cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razlika između vođenja ljubavi i sexa?

  
clock-img

19.04.2009, 23:44

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Nekad jednostavno imam potrebu da izbacim iz sebe višak energije,i tada mi treba podhitno orgazam,brzo,žustro,strastveno,u glavi mi je samo reč sex i jedva dočekam da se pohvatamo,a opet nekad želim dodire,polagano,čak mi nije bitno da li ću svršiti,već jednostavno želim tada takvu vrstu nežnosti i prisnosti sa mm-om,e to mi je već vođenje ljubavi.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

19.04.2009, 23:52

clock-img

Ptičica

pencil-img

508

Posle prvog, moraš da se maziš, a posle drugog da dremneš, k'o čovek! user posted image

clock-img

20.04.2009, 00:49

clock-img

bebać

pencil-img

2235

IZVORNA PORUKA: Sneža

Nekad jednostavno imam potrebu da izbacim iz sebe višak energije,i tada mi treba podhitno orgazam,brzo,žustro,strastveno,u glavi mi je samo reč sex i jedva dočekam da se pohvatamo,a opet nekad želim dodire,polagano,čak mi nije bitno da li ću svršiti,već jednostavno želim tada takvu vrstu nežnosti i prisnosti sa mm-om,e to mi je već vođenje ljubavi.



Bravo Snježo,isto ovako!user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

09.01.2010, 22:18

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ptičica

Posle prvog, moraš da se maziš, a posle drugog da dremneš, k'o čovek! user posted image



user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

10.01.2010, 01:03

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja pravim razliku u energiji. Vođenje ljubavi je nežno, lagano, sex je energičniji, strastveniji. Za vođenje ljubavi te nekad pokrene samo "volim te", a sex pokreće nešto malo manje romantično a više strastveno. I jedno i drugo je teško opisati rečima. . .najbolje je doživeti user posted image



POTPISUJEMuser posted image
ja pre svega nikad nisam mogla da spavam sa nekim do kog mi nije stalo,to su bile sve moje velike ljubavi i sa svima je to bilo  vodjenje ljubavi...nakon jednog bolnog raskida bila sam u tripu da se svetim celom muškom rodu...spavala sam sa klincem koji je bio lud za mnom da osetim koliko sam voljena(jbg ranjena zver)...i osetila sam se kao najgora k....nije bilo ničega u tom odnosu što sam osetila do tad, makar sa moje strane....
stoga-vodjenje ljubavi smatram uzvišenijim činom od čistog sexa.......user posted image

clock-img

10.01.2010, 01:05

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sneža

Nekad jednostavno imam potrebu da izbacim iz sebe višak energije,i tada mi treba podhitno orgazam,brzo,žustro,strastveno,u glavi mi je samo reč sex i jedva dočekam da se pohvatamo,a opet nekad želim dodire,polagano,čak mi nije bitno da li ću svršiti,već jednostavno želim tada takvu vrstu nežnosti i prisnosti sa mm-om,e to mi je već vođenje ljubavi.



mada si snežo i za ovo u pravu....user posted image ali kad je pored tebe neko kog voliš....user posted image

clock-img

10.01.2010, 01:14

clock-img

marince1

pencil-img

4824

Ja sam vise ze sex,imam potrebu da vodim ljubav kad me drma pms user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

clock-img

11.01.2010, 11:27

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Ako je sex onda kada je jako strastveno i energicno onda ja definitivno vise volim sex...user posted image user posted image user posted image
Kod nas je uglavnom tako..mada bude dana ili veceri kada je i polagano...ali retko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

11.01.2010, 11:37

clock-img

Maza82

pencil-img

440

Vođenje ljubavi za mene je nježno, puno emocija, strastveno, polako, kada milujemo jedno drugo, gledamo se u oči, šapućemo jedno drugom koliko se volimo i tada se osjećam zaštićeno, voljeno iiii tada sam najsrećnija i najispunjenija, shvatim koliko i zašto volim svog muža...

A SEX JE BRATE SEX!!!

clock-img

11.01.2010, 11:40

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Maza82

Vođenje ljubavi za mene je nježno, puno emocija, strastveno, polako, kada milujemo jedno drugo, gledamo se u oči, šapućemo jedno drugom koliko se volimo i tada se osjećam zaštićeno, voljeno iiii tada sam najsrećnija i najispunjenija, shvatim koliko i zašto volim svog muža...

A SEX JE BRATE SEX!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao umrecu od smeha....ti si legendauser posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

13.01.2010, 13:28

clock-img

sekula

pencil-img

5

I vodjenje ljubavi i sex je jxxxxe a ako hoces da ti "udje" ili da ga "stavis" to je to.

