Poslednji tekstovi

Pakleni dani i vrele noći su pred nama
Danas toplo i nestabilno, pre podne mestimično sa kišom, od sredine dana i lokalnim pl?uskovima s...
Vesti

Britanija najavila zabranu mreža za mlađe od 16
Australija je bila prva zemlja koja je zabranila društvene mreže deci mlađoj od 16 godina, blokir...
Odgoj i razvoj

Jos od malena se desavalo da recimo ako bi pojela mandarinu, narandzu dobila bi bas gadan pelenski osip i trebalo nam je po nekoliko dana da ga saniramo. Kasnije bi se to desavalo i ako bi pila nekakav sok i slicno. Naravno uvijek je bilo u igri nekoliko faktora, pa nismo bili sigurni da je to bas to. Sad kad je skinula pelenu, sigurna sam da nije do pelene (s obzirom da je ona imala gadne osipe i od Pampers pelena i maramica), a neki dan je pojela sladoled od narandze i sve joj se zacrvenilo, ima i nekoliko tackica
.....al ok,naravno da necu da rizikujem,dajem mu i dalje novalak i kasice
,ma salim se,nema veze,zato i pisem ne bi li mi neko pomogao i posavetovao

