writing-img

RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu

clock-img

09.04.2024, 11:54

clock-img

SanjaZo

pencil-img

22

Juče mi je jedna mama rekla, da na spiskovima djaka koji učestvuju na takmičenjima, nema ni jedno dete iz naše škole. Ni jedno. To ništa ne govori o deci, već o nastavnicima. Nikog nema da ih sprema.

clock-img

10.04.2024, 09:28

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Slazem se.
Jedna deca se guraju u prvi plan ,bez da imaju potencijal,dok se ostala deca skalnjaju po strani.

Sve je mahom do ucitelja/profesora.

clock-img

10.04.2024, 10:05

clock-img

SanjaZo

pencil-img

22

Da.Nema ko da predaje matematiku, sadašnji osmaci u toj školi su promenili samo šest nastavnika matematike za četiri godine. Kao na pokretnoj traci se menjaju. Tako i učiteljice, sve mlade, samo dolaze i odlaze. U moje vreme mi smo išli na takmičenja, spremali su nas, moji drugovi su imali odlične rezultate, i to na Saveznim takmičenjima, tad je bila Srbija i Crna gora. Nije meni to reper, ali smatram da treba da imaju svi istu mogućnost, a ne ovako. 

clock-img

11.04.2024, 09:13

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Ozbiljan je problem.
Tek ce se to videti kroz neko vreme..

Previse se trazi,neka saradnje i nastane ozbiljan problem,a dete je u srediti.


Evo na roditeljskom,kazu-nastavite ovako da radite sa decom,vidi se tacno ko ne radi.
Pa stani malo...
Ne mora svako da voli skolu,ne privikne se svako na istu ...

Ali se trazi i istice.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image