cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 05/24

clock-img

28.05.2024, 15:57

clock-img

flamingos

pencil-img

25335



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ustajte, radni narode 😁

Ivana,ti si baš vredna.Od 6:30 h sam na nogama(navika),pa se rano budim.Sve sam završila i planiram da odem do prijateljice koja ima frizerski salon u blizini naše zgrade.Pravila sam kiflice sa makom,pa da joj odnesem i da popijemo kafu i ispričamo se.Ovih dana samo neke tužne vesti...Bog neka podari svima zdravlja i da se bolesni oporave.Opterećujemo se glupostima,a žuvot tako brzo prođe...

clock-img

31.05.2024, 07:19

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24720

Dobro jutro. Ja ustajem u pola sest. Nije ni cudo sto me cesto glava boli 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.05.2024, 07:26

clock-img

flamingos

pencil-img

25335

Dobro jutro.Da Ivana,možda te zato i boli glava.Evo ja već popila kafu i kujem planove za danas.Svašta nešto imam u planu.Planiram i regal da preuredim i sve ono što je detetu malo da dam prijateljici koja prosledi jednom čoveku i on dalje šalje kome je potrebno i sigurna sam da ide u prave ruke-moje malo,nekome znači mnogo.Popodne mi dolazi prijateljica.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

clock-img

31.05.2024, 07:35

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26896

Dobro jutro. Mene je juce toliko bolela glava posle skole. Ni lek nije pomogao. Povracala sam. Izmerim i on visok. Mm me je preneo, jer nisam mogla ni da stojim na nogama. Spontano je posle pao. Sad vise nema sta da kazemo konacno vikedn, jer vreme nenormalno prolazi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

31.05.2024, 10:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34250

Joj Sanjči, mrzim te glavobolje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.05.2024, 11:40

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18698

Sanjice, secas se da sam pisala pred praznike da je moju sestru bolela glava, povracala i imala visok pritisak. Zavrsila u hitnoj i na infuzijama nekoliko dana. Iscrpljenost, nizak nivo natrijuma u krvi. Odmaraj sto vise. 😘
Ja kuci danas, ladovina 😊

clock-img

01.06.2024, 08:15

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24720

Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!