Nazalost,90% ljudi moze da se jxxe a nikada u zivotu nije saznalo za ljubav,to je jako zalosno ali je tako.

Kao sto je u Svetskoj populaciji inteligentnih 7-10 %
tako i mogu da dozive ljubav,odnosno da im misao proizvede emociju.

Ostali samo ucestvuju kao na olimpijadi.

clock-img

13.01.2010, 13:31

clock-img

Anoniman

Posle prvog se osecas lepo i raznezeno a posle drugog...lepo i razvaljeno!!!

clock-img

14.01.2010, 21:18

clock-img

lothroniell

pencil-img

1402


IZVORNA PORUKA: Maza82

Vođenje ljubavi za mene je nježno, puno emocija, strastveno, polako, kada milujemo jedno drugo, gledamo se u oči, šapućemo jedno drugom koliko se volimo i tada se osjećam zaštićeno, voljeno iiii tada sam najsrećnija i najispunjenija, shvatim koliko i zašto volim svog muža...

A SEX JE BRATE SEX!!!



Prepisujem! Ali bih dodala da zavisi i od raspolozenja, ako sam nekako tuzna zelim vodjenje ljubavi zbog tog osecaja zasticenosti. A kada sam puna enegrije, vesela onda kad ga scepam... :)

clock-img

14.01.2010, 21:21

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ja ne pravim razliku. Kakvo god ime da mu nadenemo, to je opet sex.user posted image

clock-img

14.01.2010, 22:29

clock-img

lothroniell

pencil-img

1402

user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.02.2010, 20:35

clock-img

ivanabg

pencil-img

10

e,al nije meni jasno zasto zestoki seks nije vodjenje ljubavi?bas sa tom osobom,bas tada...uff.to je najbolji osjecaj.

user posted image

clock-img

07.02.2010, 22:36

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lothroniell


IZVORNA PORUKA: Maza82

Vođenje ljubavi za mene je nježno, puno emocija, strastveno, polako, kada milujemo jedno drugo, gledamo se u oči, šapućemo jedno drugom koliko se volimo i tada se osjećam zaštićeno, voljeno iiii tada sam najsrećnija i najispunjenija, shvatim koliko i zašto volim svog muža...

A SEX JE BRATE SEX!!!



Prepisujem! Ali bih dodala da zavisi i od raspolozenja, ako sam nekako tuzna zelim vodjenje ljubavi zbog tog osecaja zasticenosti. A kada sam puna enegrije, vesela onda kad ga scepam... :)


Prepisujem i ja sve od reci do reci! user posted image

clock-img

08.02.2010, 09:21

clock-img

ljubavce

pencil-img

246

joj ja zaboravila kako izgleda i jedno i drugo user posted image

clock-img

08.02.2010, 09:28

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: lothroniell


IZVORNA PORUKA: Maza82

Vođenje ljubavi za mene je nježno, puno emocija, strastveno, polako, kada milujemo jedno drugo, gledamo se u oči, šapućemo jedno drugom koliko se volimo i tada se osjećam zaštićeno, voljeno iiii tada sam najsrećnija i najispunjenija, shvatim koliko i zašto volim svog muža...

A SEX JE BRATE SEX!!!



Prepisujem! Ali bih dodala da zavisi i od raspolozenja, ako sam nekako tuzna zelim vodjenje ljubavi zbog tog osecaja zasticenosti. A kada sam puna enegrije, vesela onda kad ga scepam... :)


Prepisujem i ja sve od reci do reci! user posted image

Slazem se i ja!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

11.02.2010, 16:30

clock-img

Iwana87

pencil-img

1180

Meni sad bas fali da vodimo ljubav,malo mi je dosta sexauser posted image

clock-img

11.02.2010, 16:52

clock-img

Verus

pencil-img

11942

i j isto.

IZVORNA PORUKA: ljubavce

joj ja zaboravila kako izgleda i jedno i drugo user posted image


clock-img

11.02.2010, 16:55

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520


IZVORNA PORUKA: Verus RR

i j isto.

IZVORNA PORUKA: ljubavce

joj ja zaboravila kako izgleda i jedno i drugo user posted image





I ja user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 16:58

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

i ja sam zaboravila isto user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2010, 17:00

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Nije da mi to ne pada tesko priznajem....nekada se pitam, da li ce i koliko trebati da stvari budu kao pre,ili mozda nikada nece biti....

clock-img

11.02.2010, 17:02

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Nensi i Indi... uskoro cete nadoknaditi sve i bice bolje nego ranije... vidjecete user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!