cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja

clock-img

04.07.2018, 16:52

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Haha ivana kakav ves, ukoju velicinu da se uguram user posted image
A ljiso ne nosim pidzamu, samo majicu i gace, bar je to lako skinuti, brze nego pidzamuuser posted image
Mi spavamo u odvojenim sobama na dva kraja stana, i to je problem. On u jednoj sobi sa decacima sa mladjim sinom, ja sam bebom u drugoj,smeta im beba pa se podelismo. Da smo u istoj sobi pao bi sex sigirno, ovako nemam snage da ustanem a on cim legne zaspi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

04.07.2018, 16:54

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24713

Poslacu ti ja, univerzalne 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2018, 16:58

clock-img

milicicak

pencil-img

7329

Kad se porodim pisacu :) do tad necu vise da ulazim u ove teme, nama od pocetka trudnoce strogo zabranjeno user posted image

clock-img

04.07.2018, 17:10

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

I mi spavamo u odvojenim sobamauser posted image to nije prepreka. Heheh...

clock-img

04.07.2018, 17:32

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24713

Mili, i vama? user posted image
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2018, 17:36

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Nema izgovora, moze gde god samo kad se ukaze prilika user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

04.07.2018, 17:43

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mili, i vama? user posted image
Ljisa i njen muz se nadju u kupatilu user posted image


Ma jok on dodje kod mene u sobu. A i u kuhinji imamo fotelju na razvlacenjeuser posted image

clock-img

04.07.2018, 19:34

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Nema, ljisa svaki cosak u kuci opremila za prvu pomoc user posted image
Pa i kuhinju user posted image

clock-img

08.07.2018, 01:30

clock-img

markovicka23

pencil-img

7

Nikakav user posted image Toliko poruka na ovu temu onako ofrlje prelistah vecina uziva dok ja patim hahahah i moj muz zajedno samnom 😂u glavnom u cemu je rijec ja Sam Ali potpuno izgubila volju za to I iskreno od kad sam see porodila (porodjaja prirodan rezali su me i sili ) dolje sve suvo a i kad krenemo ja sam toliko stisnuta da me i boli do sad nismo imali normalan odnos kao i prije trudnoce a vec ima 8 mjeseci od porodjaja cula sam da tj citala da moze da bude vagina suva Ali iskreno nisam nista koristila a i ne znam sta da Ii je Neko od vas neki preparat koristio pisite mi iskustvaa plizzzuser posted image

clock-img

08.07.2018, 06:25

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Markovicka imas dosta lubrikanata za vlazenje

clock-img

08.07.2018, 09:00

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24713

Markovicka, ja sam imala problem sa suvocom posle prvog porodjaja. Imas raznih lubrikanata, slobodno uzmi neki. Pomoci ce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.10.2018, 08:02

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Fizički isti, ali psihički... Treba mnogo faktora da se poklopi da bi uopšte došlo do seksa. Treba da spavaju deca ili da ima ko da ih čuva, treba slobodnog vremena i treba da ne budemo preterano umorni (reč "odmorni" ne mogu da upotrebim). Ali sada mnogo više uživam u seksu, jer do njega tako teško dolazim, i zato što sam tek posle porođaja istinski shvatila da sam žena u svakom smislu te reči.

clock-img

25.10.2018, 22:49

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Markovicka- ta suvoca moze da potraje, tj.moze da traje dokle god dojis recimo, tako je meni dr rekla... probaj sa lubrikantima.
Slazem se i sa Dorom, dosta stvari treba da se ,,potrefi" i za to treba vreme... tako da - zene, samo polagano 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

25.10.2018, 23:01

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset godina sasvim dobar user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

26.10.2018, 07:55

clock-img

Dora89

pencil-img

3151



IZVORNA PORUKA: Olga75

Kakav mi je seksualni život posle porođaja, mogu vam reći sad posle deset_ godina sasvim dobar user posted image




😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂

clock-img

26.10.2018, 10:02

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ijaoj.realno..hahaha!

clock-img

29.10.2018, 13:19

clock-img

Olga75

pencil-img

20591


IZVORNA PORUKA: Dora89



😂 Dobro je, nikad nije kasno! 😂
Na tu temu jedan vic:
Kako otac psuje sina:kad sin ima 5 godina - j**em ti mater;kad sin ima 10 godina - j**aću ti mater;kad sin ima 15 godina - j**o sam ti mater;kad sin ina 20 godina - j**o ti pas mater.
Stavila sam zvezdice, nadam se da neću biti banovana, ali nisam mogla da izdržim da ne podelim, baš je slikovito! 😂


znači boldovah našu situaciju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

30.10.2018, 02:25

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Nada poslednja umire! 😂