cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: EX pušači

  
clock-img

13.07.2016, 10:17

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu

clock-img

14.07.2016, 06:38

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24706


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu



Identicna situacija user posted image

clock-img

14.07.2016, 19:10

clock-img

degu

pencil-img

11332

IZVORNA PORUKA: degu

Oooooo mogu da se pohvalim da su cigare moja prošlost. Ne pušim 2 i po meseca i super se osećam user posted image
Hanka samo napred user posted image


Ja sam jos uvek ex, 3 god!

< Poruku je uredio degu -- 14.7.2016 19:12:23 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

14.07.2016, 20:35

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539

Bravo degu user posted image ja u svakoj trudnoći prestanem sa pušenjem jer mi ne prijaju, ovaj put bih baš želela da istrajem, koliko mi samo cigatere oduzimale energije, al opet sećam se koliko sam uživala u njima. Svejedno definitivno ne bih htela da pokleknem i počnem ponovo posle porođaja i dojenja.

clock-img

14.07.2016, 21:50

clock-img

degu

pencil-img

11332

Joj lako je pokleknuti, ja nisam htela ni da probam, jer sam znala da ću opet početi. Nema probavanja! Jako mi je važno da mi deca rastu okruženju nepušača.To nek ti bude glavna motivacija user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

14.07.2016, 22:19

clock-img

jess021

pencil-img

13374

Ja ne pusim 1.5god. Ili sam trudna ili dojimuser posted image
Uopste mi nije problem, ali volela bi da opet kad ova druga beba malo poraste, da imam rituale. Ujutro uz kafu, uvece kad svi legnu, uz casu belog vina.....mmmm

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

14.07.2016, 22:43

clock-img

degu

pencil-img

11332

Ja bih volela kad bih mogla tako po 2-3 dnevno da zapalim, ali sam bar za sebe sigurna da ne bi ostalo na tome, zato bolje da se ne igram s vatrom

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

14.07.2016, 23:36

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

11g bez cigareta user posted image

Tek kad čovjek prestane ukapira koliko je to užasan porok. Samo kad pomislim, iz ovog ugla, kako sam nekim ljudima "smrdila" user posted image bude me sramota user posted image . Da ne pričam o kući koja miriše i djeci koja udišu čist vazduh. Ma ne bih zapalila više nema tih para.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

15.07.2016, 14:06

clock-img

jess021

pencil-img

13374

Choopo, ti mora da si bas rano pocela, kad vec 11 godina ne pusisuser posted image Ko zna sta si ti pusila kad tako smrdiuser posted image
Salim se, nemoj se ljutiti. Mene uopste ne nerviraju cigarete, ja sam prestala zbog trudnocA, a bas ih volemuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

15.07.2016, 14:41

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Evo i ja se mogu upisati u ovu temu.Dakle vec dva meseca nisam zapalila cigaru,mm je samo dosao jedan dan i rekao jel hoces da prestanemo,od tada vise nismo zapalili...nemam krize,ali nekada mi je u glavi da cu mozda ipak nekada zapaliti jos koju cigaru,ahhahahaha,ja sam bas volela da pusim,to mi je bilo zadovoljstvo i uzitak,ali svakako vise volim da ne smrdim svojoj deci,mm a i sebi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

15.07.2016, 15:37

clock-img

degu

pencil-img

11332

Svaka cast Choopo! I meni to padne na pamet, bas mi pusaci smrde. I uvek se setim onog robovanja cigari, kad usred zime dzedzim na autobuskoj, umesto da sedim u toploj cekaonici,ja se kocim napolju jer moram da zapalim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

15.07.2016, 15:50

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

hahahah jess ja sam stara koka user posted image Pa pušila sam negdje od 15-te godine otprilike (ako ne i prijeuser posted image ) pa do 24-te user posted image Uglavnom duže sam nepušač nego što sam bila pušač. A pušila sam tada Eve, Marlboro 100's, Davidof bijeli. Smrde svi pušači, bez obzira koje da puše, to je jednostavno tako. Samo što kada si pušač to ili manje osjećaš ili se praviš da nije tako user posted image

degu kad sam ja pušila (davno prošlo vrijeme user posted image ) moglo je da se puši i u zatvorenim prostorijama. Kad se sjetim da sam pušila u radnji kad sam radila, zapalim uz kafu i onako zadimim je pošteno. A ljudi ulaze user posted image Haos user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

04.06.2017, 01:12

clock-img

SaraLana

pencil-img

57

Jedna od mojih najboljih odluka... 5,5 godinauser posted image

clock-img

04.06.2017, 06:25

clock-img

Duškić

pencil-img

9611

E tako, ja sam nepusac, ali je moj suprug od pre tri god.takodje nepusac.
Kada se rodila prva beba , ostavio je cigarete..

clock-img

05.06.2017, 12:20

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4707

Tačno 2,5 god kako ne pušim. Nemam ni potrebu za cigaretama, čak mi je i muka kad pomislim na njih.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

05.06.2017, 12:46

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam opet pocela po koju... mene kriza uhvati posle par meseci user posted image
Onako ponekad uz kafu



Identicna situacija user posted image


Pisal.pre god. I po ....sad sam uzas...od ex pusaca sad bas dosta furnjam.

clock-img

05.06.2017, 17:59

clock-img

degu

pencil-img

11332


IZVORNA PORUKA: degu

Oooooo mogu da se pohvalim da su cigare moja prošlost. Ne pušim 2 i po meseca i super se osećam user posted image
Hanka samo napred user posted image



Covece pa sad ce 4 godine user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

30.06.2017, 02:40

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Bravo,nepusaci!slazem se sa degu,ne pocinjati niti jednu,ja ne pusim dugo vec godina,ali mislim da kad bih zapalila jednu,brzo bih opet dogurala do paklice,zato ni ne pomisljam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

30.06.2017, 02:46

clock-img

Duškić

pencil-img

9611

Kad se samo setim, moj muz je radio cesto nocne smene, pa kad dodje smrdi na cigarete a ja nervni slom dozivim(ja sam ne pusac) .
Ali, posle par meseci od kad sam se porodila sa prvim detetom, prestao je. To je vec 3 god. Nikad nije zapalio..pre neki dan se iznervirao i kaze da bi rado ispusio cigaretu..ali Neeeee!

clock-img

30.06.2017, 10:54

clock-img

Peace*

pencil-img

4865

Ja ne pušim već 1 godinu 5 meseci i 12 dana. user posted image (proverila u aplikaciji, ne brojim)
17.01.2016. - ako se još uvek ažurira spisak na početku. user posted image

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 30.6.2017 11:05:35 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

30.06.2017, 16:20

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258


IZVORNA PORUKA: Peace*

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image



Ne daj se Ines. Samo misli na smrad i proći će user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

30.06.2017, 17:31

clock-img

emicaa

pencil-img

22194


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ne pušim već 1 godinu 5 meseci i 12 dana. user posted image (proverila u aplikaciji, ne brojim)
17.01.2016. - ako se još uvek ažurira spisak na početku. user posted image

Od kad je počelo leto hvata me kriza. Više je to kriza da bih sela da uživam uz cigaru i kafu na terasu, ali kad pomislim na smrad i ukus... user posted image


Peace kad si izdrzala toliko ne posustaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

30.06.2017, 18:17

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Ne pušim od 7.11.2013 godine.Taj dan mi je preminula majka u 64 godini a smrti su"kumovale" gadure-cigarete

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

26.02.2018, 10:23

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Sve pohvale za aktivne na ovoj temi! Nastavite borbu, devojke! Čak i ako nekad pokleknete, vaš preostali život počinje sledeće sekunde, ne odustajte!

clock-img

26.02.2018, 10:53

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Ne pusim vec 13godina.Preporodila sam se od tada.Zarekla sam se da cu od novca koji sam davala na cigare makar svaki drugi mesec sebe castititi skupom kozmetikom.