RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:14:55)

Za Emu[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:17:48)


IZVORNA PORUKA: bubulence

uci E da pise... juce hoce da napise nadimak mog brata, koji pocinje na slovo K.
i sada ja njoj govorim :
-prvo pisi K kao Konj (moram tako da joj objasnim)
ona napise i zove mog brata i kaze:
-Kiikii napisala sam tvoje ime, nije tesko, prvo si konj, pa onda igla i opet konj i opet igla... mama kaze da si prvo veliki konj ali ja nisam znala (htela je da kaze da je prvo slovo trebalo da bude veliko [sm=smiley36.gif])


ahahhahha umirem citam mm i sveki[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ema carica[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:19:42)

unistava nas, sramoti na svakom cosku.. .za sada je to i zanimljivo ali sta ce biti kasnije... videcemo...




superm -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:23:00)

Ne brini, mala je još. Ggodinama dolazi i to da zna šta se sme a šta ne. Ali morate da budete dosledni u tome šta se sme a šta ne. Stvarno je carica!




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:32:19)

Bubi opasna je, ja se stalno smejem sto ti dajes guzicu.[sm=smiley36.gif]

Kaze Matija meni " Samo da znas da i ja imam pedera!"[sm=zmeden.gif] Ja u cudu, kakvog pedera, mi tu terminologiju ne upotrebljavamo nikad. I on se tako hvali, ceo dan, a ja ne smem da ga pitam na sta misli...
Kad posle par dana nadje on svoj novcanik " Mama jer vidis da imam dva pedera, dao mi tata da cuvam kao i ti sto imas"
To je bio Dolar, novcanice dolara... Resena misterija. Al smo se ismejali bas.[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.11.2014 23:35:33)

mati to za guzicu je za mene bio najveci blam na svetu a sada mi je stvarno smesno... ali u tom trenutku sam mislila da cu se onesvestiti...
pedera [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.11.2014 0:09:23)

Hahahah, strašni su. Obožavam ovu temu!




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.11.2014 9:21:18)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.11.2014 10:16:44)


IZVORNA PORUKA: bubulence

uci E da pise... juce hoce da napise nadimak mog brata, koji pocinje na slovo K.
i sada ja njoj govorim :
-prvo pisi K kao Konj (moram tako da joj objasnim)
ona napise i zove mog brata i kaze:
-Kiikii napisala sam tvoje ime, nije tesko, prvo si konj, pa onda igla i opet konj i opet igla... mama kaze da si prvo veliki konj ali ja nisam znala (htela je da kaze da je prvo slovo trebalo da bude veliko [sm=smiley36.gif])

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ahahahahaah prvo si veliki konj! hahahahahahahahahahaha genije!




mirkam -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.11.2014 10:28:09)

Ema je stvarno carica [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif],umrla sam od smijeha [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.11.2014 11:08:50)

Suze mi idu koliko sam se ismijala,jedva čekam da i T počne pričati.




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (3.11.2014 7:32:38)

Juce, silom prilika morala sam da vodim A. sa mnom u wc da piskim. Stavim ga da sedi na podu, dam mu wc papir da se zanima, jer ga inace vijam po wc sa solje. Uzme on papir i cepka ga na listice, ja skupljam za njim. Obrisem se, i hocu da ustanem, kad A. ustaje, uzme jedan listic i gura mi izmedju nogu [sm=jezicek.gif] Posle toga, ni jedan jedini put nisam mogla sama da odem u wc, cim me vidi gde idem, ide i on za mnom [sm=zz_big_green.png]




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (3.11.2014 7:34:36)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 11:31:19)

Pisah već da se skoro porodila tetka mm. Oni imaju i sinčića od 4 god. Uglavnom, puna kuća gostiju, došli da vide dete, tetka doji bebu u sobi, Uroš je bio sa njom i samo izleteo: "Ljuuudi, brže! Dajte bebi sarme, gladna je, pojede mami siseee!!!". On je show. [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 12:36:05)

Luka mi juče nešto objašnjava, i ja nikako da shvatim šta mi govori, i kaže "ma, mama, brate...", mm umro od smeha! [sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 13:09:19)

[sm=jezicek.gif]




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 15:16:12)

E biseri su stvarno...[sm=smiley36.gif]
Matiju uplasio neki deka u parku... Izdrao se da se ne penje visoko a ovaj udario u plac...
I tek uvece M kaze: mama ja cu da budem djubretar kad porastem, i da vozim onaj veliki kamion, pravi. I onda cu onog dedu da utovarim u kamion oteram ga bas daleko na neku deponiju.[sm=smiley1.gif]
Ovo je mozda za temu sta ce biti nasa deca kad porastu.




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 15:35:07)

haha Mati smejala sam se tvom frajeru i u temi Šta će naša deca da budu kad porastu a i ovde ću da nastavim da se smejem....kako je se samo setio đubretara[sm=smiley36.gif] problem je mogao da reši i kao policajac[sm=jezicek.gif]




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 15:37:48)

Ali on nema kamion...
A i ja ga ne plasim policajcima tako da ne razmislja o tome. A sad su aktuelne djubrise i djubrarski kamioni pa valjda tako... Ma sve je smislio mukica. Izgleda se bas uplasio jer ne place ni pred kim, posebno pred nepoznatima.




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 15:38:31)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ne znam šta je gore da l' da što gura papir među noge ili što se dere da je beba pojela sise [sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 15:42:14)

Nema šta pravi su biseri[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.11.2014 16:50:54)

Djubretarac sigurno nece biti[sm=smiley36.gif] deca imaju bogatu mastu i slatko je slusati ih. .




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.11.2014 14:36:13)

Ja: Milice, da odgledamo jednu Masu pa idemo u tvoju sobu da nesto crtamo...
Mini buba: Ne mama, odgledamo dve Mase pa idemo u sobu da pravimo gluposti [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.11.2014 16:04:48)

Za ovo je trebalo da je nagradis sa "tri Mase" [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.11.2014 22:24:52)

Pitam ja Iku kako se na engleskom kaže molim te. A on odgovara: "Moul" a za da i ne je "Nou i dau" [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>