writing-img

RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav

  
clock-img

27.10.2014, 13:32

clock-img

majared

pencil-img

1565

To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava

clock-img

27.10.2014, 13:35

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

ooooooo to se i meni desava a to najvise mrzim ili kad me probudi kad ustane za posao....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

27.10.2014, 13:38

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Kad mi dodje sa pitanjem "hocemo raditi nesto"..pa onda mi se vise nista ne radi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

27.10.2014, 14:30

clock-img

bubulence

pencil-img

13679


IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.



ni ja, tako da sam uvek spremna user posted image ...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko user posted image ...

clock-img

27.10.2014, 14:43

clock-img

doktorkakristal

pencil-img

4108

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

27.10.2014, 14:54

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

E Kristal suze mi krenuše user posted image
Ja nemam želju kad dodjem sa posla,umorna,samo čekam da idem pod tuš a on ko zapeta puška.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

27.10.2014, 15:15

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129


IZVORNA PORUKA: majared

To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava



Ovako je i kod mene.
I to obicno drezdi ispred kompa do 2 nocu, i onda legne i skonta da mu se ne spava, pa me budi. Dodje mi da mu onu stvar odsecem.
Kad sam umorna nema sanse da vodim ljubav.

clock-img

28.10.2014, 07:47

clock-img

majared

pencil-img

1565

Ja ne odbijam. Posto retko nadjemo vremena za nas sad sam u fazonu daj sta das user posted image

clock-img

28.10.2014, 22:17

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"



Bas ste dobri doktorka...nasmejali ste me do suza... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

28.10.2014, 22:32

clock-img

doktorkakristal

pencil-img

4108

e drago mi je da vas razveselih user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

29.10.2014, 07:49

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"



Ovo mi je nesto poznato user posted image user posted image Od kad radim stvarno sam uvece mrtva i nemam nesto puno volje

clock-img

29.10.2014, 07:52

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Doktorka user posted image ...sve potpisujem

clock-img

29.10.2014, 08:10

clock-img

majared

pencil-img

1565

Sinoc sex bio u planu. Ja naravno zaspala uspavljujuci dete. Cula sam mm-a kad je usao u sobu ali i on je legao i u roku od 5 minuta zaspao. Racunam da mu se htelo probudio bi me user posted image

clock-img

29.10.2014, 13:22

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.



ni ja, tako da sam uvek spremna user posted image ...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko user posted image ...



ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekujeuser posted image

clock-img

29.10.2014, 13:26

clock-img

lelaigor

pencil-img

2865

Često nisam, ali uglavnom su nam apetiti jednaki. A u ovoj trudnoći smo radili to...hmmm, pa mogu komotno nabrojati na prstima obe ruke, a ja sam osmi mesec. user posted image A hoće mi se. Kad mi se neće, on skroz ima razumevanja.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

clock-img

25.11.2014, 17:21

clock-img

soni

pencil-img

5581

Uf nekad mi se stvarno ne da...U poslednje vreme smo jako umorni..Posao do kasno, dete...Treba da nam bude odmor i opustanje, ali kad legnemo u krevet samo bi zakrkali

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

clock-img

27.11.2014, 05:02

clock-img

Sanjalica1980

pencil-img

1502

Ja sam uvek raspolozena. Cesto znam biti ja ta koja zaskoci njega user posted image

Ponekad mi je teze ujutro ali brzo me prodje user posted image

E sada, pitajte me kada stignu ove smizlice da li je tako user posted image

clock-img

27.11.2014, 08:21

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Pa ponekad jeste jer pored svih obaveza koje u toku dana imamo uveče nismo nizašta.A da ne govorim kada me naljuti i razbesni a očekuje da sve bude OK.Ne kažem mm ima razumevanja imam i ja za njega,ali me strašno nervira taj muški stav,bar kod većine muške populacije postoji,da žene treba da bude uvek raspoložena,prvo sve odradi po kući i padne sa nogu i na kraju kada padne u krevet a muškarac onda očekuje da bude voljen

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

27.12.2014, 23:47

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Kada mi se spava - ne diraj me. Ja sam u tom fazonu. Ne volim kad sam psihicki spremna za san a on ne

clock-img

07.03.2015, 10:01

clock-img

Plavusa34

pencil-img

197

da da da cesto,meni je sve drugo vaznije

clock-img

11.03.2015, 22:55

clock-img

Andrea W

pencil-img

57

Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja user posted image user posted image , da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!

clock-img

11.03.2015, 23:08

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Veceras mi je mrskouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

12.03.2015, 07:44

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129


IZVORNA PORUKA: Andrea W

Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja user posted image user posted image , da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!



Samo 20 dana?! Moj apstinira 2 meseca user posted image
Cek bre, pa ocu li se ja onda utopiti nakon keksa user posted image

I dalje ima dana kad mi je mrsko. Lepo kazem "Nije mi do keksa", okrenem se i legnem da spavam. A on nek se duri ljuti, nek mu porastu usi, rogovi, rep...apsolutno me bas briga.

clock-img

12.03.2015, 10:07

clock-img

Andrea W

pencil-img

57

Pod apstinencijom podrazumevam da se uzdrzavao i od seksa i od masturbacije. Tako je izdrzao 20 dana, a onda me zamlio da mu pripomognem user posted image . Krajnji rezultat me je fascinirao! Bilo je sperme bar 5 puta vise nego inace. I bila je onako vodenasta, sve se slivalo sa mene.
Da, definitivno ti preti opasnost od utapanja, posle tolike pauze user posted image

clock-img

12.03.2015, 13:29

clock-img

majared

pencil-img

1565



ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekujeuser posted image

[/quote]

Kod nas nema vise na brzaka. Sad su potrebne ozbiljne pripreme. A kada mi mm posle kaze - jos bi bolje bilo da smo mogli jedno sat, da da se mazimo i ljubimo, pa jos da smo sami kuci. user posted image Ma daaaaa, onda ne bi imao seks nikad