cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Usisivač

  
clock-img

03.03.2022, 15:35

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26822


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam 99% odustala od robota. Shvatila sam da u dnevnoj imam 2 čupava tepiha i u dečijim sobama isto + stepenice... Obrni-okreni, morala bih redovnim usisivačem bar polovinu kuće da usisam, a kad već upalim, usisaću i ostalo. A i da se ne lažemo, uglavnom mm usisava kuću, a on je protiv kupovine robota, pa onda nek mlati ovim redovnim. 😉




Ja sam se time za zanosila, ali sam odustala. Zagrejala sam se za štapni kao Anin. Mene nervira i najmanja sitnica na podu. Tako da to je za mene prava stvar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.03.2022, 15:42

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24690

Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.03.2022, 15:49

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26822

user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.03.2022, 15:57

clock-img

dunja RR

pencil-img

30213

Da javim, posle 2 godine mi je na štapnom Boshovom oslabila baterija, brže se troši, ostalo je sve ok, vuće dobro kao i ranije.
Moj je 1u1, jači je od 2 u 1, čini me se da Ana, ima 2 u 1, oni su slabiji.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.3.2022 16:00:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.03.2022, 16:17

clock-img

dunja RR

pencil-img

30213

Tačno posle 2 godine oslabila, brže se prazni, ali nije strašno, ja odmah stavim na punjenje, tako da je uvek dostupan kada treba.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mm je "protiv" stapnih usisivaca, jer misli da ce baterija da mu ode nakon 2 god. Tebi je baterija i dalje ok?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.03.2022, 16:21

clock-img

milicicak

pencil-img

7329


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 




Aaaa zeza me link, al ima na prethodnim stranama

< Poruku je uredio milicicak -- 3.3.2022 16:23:42 >

clock-img

03.03.2022, 16:24

clock-img

milicicak

pencil-img

7329


IZVORNA PORUKA: milicicak

Tražila sam od muža štapni usisivač, dobila sam 

OvoPre neki dan sedim i čitam knjigu, on čisti i briše. Nije savršen ali za svakodnevno čišćenje je odličan




Evo ovaj

clock-img

03.03.2022, 17:45

clock-img

jess021

pencil-img

13373

Neću štapni, kuma moja uzela Boschov i nije zadovoljna, brzo se prazni, dugo se puni. ...Jos nešto, ali sam zaboravila,😂😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

04.03.2022, 06:32

clock-img

jess021

pencil-img

13373

Poručila sam, Roomba i3152, na akciji je 50.000,00, a piše da je bila 60.000. Imaju još dva modela serije 3 po 60.000, ali koliko smo upoređivali nema neke razlike. Javljam utiske

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

04.03.2022, 10:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34150

Ja imam Bosch štapni i ne bih ga menjala ni za šta user posted image više puta dnevno usisavam (zbog Marka i Marlija), baterija traje nekoliko dana i uglavnom noću punim, kada se isprazni.

Jess, javi utiske user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.3.2022 10:52:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.03.2022, 15:26

clock-img

dunja RR

pencil-img

30213

Anči, takko je, oslabiće ti baterija posle 2 godine vifdećeš, ali ni to nije strašno.

Evo moj ima 2,5 godine, malopre sam ga stavila na punjenje jer je bio potpuno prazan, i za 20 minuta se napunio dovoljno da usisam dnevnu sobu, tako da se uopšte ne puni sporo.

Ranije je mi je kao i Ani trajala baterija i po nekoliko dana, sada kraće, ali opet nije strašno.


Ni ja moj ne bih menjala ni za šta, znate već, pišem to već preko 2 godine user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

04.03.2022, 15:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34150

Suzi, ja ga svaki put koristim dok se sam ne isprazni i onda stavim na punjač i ne koristim dok se potpuno ne napuni. Baš zbog baterije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.03.2022, 15:58

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26822

Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

04.03.2022, 15:59

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24690

Jess, javljaj kad stigne. Mili, da, videla sam ga vec pa se set_ih sada. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.03.2022, 16:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34150


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 



Sanjči klik

Često sam ga viđala u metrou po ceni od 18 hiljada, a mi smo poručili preko shoppstera. Čini mi se da je bio 20 hiljada tada, na nekoj akciji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.04.2022, 13:58

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24690

Jess, utisci?? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.04.2022, 09:43

clock-img

jess021

pencil-img

13373

Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

09.04.2022, 07:04

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24690

Jess, bas mi je drago. I meni je vreme da uzmem usisivač u ruke, ali ne znam gde cu pre sad za vikend. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.04.2022, 07:00

clock-img

Didy

pencil-img

7253



IZVORNA PORUKA: jess021

Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna




Jess, baš mi je drago! Ja sam neko veče sanjala da smo kupili robot usisivač. Noćne more imam. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

21.04.2022, 23:36

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26822

Mi smo kupili boshov usisivac kao Anin. Mnogo sam se dvoumila. Na kraju sam imala neki štek i mm je porucio. Verovatno ce da stigne posle praznika.Pisem utiske. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.04.2022, 09:55

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Moja sestra ima miele c3,fenomenalan je..oko 200e. Dize tepih,bukvalno,a lagan. Nasla je neke zamenske kese,jer su original skupe.

clock-img

23.04.2022, 14:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34150

Sanjči extra user posted image user posted image jedino smara pranje filtera i posude ali mora nakon pražnjenja, puno bude prašine. To uvalim mm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.04.2022, 16:21

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26822

I ja cu da uvalim mm. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.01.2023, 10:00

clock-img

nata11

pencil-img

9187

Ja sam posle duzeg razmisljanja napokon kupila novi usisivac.

Uzela Bosch unlimited 7 i najiskrenije ne vredi 44,000 din.
Pre njega sam imala klasicne Miele usisivace i stapni Severin usisivac koji je mnogo jeftiniji od Boscha a pokazalo se bolji.

Usisina moc je ok, taj savitljivi zglob koji tolikoooo reklamiraju, kao da cete po ceo dan usisavati ispod kreveta. Ali baterija je uzas. Bukvalno jedno usisavanje 70 m2 i to je to.
Pritom nema dugme za brzo praznjenje. U pocetku sam mislila ok i niej to toliko bitno ali verujte jeste.

Znaci moja preporuka za bezicne usisivace-
obavezno svetlo na usisivacu
ovi od 12-13.000 din ni slucajno, to su igracke nisu usisivaci
brzo praznjenje posude
rezervna baterija uz usisivac



_____________________________




clock-img

24.10.2023, 17:13

clock-img

flamingos

pencil-img

25203

Moj je štapni usisivač Colossus.Koristim ga i prezadovoljna sam.Možda nije neka marka,ali,stan je to,nije kuća,tako da mi odgovara.Moja svekrva isti takav koristi i godinama tako da ga i ona hvali.