoj

.Bolje je polako da je navikavas na cist aptamil jer je on dovoljno slatkast nego da detetu dajes secera,seces ipak nije bas zdrav.Humana je bas ruzno mlzko pa tu i ubaciti malo secera zbog ukusa bi i moralo....ali aptamil je bas slatkast pa nema potrebe.
A mama mi u jednom momentu reče da nikako nije zdravo bebi davati čistu prokuvanu vodu (u njihovo vreme se dodavao šećer i par kapi limuna, čak sam i ja Luki tako davala), jer je čista prokuvana voda najsličnija antifrizu.

