cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: MPR (MMR) vakcina

clock-img

23.12.2021, 11:03

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis

< Poruku je uredio dddaca -- 23.12.2021 11:08:38 >

clock-img

23.12.2021, 22:28

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Mi primamo znaci sada u maju 2022.

Ima li reakcija ili ne?Nesto u zadnje vreme svasta cujem. A poale prve doze nije imao reakcija.

clock-img

23.12.2021, 22:33

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26808

Mirko, mi nismo imali reakcije. Primili smo je pred skolu, a ovu drugu koja se prima sa punih sedam, nismo primili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

24.12.2021, 09:00

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Koliko se secam nismo ni mi imali reakcije na tu dozu

clock-img

24.12.2021, 11:14

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Ovo je ta vakcina koje se plasi vecina roditelja.

Zato i pitam.

clock-img

03.03.2024, 09:10

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24680


IZVORNA PORUKA: nikolina1

Drage mame, 
zanimaju me Vaša iskustva i mišljenja o MMR vakcini.da li ste vakcinisali svoju decu, ako niste, zbog čega?da li su dečica imala neke reakcije na vakcine i kakve?da li ste primetile bilo kakve promene u ponašanju i kognitivnom razvoju dece nakon primljenje vakcine?
mislim da svi znamo šta vezuju za MMR vakcinu, a to je autizam, sa naučne tačke gledišta "navodno" nema nikakve povezanosti izmedju te dve stvari, ali dosta ljudi tvrdi drugačije....
kakva su Vaša iskustva?




_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.04.2024, 06:09

clock-img

TimTam

pencil-img

19


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis


Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis

Razumem vašu frustraciju.

clock-img

23.04.2024, 09:05

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Aman dokle vise sa frustracijom!?

Ocigledno ste vi dosli da forum da lecite svoje frustracije vredjajuci druge zene,majke!

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image