cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Tajne solo sexa

  
clock-img

22.09.2009, 13:40

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Crkoh od smijeha, luda si majke mi!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: indy_25

ja sam jednom svog muza uhvatila da mastrubira. Dosao on s posla u 2 navece posto nekada radi nocne smjene ali ja nisam spavala samo sam se pravila da spavam jer mi je bilo mrsko da vodimo ljubav a znam da bi me napao da se mazimo. I tako ja lezim kad cujem neke uzdahe na tv on je upalio private spice. Onda poce madrac da se trese odjednomuser posted image user posted image user posted image  ja se piskim od smjeha i u sebi a necu da me provali da sam budna hocu da ide do kraja bas da vidim kako to. i slucajno se malo pomjerim on se prepao i ugasio odmah. Kad za 5 minuta ponovo madrac se ljulja radi desnica i zavrsio je na kraju a ja samo sto nisam tada od smijeha pukla a morala sam u sebi. I nisam mu nikada rekla da sma ga cula.

clock-img

19.04.2010, 13:59

clock-img

eni26

pencil-img

3380

user posted image user posted image

clock-img

22.07.2010, 10:09

clock-img

dunja RR

pencil-img

30172

Ima ova tema o masturbaciji, tu su devojke već pisaleuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.7.2010 10:10:40 >

clock-img

22.07.2010, 12:37

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....

clock-img

22.07.2010, 12:59

clock-img

dunja RR

pencil-img

30172


IZVORNA PORUKA: smeško

Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....



nije zaključana pišemo u njojuser posted image

clock-img

22.07.2010, 13:19

clock-img

smeško

pencil-img

4271

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Ta tema je zakljucana.

Ja ne verujem da je to zenama toliki bauk. Verujem da nijedna nece da prica o tome, ali ne i da nisu to bas nikad radile ili pomislile na to? Pa, zar smo mi zeljne samo uvece, kad su nam muzevi kod kuce?! Sta kad smo same, ujutru, u podne....



nije zaključana pišemo u njojuser posted image



Onda se prebacujem! Hvala!user posted image

clock-img

22.07.2010, 13:23

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Ne znam u koju ja temu ulazim, meni je opet zakljucanouser posted image
Help!

clock-img

22.07.2010, 20:06

clock-img

dunja RR

pencil-img

30172


IZVORNA PORUKA: smeško

Ne znam u koju ja temu ulazim, meni je opet zakljucanouser posted image
Help!



Smeško, na ovu temu mislim, OVU u kojoj sada pišemuser posted image user posted image
ona druga jeste zaključana jer je nepotrebno imati dve iste ili slične, kako god, teme.....

clock-img

22.07.2010, 21:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

IZVORNA PORUKA: OTI

Ajde da vidimo ko moze da ne odgovori kao ANONIMAN..

Zene, da li masturbirate?
Od kad?
koliko cesto?
na koje nacine?

sta o tome mislite?





IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja ne. Nikad.

Sta mislim...pa ko voli nek izvoli. Nemam nista protiv, naprotiv ako je to nekome zadosvoljstvo  zasto ne bi sebi ugodio , ali to jednostavno nije za mene i ne predstavlja mi uzitak.






_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.07.2010, 21:28

clock-img

Anoniman

moja greska.nisam znala da ima ovakva tema.
u pretrazivacu je nikad ne bih trazila pod ovim imenom user posted image user posted image user posted image

Ja da. odavno. bila sam klinka kad sam pocela.
u poslednje dve godine retko. bas retko.
sem u trudnoci u prvih sest meseci kad jesaaaaaaaaaaaaaaaaam.

clock-img

29.07.2010, 11:52

clock-img

Anoniman

žene kad vam je neprijatno,pa koristite opciju anoniman....ali pišite bre!
Ja iako imam odličan i čest sex s mm,volim malo sama sa sobom uživati...muž to zna,voleo bi me posmatrati,stalno moli,ali to mi je previše,ne mogu,bilo bi me sram.
Ne sećam se kada sam počela masturbirati,možda s 15-16 god. rano sam sazrela i bila dosta znatiželjna,i u sex.odnose stupila sa 15god.sećam se da ispočetka nisam ni znala kako se solira,gurala prste i raznorazne predmete koji su mogli za to poslužiti,ali orgazam na taj način sam doživela tek kasnije dok sam se usavršilauser posted image
I sad često puta dok je mm na poslu kada decu uspavam uživam u svom telu,i osećam se sretno,mm s vrata već zna da li je bilo šta taj dan user posted image sve je super dok ne počne pitati da nije komšija navraćao user posted image

clock-img

13.03.2015, 11:53

clock-img

branki*

pencil-img

20828


IZVORNA PORUKA: Andrea W

Da li i koliko cesto masturbirate? Kad ste prvi put to radile? Da li se samozadovoljavate samo ukoliko nemate odnose ili bez obzira na to? Sa ili bez pomagala?

