writing-img

RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice

  
clock-img

26.08.2010, 21:44

clock-img

Ellenica

pencil-img

763

Štooooooooo?????

Šta si zeznula'user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

clock-img

26.08.2010, 21:45

clock-img

Anoniman

Skinula mi se farba sa rešetki pa sam morala da je stružemuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.11.2010, 22:24

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ako na uputstvu za, recimo, odmašćivač rerne, piše "ostaviti da deluje maksimum 5 minuta",  to onda znači 5 minuta. Ne 5 minuta i "samo da raširim veš", a svakako ne 5 minuta i "samo da raširim veš i nahranim virtuenle ovce i krave na FB". Verujte na rečuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

15.11.2010, 22:32

clock-img

viking

pencil-img

6663

Nedjo user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

15.11.2010, 23:03

clock-img

Anoniman

A taman sam zaboravila na taj fijaskouser posted image

clock-img

16.11.2010, 11:00

clock-img

Anoniman

Čime da skinem sloj neznamanijačega sa moje NOVE PEGLE ? user posted image Juče je upalila , i nisam primetila da je bila podešena odmah na najjače ... Kako sam prislonila na platno koje sam trebala da ispeglam (neka bzvz muževa košulja - ostala je čitava btw) , tako mi se sloj tog nečeg zalepuckao za peglu user posted image . Kako sad to da skinem ? Znam za onu foru - so , pa na papir , ali pegla je na paru i ima trilion onih rupica za vodu , pa se plašim da ne zapušim te rupe ... Predlozi ?

clock-img

16.11.2010, 11:02

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Ja sam svoju potopila u sirće (samo taj donji deo) iz nekih potpuno petih razloga. Ostavila je preko noći, i ujutru nikad čistija nije bila user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

16.11.2010, 11:06

clock-img

Anoniman

Hm ... Nemam pojma ... Nervira me što pegla ima onaj zez za samočićšenje , ali majku mu , to je samo za iznutra , što ne namestiše da se sama očisti i spolja ? user posted image

Moram videti sa mamom , ona ima sličnu , pa da mi ona kaže kako ona skida to kad se zalepi ... A ako ništa - sirće mi ne gine .

clock-img

16.11.2010, 11:29

clock-img

Trbica

pencil-img

118

Probaj da je zagrejes pa da zgulis to alu folijom. Neces je izgrebati. Tako sam ja skinula.

clock-img

16.11.2010, 11:33

clock-img

Anoniman

Trbice , probaću , mada mi deluje kao da se ne može zguliti jer izgleda kao da se ulepila prašina na peglu user posted image Ali baš bukvalno , kao sitna zrnca prašine koja "koče" pri peglanju .

clock-img

16.11.2010, 11:34

clock-img

viking

pencil-img

6663

Nećeš, ja to stalno radim...

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Znam za onu foru - so , pa na papir , ali pegla je na paru i ima trilion onih rupica za vodu , pa se plašim da ne zapušim te rupe ... Predlozi ?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

16.11.2010, 18:14

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Ja nisam znala to za so..ako moze neko da objasni user posted image

Ja bi to skidala tako sto uzmem stari peskir i skvasim ga i onda peglam. Onda se skine ono zagoreno user posted image

Nedjo user posted image user posted image ismijah se sad, a mogu mislit kako ti je bilo...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

17.11.2010, 18:15

clock-img

Anoniman

Uspela sam sa solju . Sve se skinulo bez problema . user posted image

Čup , uzmeš beli papir , "posoliš ga" user posted image , tj istreseš recimo kašičicu soli na papir , upališ peglu i toplom peglom "peglaš" so na papiru . Skinu se sve zalepljene nečistoće . user posted image

clock-img

17.11.2010, 18:16

clock-img

Anoniman

AAaaa, kao piling za peglu user posted image

clock-img

17.11.2010, 18:22

clock-img

Anoniman

Something like that user posted image

clock-img

17.11.2010, 20:30

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

E suoer, bas cu da probam ako opet zašteka

Jos nesto da pitam...par puta sam sipala u peglu obicnu vodu user posted image jer nisam imala destilovane. Ponekad mi ona para ne izlazi dobro, pa sta mislite jesu li se neke rupice zacepile od kamenca user posted image Ako jesu, ima li nacina da se i to ocisti?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

17.11.2010, 20:36

clock-img

Anoniman

Choop , e to baš ne znam , moja pegla ima neko dugme da se sama očisti . Pitaću mamu , pa ti javljam user posted image

clock-img

17.11.2010, 23:36

clock-img

Anoniman

Limuntus savrseno kida kamenac. samo ga rastvori u vodi i sipaj u peglu. Mislim da bi trebala da je polozis na neko mesto gde ti nece smetati ako voda iz nje curi. A mozda bi trebala i da je ukljucis da para pocne da izlazi i peglaj neku krpu. Inace, limuntus ke savrsen da vam ocas posla skine kamenac iz posudja i onih kuvala, za ciscenje espresso aparata...

clock-img

17.11.2010, 23:46

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Hvala Bubi i Misu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

27.11.2010, 22:05

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Kupila limuntos danas pa cu da probam za peglu user posted image

Nego, je l' zna neko mozda kako se skida flomaster s table?user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

21.12.2010, 14:49

clock-img

dunja RR

pencil-img

30246


- da li perete beli luk kada ga očistite od ljuske?
- da li ljuštite pasulj za prebranac?
- da li zamrzavate torte i kolače?

user posted image

clock-img

21.12.2010, 14:54

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Samo provučem luk kroz mlaz vode, ne potapam ga. Ne ljuštim pasulj jer se dugo kuva, pa se posle i ljuska raspada. Zamrzavala sam sitne kolače i nisu bili loši posle. Torte nisam i ne verujem da ću.

clock-img

21.12.2010, 14:55

clock-img

Anoniman

- da
- ne
- da

Pozdravlja te moja mama user posted image

clock-img

21.12.2010, 14:57

clock-img

viking

pencil-img

6663

ja prvi put čujem da se ispira beli luk user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

21.12.2010, 14:59

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ja ga ne perem nakon ljuštenja
a što se tiče kolača, zamrznem i uvek bacim. Ne znam da li sam ih ikada odmrzla i jela user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma