RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mtajcica83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.11.2014 22:35:27)


IZVORNA PORUKA: bubulence

uci E da pise... juce hoce da napise nadimak mog brata, koji pocinje na slovo K.
i sada ja njoj govorim :
-prvo pisi K kao Konj (moram tako da joj objasnim)
ona napise i zove mog brata i kaze:
-Kiikii napisala sam tvoje ime, nije tesko, prvo si konj, pa onda igla i opet konj i opet igla... mama kaze da si prvo veliki konj ali ja nisam znala (htela je da kaze da je prvo slovo trebalo da bude veliko [sm=smiley36.gif])


Aahahahhaa pucam od smijeha, show totalni [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.11.2014 0:03:30)

˝MašinoNovođa˝= mašinovođa![sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.11.2014 6:42:21)

Jao bre, iskidala sam se od smeha [sm=smiley36.gif]

Marko je sada u fazonu engleskog pa me za sve pita kako se kaže i na engleskom, onda pobrka oba jezika i na kraju nemam pojma šta priča. Više uopšte ne govori NE, samo NOU [sm=smiley29.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.11.2014 17:50:34)

u petak E i ja kod dr. morala sam da je vodim samnom na uz. ja lezim, dr radi uz a ona sedi njemu iza ledja. u jednom trenutku dr kine a E kaze:
ciko slobodno mi recite ako ste i prducnuli da ustanem odavde...
ja u zemlju da propadnem.





Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.11.2014 17:55:23)

[sm=smiley36.gif] a joj bubi mogu mislit kako si se osecala.......




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.11.2014 17:55:29)

Bubi, umirem od smeha tvojoj E sada sam pročitala ono vezano za pisanje nadimka tvog brata[sm=smiley36.gif] a da ne spominjem ovo što si sad napisala[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.11.2014 18:49:33)


IZVORNA PORUKA: bubulence

u petak E i ja kod dr. morala sam da je vodim samnom na uz. ja lezim, dr radi uz a ona sedi njemu iza ledja. u jednom trenutku dr kine a E kaze:
ciko slobodno mi recite ako ste i prducnuli da ustanem odavde...
ja u zemlju da propadnem.



[sm=jezicek.gif] E je stvarno hit!!!




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.11.2014 19:24:36)

Pročitala sam sve od 1. stranice!!! Dečica su vam fantastična!
Bubulence, E. me posebno nasmejala. Nadam se da će i moja E. biti pametnica kao tvoja.




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.11.2014 20:23:20)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Pročitala sam sve od 1. stranice!!! Dečica su vam fantastična!
Bubulence, E. me posebno nasmejala. Nadam se da će i moja E. biti pametnica kao tvoja.


pa sad... pametnica ili jedna velika manipulatorka... uglavnom, sve Emilije su divne...




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.11.2014 22:13:39)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Pročitala sam sve od 1. stranice!!! Dečica su vam fantastična!
Bubulence, E. me posebno nasmejala. Nadam se da će i moja E. biti pametnica kao tvoja.


pa sad... pametnica ili jedna velika manipulatorka... uglavnom, sve Emilije su divne...


[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley32.gif]




mati -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (15.11.2014 22:41:07)


IZVORNA PORUKA: Azra_

˝MašinoNovođa˝= mašinovođa![sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]
Kad smo kod voza... Mata je odusevljen raznim profesijama, i pitam ga ja
"jer ces ti da budes dobar masinovodja?", a on ce
"ne ja cu da budem vodja a vagoni masine, ja nisam masina samo sam vodja"[sm=smiley1.gif]
Inace Mata Mikelandjela iz n.kornjaca zove Miki Andjelo, a njegov drug iz vrtica jos bolji Milki andjelu...




