RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


nata11 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.10.2014 9:19:02)

Dosao da prenoci [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.10.2014 20:07:39)

Zezamo se mi danas ko je pojeo koga u pjesmici Miš je dobio grip.
JA:Mačak miša ili miš mačka

Sofia: miš je mačka

Ja:kako ga je pojeo?

Sofia:isjekao ga je na nožem na kockice[sm=smiley22.gif]

JA:biće mu previše ipak je mačak veći

Sofia:ostatak je popakovao i stavio u zamrzivač da ima za kasnije[sm=jezicek.gif]




17 joka -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.10.2014 20:12:44)

BM [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.10.2014 20:19:16)

Sofka je puna bisera[sm=smiley36.gif]

To me podsjeti,prošle godine čitam im Crvenkapicu i došli do onog dijela kad je vuk pojeo baku.Gleda ona u sliku sa predhodne stranice, malo baku pa malo vuka, te me upita -Kako je vuk pojeo baku kad je ona veća od njega -gdje mu je stala[sm=zmeden.gif]
Ja onako zatečena neznam šta bi joj rekla [sm=smiley24.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.10.2014 22:58:59)

Otisao mm da se kupa, posle 2 min Ivka se dere "kaki mi se", mm izlazi samo u donjem vesu, ona sede na solju, odradi posao, vice "zavrsila saaaam", mm prilazi da je obrise (onako u gacama), staje ispred nje kad Ivka zagrme
"A sta ti to visi?" [sm=zz_inlove.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.10.2014 23:13:51)

ahahahaha [sm=jezicek.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.10.2014 14:15:34)

Moja cera ima 26m. Ona sve, ali bas bas sve prica Kao velika. Radim ja sa njom puno, ali ona takvu memoriju ima da je to najvise njena zasluga. Glavne gradove, slova, boje, price .. ali bas sve. Pocela je opasno da me blamira u posednje vreme i bas pazim sta pricam.
Skoro je imala problem sa tvrdom stolicom. Bili smo na keju, u kaficu sa mojim tatom, gledali avione - parada kada je bila. Nikako da kaki. Bili smo 10 puta u WCu, ne vredi. Pa prica, hajde i mama je i seka je i blabla ..ma nista. Odemo kod tate u stan i tamo uspe. Obecam joj sladoled, jer nam je bas bio problem.
Sutradan ujutru u u busu - idemo u vrtic. Tisina, svi slsuaju sta ona prica. Videla je sladoled
- Mama, mogu sladoled, obecala si mi.
- Mozes
- To je zato sto sam kakila.
- Da, ljubavi,
- Bilo je tvrdo govance, ali ja sam se napela i uspela sam.
- Daaaaaaa
- I MAMA JE USPELA :D!

Jaaaaooooj :D. Znam da je slatko, ali bilo me je blaaaam :D.




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.10.2014 14:29:31)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.10.2014 14:37:08)

Ivka, Zemunka - [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.10.2014 14:41:42)

[sm=smiley36.gif] svi su dobri.....




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.10.2014 21:54:42)

Traži Iva malopre da joj pustim Pepu.
Ja: Gledala si crtani kod babe i dede, sad hoćeš i ovde da zevaš u televizor?!

Iva: (ko iz topa) NE, U LAP TOP [sm=jezicek.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.10.2014 23:20:43)

[sm=smiley36.gif]kako znaju odma odg




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.10.2014 23:25:47)


IZVORNA PORUKA: big mum

Zezamo se mi danas ko je pojeo koga u pjesmici Miš je dobio grip.
JA:Mačak miša ili miš mačka

Sofia: miš je mačka

Ja:kako ga je pojeo?

