RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 17:28:40)

Ika (3,5) u vrtiću imao zadatak da crta na temu "Zlatokosa i tri medeveda". I nacrta on put sa sve isprekidanom linijom u sredini. Pita ga vaspitačica:"A gde je Zlatokosa Iskone?" A on: "Pa još nije stigla". Eno ga crtež izložen na dnu panoa [sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 17:33:10)

[sm=smiley36.gif] genije je mali.......




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 17:39:38)

Ahaaaaahaaaa , kralj je! Kako se toga seti! ?[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 22:17:33)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Leleee, svaka cast!




isidora88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 22:50:51)

[sm=smiley36.gif]




tijatija -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.11.2014 22:55:39)

[sm=smiley36.gif] kad samo kod crteza MIlena je imala temu porodica... nacrtala je mamu tatu nju i dve sestre pita je uciteljica a gde ti je mali brat? u stomaku nije se jos rodio[sm=jezicek.gif]




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 11:11:13)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 11:46:38)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ika (3,5) u vrtiću imao zadatak da crta na temu "Zlatokosa i tri medeveda". I nacrta on put sa sve isprekidanom linijom u sredini. Pita ga vaspitačica:"A gde je Zlatokosa Iskone?" A on: "Pa još nije stigla". Eno ga crtež izložen na dnu panoa [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]

preksinoc razgovaram sa drugaricom i konstatujem da K nije pozvana na rodjendan blizanaca iz vrticke grupe (to su jedini koji nisu pozvali K, ali ne samo nju, vec zvali samo troje dece iz vrtica, hvala im neizmerno[sm=smiley36.gif]) i pita mene K koja svaki dan pise spisak dece koju ce zvati na svoj rodjendan: "Sta? Miljana i Marko me nisu zvali?"pomalo besno okrece se ka svojoj ladici sa papirima i pokazuje rukom: "Izbrisi ih sa spiska odmah"[sm=jezicek.gif]
Sve je na majku!




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 11:48:40)

heheh..brzo razmislja [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 11:50:07)

[sm=smiley36.gif] Sve biser do bisera [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 13:04:30)

[sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 13:15:10)

mojoj cerkici se smejemo po ceo dan..njenim grimasama, salama, pricom...tesko mi je ovde to da prenesem [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 21:22:16)


IZVORNA PORUKA: soni

mojoj cerkici se smejemo po ceo dan..njenim grimasama, salama, pricom...tesko mi je ovde to da prenesem [sm=smiley1.gif]

isto a jedva cekam da lepo proprica da prenosim bisere[sm=smiley36.gif] dete mi je skroz blentavo ahahahah




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.11.2014 21:28:57)

Moj stariji sin je pun bisera,ponekada mi bude žao što nikad ne stignem da zapišem sve što on provali,jer brzo zaboravim.Inače on za neki predmet za koji ne zna tačan naziv,brzo smisli neki svoj naziv i ja padnem na d... od smeha




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 17:31:06)

Opet su me moja deca nasmejala pa da podelim sa vama:
Pita mene Ika pred spavanje: "Mama, jel mogu da ti ispličam pliču?"
Ja: "Možeš,naravno."
Ika: "Čekaj da smislim" (i misli,misli sa sve rukama na glavi) pa počne: "Bila tli plaset_a, i...(pa opet misli) onda ih je mama koza poslala u šumu..."[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 17:42:47)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Opet su me moja deca nasmejala pa da podelim sa vama:
Pita mene Ika pred spavanje: "Mama, jel mogu da ti ispličam pliču?"
Ja: "Možeš,naravno."
Ika: "Čekaj da smislim" (i misli,misli sa sve rukama na glavi) pa počne: "Bila tli plaset_a, i...(pa opet misli) onda ih je mama koza poslala u šumu..."[sm=smiley36.gif]

Hahaha bas me nasmeja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Mogu da zamislim koliko ti je bilo smesno [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 18:00:17)

Oraspolože me uvek [sm=smiley1.gif] A i za Arčija sam htela da napišem, ovih dana su mi stvarno smešni.
Sprema se Aki za spavanje i seti se da nije radio matematiku sa tatom a dogovarali su se taj dan ( Aki je inače uča) i kaže: "E tata a jel možemo sad malo matematiku da radimo"
A ja odgovaram: "Ne može sad, vreme je za spavanje a ne za matematiku. seti se sutra na vreme pa ćete vežbati"
A on revoltirano , ljutito odgovara: "E sutra neću da idem u školicu, ima ceo dan da radim matematiku!"
Prvo sam se ismejala a onda pomislih: e dete moje daj bože da i za par godina tako kažeš [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 19:56:34)

Traži Ana da joj mm izbriše neku igricu i da počne opet da igra.
Pita mm mene ''Jel prijavljena sa account-om''
Ja: ''Jeste''
Ana: ''Kakva kanta?''




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 20:02:05)

[sm=jezicek.gif] Klarita, prava je!
Trco [sm=smiley36.gif]
Ma svi su smesni stvarno! [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.12.2014 23:58:01)

deca su genijalna! [sm=bravo.gif]

nas najnoviji biser. bili smo kod mojih i tata ulazi u kucu sa gajbicom jabuka i nosi je na terasu. moja mama kaze kseniji koja inace jako slabo jede voce: dodji da vidis sto je deda doneo lepe jabuke. ja to ce ova: hajde! idemo da mi ih pokazes, ali nemoj da me teras da ih jedem! [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.12.2014 13:48:38)

[sm=smiley36.gif] Nisu deca blesava , ne mogu se tek tako prevariti [sm=smiley36.gif]

Mene je Ika jutros pitao: "Mama, a jel' se sećaš kada si išla kod inspektora da ti pregleda bebu?" Volim kad mi jutro počne sa smehom [sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.12.2014 14:04:13)

Kako mi izmamite osmeh uvek[sm=smiley1.gif] Sto bi rekla baba iz mog komsiluka: "Deca se danas radjaju sa diplomom fakulteta"[sm=smiley36.gif] prepametni su svi!




Sosa Mena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.12.2014 22:27:16)

Ja: Manja spasi me tata me je zarobio.
Manja: Sad cu ja nisam nesposobna, osobna sam. Tataaaaa sad cu da te oprudim (probudim)!
[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.12.2014 23:04:31)

[sm=jezicek.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (5.12.2014 23:53:02)

Djeca su puna bisera,samo ih treba pisati[sm=smiley36.gif]

Prije par dana imali smo goste i Strahinja (nepune 3g)ja imam malu pišu jer sam mali a moj tata veeeeeeliku jer je veliki[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>