Azra_ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.11.2014 2:06:12)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.11.2014 11:55:22)

Pošto E. još nije zanimljiva, ja ću pisati bisere moje braće i mene, kako se setim...
Bila ja mala, a mi na moru. Naravno, prvo sam pijucnula malo vode. Nije mi bilo ništa jasno. Naterala sam roditelje da se premestimo malo niže. Opet ja probam uz konstataciju da sam mislila da će ovde voda biti manje slana.
Mama mi kaže da gde god da odemo, more će biti slano.
Ja zaprepašćena: "Pa ko posoli ovoliku vodu?! Zar nije imao pametnija posla?!" [sm=zz_eek.png]




Olga75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.11.2014 12:34:30)

od malopre :
ljulja se zvercica i Dobrica pokusava da joj skine patiku i preganjaju se oni , nemoj , fuj to , pusti i onda drekne : mamaaaaaa pas je nasilan , reci muuu [sm=smiley36.gif]

i tako




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (16.11.2014 21:19:33)

Ahahahaha [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 18:27:12)

Ja: Milice, da li si se ti to malo upiskile?
Tara: Nisam se malo upiskila. Puno sam se upiskila. I umire od smeha [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 20:47:18)

Ika pre neki dan rekao slovo "R" ali samo u reči dRži. I sad ga ja stalno čikam da mi ponovi. Jutros mu kažem , 'ajde Iko reci drži, a on dLži,ja opet: "Nije dlži nego drži a on "dlži". I tako nekoliko puta pa mi na kraju kaže: "Pa ne znam sad izgubio sam taj glas."
[sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 20:52:43)

[sm=smiley36.gif]
Luna je pocela po malo da prica i svaki dan se ismejemo nekim ispadima..pogotovo sto mesa dva jezika...




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 20:59:49)

Mm kad je bio mali video konja na Tv-u i rekao svom bratu koji je 3god mladji od njega "Eno ti brata na telviziji!" umesto "Eno mi brata na televiziji!" ispade on sam konj [sm=smiley36.gif]
I sad, iva zna za tu šalu pa odatle i jučerašnji odgovori

Pita je mm za ručkom "kako se zove žena od konja?"
Iva: "beba" (što je inače moj nadimak)
Mm: "Ma ne pitam te to, beba od konja je nešto drugo, nego, kako se zove žena konja, njegova žena? "
Iva: "Pa mama!"

Tek tad je ukapirao [sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 21:03:35)

[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 21:23:57)

[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.11.2014 21:39:07)

[sm=jezicek.gif] Ivanka cerka ti bas dovitljiva hehehe...

Moje dete ne voli da spava i ne voli kad neko spava. Ima moju lutku iz detinjstva koju kada polozis zatvori oci, i cim je D polozi odmah joj vice BUDI! BUDI!!![sm=jezicek.gif]

Inace stalno nesto peva a glavna joj je pesma trenutno : du de da du de daaaa...mamuuu tatuuu....[sm=smiley29.gif] i tako ide po kuci i dere se iz sveg grla du de da




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.11.2014 13:30:40)

D nikad nije hteo supu da jede. Nisam mu je doduse cesto ni nudila, a u zadnje vreme ne pamtim kad sam. Corbice spremam, ali najcesce gusce. Elem, pre nekoliko dana u gostima kod rodjaka izmedju ostalog na sto stize supa i domacica donosi za D posudicu i kasicicu. Ja kazem ne verujem, on nece supu. Kad dete uze kasiku i poce da jede i vice su pi ceeeee! Oooo, sinu meni. Vrtic.




soni -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.11.2014 13:34:43)

[sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.11.2014 13:56:28)

Svi su dobri ali bih izdvojila ovaj od Olge
IZVORNA PORUKA: Olga RR

od malopre :
ljulja se zvercica i Dobrica pokusava da joj skine patiku i preganjaju se oni , nemoj , fuj to , pusti i onda drekne : mamaaaaaa pas je nasilan , reci muuu [sm=smiley36.gif]

i tako



Neki dan sam bila na informacijama u školi i međuostalom učiteljica priča kako su djeca kreativna i kako je ona sama kreativna te vodila likovne sekcije.
Kad će moja Sofi-"moja mama nije ni malo kreativna i jako ružno crta"[sm=smiley22.gif]
Učiteljica se samo nasmija[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>