Sofia:isjekao ga je na nožem na kockice[sm=smiley22.gif]

JA:biće mu previše ipak je mačak veći

Sofia:ostatak je popakovao i stavio u zamrzivač da ima za kasnije[sm=jezicek.gif]


Joooooooj! [sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 0:00:23)

Ova tema bi trebala da se zove "Tema za dizanje raspoloženja" [sm=smiley36.gif] To su carevi maleni [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 0:07:28)

Moja U mazi stomacic, a ima ga , i bas je smesna, i pitam je ja sta to radis U? A ona ce meni : trudna sam , ljubila sam se sa deckom u usta[sm=smiley36.gif]. Ja zabezeknuta, pitam je koji si mesec ? A ona odgovara sledeci[sm=smiley29.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 0:08:06)


IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu [sm=smiley5.gif].




ALi za ovo [sm=zz_big_green.png] [sm=jezicek.gif]
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 1:52:19)

Cetvrtak na petak noc, budi se K i place, ja odem kod nje i pitam sta joj je, mazim po kosici, a ona ce, ne otvara oci, samo kenjka, "kad menjam vodu u usta, boli me vrat"[sm=zz_unsure.gif] crni humor[sm=smiley36.gif] (by the way, apis gola sprej nas resio muka[sm=smiley1.gif])




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 2:03:02)

[sm=bravo.gif] hahhah! Mame, zapisujete provale? Ja ne stižem nešto, nisam ažurna. A volela bih da jednog dana dete to može da pročita, a i ja, kada me uhvati nostalgija i dok ga čekam da se vrati sa neke žurke u ranu zoru. :-)




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 2:06:10)

He he he, ja pisem gde stignem, a ovde kad se setim. Skoro sam nasla papire njenih izjava i bas sam se sva razneznila[sm=zz_cloud9.png] Treba da se zapisuje. Ranije je moja majka cesto cuvala i redovno je zena posle svakog cuvanja sedela i zapisivala. Ja tako, kad se setim...




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 2:09:38)

Ja imam jedan deo baš uređen, po mesecima... Tu su čak i neke zanimljive konverzacije, bez provala, ali lepo je da čovek nekad može da se priseti. Eto, skoro smo se mm i ja uhvatili da ne znamo koja je bila detetova prva reč. Pogledam ja lepo moje spise i lepo piše ˝aut˝=auto.




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.10.2014 13:39:16)

Ja sam upisivala u tel... A upisivala sam vala i mm dok spava sta prica. Ne zna se ko vise lupa.[sm=smiley36.gif]
I jednom kad sam brisala por obrisem i te... Jela sam se nedelju dana zbog toga.




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 10:00:56)

Sedi D na radnom stolu dok ja spremam dorucak. Uzima magnete sa frizidera i ja pricam sta je na njima, Prag, Toranj u Pizi, Aja Sofija. Pitam ga sta je sta, on onako natuca, pokusava da kaze. Pitam sta je ovo, Aja? Kaze Vida. Aja Vida [sm=jezicek.gif]. Fora je nsto on u vrticu ima drugarice Vidu i Sofiju i sto je on skapirao da je to neka Aja iz vrtica i kad je trebalo da ponovi, kaze Aja Vida [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:04:07)

hahaha neverovatno kako deca povezuju stvari[sm=smiley36.gif]
Vuk vec neko vreme zna moj i od mm broj telefona. I pita me danas a kako se kaze na engleskom. I pricam mu prvo moj br. polako a on upija kao sundjer i onda od mm a poslednja tri broja zero,zero,seven..... a on cuti i gleda pa pita jel to tajin broj zato sto voli da pije koka kolu zero[sm=jezicek.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:12:23)

uci E da pise... juce hoce da napise nadimak mog brata, koji pocinje na slovo K.
i sada ja njoj govorim :
-prvo pisi K kao Konj (moram tako da joj objasnim)
ona napise i zove mog brata i kaze:
-Kiikii napisala sam tvoje ime, nije tesko, prvo si konj, pa onda igla i opet konj i opet igla... mama kaze da si prvo veliki konj ali ja nisam znala (htela je da kaze da je prvo slovo trebalo da bude veliko [sm=smiley36.gif])




superm -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:13:30)

Ema, pametnice [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>