cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Letovanje 2019

  
clock-img

08.08.2019, 16:18

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Ali ove tavernice, sve belo plavo, divno , predivno!

clock-img

08.08.2019, 16:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

Da, prelepe su. Ovo je kuća koju smo rentali, plavo bela user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.8.2019 16:55:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.08.2019, 16:34

clock-img

pari

pencil-img

6778

Jao Ana, sve je divno! I ja bih da idem...Nisam bila 4 godine...
Grčka stvarno ima super morski šmek

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

08.08.2019, 16:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

Pari, meni se uvek posle mora otvori apetit za putovanjima. Sad bih opet negde skitala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.08.2019, 17:11

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Ana, i ja bih non stop skitala, zavidim ljudima koji imaju vremena i para za putovanja non stop.

clock-img

08.08.2019, 21:50

clock-img

Axi87

pencil-img

122


Hmmm nissm bila u tim mestima kod Soluna niti bilo ko koga poznajem 

IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: Axi87

Koje mesto u Grckoj je najlepse i najblize Srbiji, da se lako i brzo dolazi do njega? 


najblize ti je Agia Triada i Nea Kalikratia, nekih 30 km od Soluna. Kaliktaria je lepa i zivo je mesto, ima lepu plazu i ima od vrhunskih hotela koji su preskupi do apartmana.




clock-img

09.08.2019, 10:21

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Anci samo prkosi 😁

Ja bih tako rado opet u oktobru negdje pobjegla 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

09.08.2019, 10:39

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

Joj Emi, ajmo negde zajedno user posted image ja evo danima gledam gde bi mogli sledeće godine, pa gde da odemo na vikend krajem meseca, pa uklapam sa poslom... kaže mm ajmo sl godine na more u junu pa u avgustu user posted image jun je jeftin a lepo je, nema gužve, baš odmor. Nego me zeza vremenska razlika sa Londonom, morala bih da radim do 18h.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.8.2019 11:14:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 11:00

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Ana, vodite i nas! !!! I mi opet negde. 


Veruj mi i mm je imao ideju da idemo u junu i u septembru, ali mislim da meni to nije izvodljivo zbog posla.
Mislim da sam odustala od mora u sept, radije bi mozda negde u Srbiju na neki produzeni vikend. Imate li predlog?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

09.08.2019, 11:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

Ajde Jess user posted image svi čoporativno, biće nam sjajno!

Mi ćemo možda malo na Divčibare ili tako nešto. Na vikend samo. Onako baš da odmorimo i nadišemo se čistog vazduha.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.8.2019 11:15:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 11:36

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ma mi ne mozemo nigdje.Muz ima godisnji kad gazda tako kaze.Imao je sad dvije sedmice i opet ima na zimu dvije.Ane ide mi se nidje samoj sa djecom



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

09.08.2019, 11:50

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

To su te muke kad odes rano na more 😀

Mi smo prosle godine u novembru isli u Egipat i to je bio pun pogodak. Tamo brckanje u toplom moru, suncanje, ovde gotovo zima. Ove godine ce biti dobro ako uspemo da ugrabimo bar neki vikend. Nada poslednja umire. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

09.08.2019, 13:25

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Ja sam gledala punude i cene, i definitivno jurim last minute, i to 3 dana pred put :) a ide mi se u Egipat nenormalno, ali koliko sam videla, za nas 4voto bi samo takse avionske bile 250 e

clock-img

09.08.2019, 16:35

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Da, i takse su poskupele ove godine. I ne zaboravi trosak za vizu. 4*25e.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

09.08.2019, 19:32

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Joooj da, plus to. Ma strasno, za te pare cu ploa aranzmana u septembru u Grckoj da otplatim

clock-img

10.08.2019, 07:47

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Anci, letovanje tvoje mi se onako u globalu previse svidelo kroz ove fotkice.
Mi smo prekjuce uplatili Nea Vrasnu, pokusacu da postavim link smestaja. Nije nas iznelo puno, krecemo na put 29.8.
https://www.mojsvet.rs/aranzman/vila-leonidas/
Svidelo mi se, tu je Aspovalta, tu je Stavros, idemo kolima, pa opusteno.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 10.8.2019 7:49:16 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

10.08.2019, 09:00

clock-img

bebilule

pencil-img

2215

Hej mame, vidim neki bi jos jednom na more, neki tek idu... Mi se vratili, bili 10 dana. Falilo je jos jedno pet. To cu sljedece godine planirati.


Ana, izgleda bajkovito. Von, uzivajte. 
Nama je bila bajka. Zivjeli smo pod jadranskim borovima. Ovo je prvi put da kampujem sa M. Dosta ljudi oko mene je bilo skepticno, idem na kraj Peljesca, daleko, sama sa njim. Kako cu uopste funkcionisati u kampu sa cetvorogodisnjakom.... Iskreno, i ja sam imala hiljadu upitnika, ali se ispostavilo da je odmor iz snova. Bili smo u malom porodicnom kampu 5 km od Orebica. Velike parcele, hlad, divne komsije, plaza bez guzve, more kristalno. Nema cak ni prodavnica, samo peciva i hljeb dovezu u 8. Kamp super opremljen. Obavili smo samo dvije nabavke jer je frizider bio dovoljno veliki. Nema zidova, ne trcis u hlad... Rano smo isli na plazu, a najvreliji dio dana provodili u lezaljkama kod satora. Onda uvece ostanemo do mraka na kupanju, pa spavanjac. Kamp je pun klinaca bio, M se bas izigrao. Moj veliki djecak je ucestvovao u skoro svemu. Nosili zajedno sudje i peskire na pranje, kuhali, isao sam do toaleta, sam po kifle ujutru. Virila sam iza svakog satora kao manijak o uvjerila se da pazi i zna kuda ide. Kamp je izolovan, tako da nije bilo ni prometa. 
Uglavnom, gledam vec sta bih od opreme dokupila jer ostajemo u ovoj varijanti. Tako smo se ljudski odmorili da nemam rijeci. Postavicu vam koju slikicu. 

clock-img

10.08.2019, 09:12

clock-img

bebilule

pencil-img

2215



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

clock-img

10.08.2019, 11:51

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Bebilule, divno je, bas mi se ide na more!!!

clock-img

10.08.2019, 12:51

clock-img

pari

pencil-img

6778

Jao super bebilule! I svaka ti čast na hrabrosti i energiji!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

10.08.2019, 13:13

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Bebilule, i ja kad slusam iskustva ljudi kojinidu u kamp uglavnom su izuzetno pozitivna, bas kao tvoja, a meni sve nesto frka, zbog wca i tusiranja najvise. Jednom sam bila u nekom smestaju gde smo imali jedan zajednicki wc na spratu i bas je bilo uzasno, ali sve zavisinod ljudi sa kojima delis..

clock-img

10.08.2019, 13:17

clock-img

Milena18

pencil-img

4999

Bebilule, ovo je prelepo! Prava priroda, sloboda...


Ja sam predlagala mužu kamp, ali je on smatrao da je M još premala. Posle ovog tvog posta mi je žao što se nisam više potrudila da ga ubedim.

clock-img

10.08.2019, 13:49

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Bebilule, ti si moj idol!!!



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

10.08.2019, 15:28

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Bebi user posted image divno izgleda. Jes da ja sebe ne vidim pod satorom, zqto tebi svaka cast.
Gde ste to bili ne skapirah? Prvi put cujem za ta mesta

clock-img

10.08.2019, 15:54

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Maraj, Hrvatska je u pitanju



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!