cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

clock-img

06.03.2024, 14:54

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Dunjice za tebe   poseban grlisa 💖💖💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

06.03.2024, 15:11

clock-img

dunja RR

pencil-img

30173

Jaoooo Jokče, pa našla si fotku, divnooo user posted image user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

06.03.2024, 15:38

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Dunjice , da da ja cuvam sve drage stvari i uspomene 💖💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

06.03.2024, 17:18

clock-img

Duškić

pencil-img

9590

Ooo, ja bas sad gledam sta ima nove? Jesu li stigle bebice..pozdrav

clock-img

06.03.2024, 19:45

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Duskic  nisu jos ali uskoro znacemo iduce srede 

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

12.04.2024, 07:41

clock-img

MinaTrb23

pencil-img

1

Zdravo,
Nova sam na forumu. Nosim blizance, 2 devojcice. Vec sam se porodjala u frontu (imamo kod kuce vec 2 devojcice 😅) zanima me sa blizancima da li se nosi duplo pelena i maramica za bebe?  I da li su zene sa blizancima smestene u neke sobe za blizance ili kako. Nadam se da cu se prirodno poroditi jer sam imala vec dva prirodna porodjaja ali to jos ne znamo. 

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image