Ja sam relativno kasno pocela sa tim. Kasno kad se poredim sa vecinom svojih drugarica. Do 19. godine, kad sam prvi put i imala decka, nisam bila nesto zainteresovana za seks ( kasnije sam to nadoknadila user posted image ), pa ni za masturbaciju. Tek sam po stupanju u seksualne odnose shvatila da meni ne treba uvek decko da bih dozivela orgazam. Sada to radim s vremena na vreme, cesce ako nemam seks, nego kad ga imam redovno. Recimo da prosecno to radim dva-tri puta nedeljno, ali se desi i po mesec dana da mi masturbacija ne padne na pamet. Ono sto je zanimljivo je da mi se samo pri masturbaciji desilo da ejakuliram, nikad kad sam bila sa deckom ili kasnije sa muzem, bez obzira sta i kako radili.

Eto, da cujem vasa iskustva, koliko smo mi zene razlicite?




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.03.2015, 12:15

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

sad se nesto mame postidele. Evo ja cu prva. Naravno i normalno je da imamo nase tajneuser posted image . Ja imam i druga (sto bi rekli ameri you know what i meanuser posted image ).

Ucestalost je relativna sve zavisi od mm a i od mene. A kad sam prvi put otkrila svoje tajne sebi nemam pojma. Od prilike u trecem srednje sta ja znam. Kad sam eto imala prvog momka.

clock-img

13.03.2015, 12:39

clock-img

Andrea W

pencil-img

57

Ne vidim zasto bi se neko stideo toga sto je normalno da se radi i sto svi rade. Mada, ja imam jednu drugaricu koja mi je i jedna od najboljih, koja mi se kune da to nije radila od kad je ostala bez decka, a to je bilo pre ravno 4 godine! Prvo sam mislila da to ne radi cesto, ali kaze da bas nikad to nije radila i da ne oseca potrebu za tim. A imala je normalne seksualne odnose sa tim deckom, cak je mogla da dozivi i visestruki orgazam, po njenim recima, sto je za mene misaona imenica. Zato sam i ozivela ovu temu, jer ja prosto ne mogu da verujem da nas ima koje to ne radimo uopste.

clock-img

04.07.2018, 12:47

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

covece eto 2015 pisah ahahah...

I dalje zavisi od mm. Evo nije ga bilo nedelju dana kuci i sta ces, drugar na vibraciju je bio zamena user posted image

clock-img

04.07.2018, 12:51

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

covece eto 2015 pisah ahahah...

I dalje zavisi od mm. Evo nije ga bilo nedelju dana kuci i sta ces, drugar na vibraciju je bio zamena user posted image



user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

04.07.2018, 13:56

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24684

Ljiso, jel u boji?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2018, 14:43

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljiso, jel u boji?


user posted image plavi. Nekad je i svetlio u mraku

clock-img

04.07.2018, 16:11

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24684

Ahahhaahahhahaahahhaa, zezas?
E mogla bih i ja sebi neki lep da kupim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2018, 16:12

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image

clock-img

04.07.2018, 16:14

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24684


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image


Previse korišćenjauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2018, 16:14

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

e nem pojma crklo skoro odmah. A bas mi bilo ekstra nije se "gubio u mraku" user posted image
ja sam rekla mm sledeci put uzimam dildo.

A mislim da je vreme da se ponovim user posted image drugar ima vec 8 godina

e nego savet prilikom kupovine, nek te tm prvo podmiri, da ne ides pa da ti oci budu velike, hahaha...Izes ga mislim da sam se precenila user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.7.2018 16:16:09 >

clock-img

04.07.2018, 16:16

clock-img

Maraj

pencil-img

21370


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja se samo pitam, sta se desilo sa svetlom user posted image


Previse korišćenjauser posted image



Jao šou user posted image

clock-img

05.07.2018, 10:24

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Bila sam ubjedjena da je Ivana podigla obu temu,kad ono Ljisa user posted image
Ja kao neka baba,nisam nikad imala "drugara".Bilo bi me sramota da odem da kupim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

05.07.2018, 10:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
e nego savet prilikom kupovine, nek te tm prvo podmiri, da ne ides pa da ti oci budu velike, hahaha...Izes ga mislim da sam se precenila user posted image



user posted image user posted image crkoh!!! hahahaha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!