writing-img

RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rodjendanac?

clock-img

01.09.2022, 00:03

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Moram da se pohvalim, jer se jedva suzdržavam do petka - Poručila sam ćerki personalizovanu lutku. Jedna žena pravi - Pošalješ joj sliku osobe i ona napravi prema slici, u istoj odeći, ista frizura, ostali detalji... Baš je fora! Ne mogu da dočekam da vidim njenu reakciju kad otvori. 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

01.09.2022, 07:06

clock-img

flamingos

pencil-img

25220



IZVORNA PORUKA: Didy

Moram da se pohvalim, jer se jedva suzdržavam do petka - Poručila sam ćerki personalizovanu lutku. Jedna žena pravi - Pošalješ joj sliku osobe i ona napravi prema slici, u istoj odeći, ista frizura, ostali detalji... Baš je fora! Ne mogu da dočekam da vidim njenu reakciju kad otvori. 😀


Divno Didy.Mogu misliti koliko će biti oduševljena.Javi njenu reakciju.❤

clock-img

01.09.2022, 08:25

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Didy daj neki link da vidimo kako to izgleda. Koliko kosta takva lutka?

clock-img

01.09.2022, 10:20

clock-img

Didy

pencil-img

7253



Personalizovane lutke
Evo ga link do fb profila. Danas idem po nju, jedva čekam da je vidim uživo.Osnovna cena je 4500 dinara, a dodaci se doplaćuju (torbica, naočare, traka za kosu...). Ova naša je 4800. Postaviću vam sliku. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

01.09.2022, 10:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25220

Divno.Obavezno postavi sliku.

clock-img

02.09.2022, 23:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25220

Didy,kako ste se proveli danas?Stigla lutka?Javi kako je reagovala slavljenica.❤

clock-img

03.09.2022, 01:27

clock-img

Didy

pencil-img

7253

E, fino bilo danas - u krugu najuže porodice: moji i roditelji mm, moj brat, sestra mm s porodicom, sutra drugari, kumovi i ostala ekipa. Ko Ivkova slava. 😉Jutros sam je iznenadila poklonom, iznenadila se baš. Postavljam sliku user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

03.09.2022, 08:51

clock-img

flamingos

pencil-img

25220

Predivno Didy.Bravo za lutku.Ćerkica ti je prelepa.Lepo se provedite danas.Ljubi slavljenicu.❤

clock-img

04.09.2022, 08:38

clock-img

flamingos

pencil-img

25220

Didy,kako je protekla rođendanska žurka?Mislim na vas.❤

clock-img

04.09.2022, 11:23

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Malo pre sam ustala i sve me boli. Mislim da to dovoljno govori. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

04.09.2022, 13:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25220



IZVORNA PORUKA: Didy

Malo pre sam ustala i sve me boli. Mislim da to dovoljno govori. 😉


Govori,govori.Odmaraj.❤

clock-img

05.09.2022, 21:13

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Zanimljivo. Cak je isti detalj na majici

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image