cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Ekspertni UZ

clock-img

18.10.2018, 14:23

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Mozes da ides koliko hoces puta😂Samo ti zakazi😉

clock-img

18.10.2018, 14:27

clock-img

dunja RR

pencil-img

30252

Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

04.12.2018, 18:01

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Na prethodnim stranama se spominje spisak dr koji imaju dozvole za obavljanje eks.uz ali ga ja ne nalazim. Da li ima tog spiska?

_____________________________




clock-img

24.08.2020, 11:01

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Meni moja dr rekla da zakazem ekspertni od 22-24.nedelje, i sad kad sam zvala tu privatnu ordinaciju i tog dr zakaza mi za cetvrtak. Pitam je li rano, tek sam 21.nedelja, kaze nije, radi se od 20-24.nedelje. Ko bi im ga znao. 🤔

clock-img

28.09.2023, 18:34

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Ženice, može li mi neko napisati iskustva za ekspertni uz u Kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu?Pošto kod nas u ZR nije moglo da se zakaže dobila sam uput za tamo.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

clock-img

13.01.2024, 16:32

clock-img

Anoniman

Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).

clock-img

16.01.2024, 23:55

clock-img

lesli

pencil-img

3159



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).





Potrazite misljenje profesorke Dukanac. 

clock-img

17.01.2024, 12:52

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Da mi je ova pamet bila...Isla bih bez gledanja na cenu, tada nisam mislila o tome-kod doktora u Vojvode StepeKazu da je najveci stzrucnjak u sferi 4D UZ.