RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.7.2015 19:20:49)

Viki uzmi jedan Herbafast da ne jedes toliko[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 10:12:00)

Moja cerka mi rece juce :
Mama,kupi onaj novi prasak za ves,on super pere jer ima nemacku tehnologiju ! [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 11:20:19)


IZVORNA PORUKA: mila83

Moja cerka mi rece juce :
Mama,kupi onaj novi prasak za ves,on super pere jer ima nemacku tehnologiju ! [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] Pametno dete razmišlja[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 17:12:33)

Evo najnovija provala.Sedimo mi kod komšija i komšin komentariše:"Jao Stefi ala si ti pocrneo!" a on se namrgodio pa kaže"Nisam ti ja crnac,ja sam Stefan"




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 17:19:01)

Vrlo pametno.I meni je odvratan nas prasak a i ne znam koji da izaberem,strasno,od cega li ga samo prave?




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 17:19:52)

I ja cu herbafast ali bi da probam sve ove djakonije koje stavljate ovde da hvatamo zazubice.




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 17:57:40)

Moj sin konacno svaku put kad ide da piski dize dasku,pa posle vraca. Ispocetka smo ga non stop podsecali.Sada,kada je to poceo redovno da radi,kaze : "Mama,ja sam se sada opametio ! "[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 17:59:13)

[sm=smiley36.gif] jao što je pametan tj. kako se samo opametio[sm=bravo.gif]




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 18:04:21)

Sretnem vaspitacicu koja mi kaze da mi je dete bilo dobro i da su za uzinu imali kroasan sa kremom.Pricam sa sinom a on mi kaze"odakle znas"-kazem" sve majke znaju sta joj jedu deca".Dugo je rastao sa njim,verujuci u tu glupost.




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.7.2015 22:19:48)

[sm=smiley36.gif]
Opustiše me dečica vaša prepametna. Ali lutka koja povraća... [sm=jezicek.gif]




Buba Mira -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.7.2015 10:02:15)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

[sm=smiley36.gif]
Opustiše me dečica vaša prepametna. Ali lutka koja povraća... [sm=jezicek.gif]

Baš smo to pominali juče kad smo doneli kucu, da to i njemu ne uradi [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.7.2015 10:15:41)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira


IZVORNA PORUKA: QueenJ

[sm=smiley36.gif]
Opustiše me dečica vaša prepametna. Ali lutka koja povraća... [sm=jezicek.gif]

Baš smo to pominali juče kad smo doneli kucu, da to i njemu ne uradi [sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.7.2015 20:11:23)


IZVORNA PORUKA: mila83

Moj sin konacno svaku put kad ide da piski dize dasku,pa posle vraca. Ispocetka smo ga non stop podsecali.Sada,kada je to poceo redovno da radi,kaze : "Mama,ja sam se sada opametio ! "[sm=smiley36.gif]


Pametnica mala,moj jos uvek ne vodi racuna....




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.7.2015 21:37:44)

Ma deca su puna fora,mogla bih po ceo dan da im se smejem[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 1:30:31)

Na letovanju smo.... 22h uvece, setamo...
Iva: Kaki mi se!
Mm: Daleko je da idemo u sobu, ajde u pesak na plazi pa cemo pokupiti i baciti u kantu.
Iva: Neeeee, ne mogu ja to, ne zelim da prljam plazu [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 9:04:48)

ivanka pametnica mala[sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 9:22:19)

[sm=bravo.gif] pametnica ,ispravno razmišlja,treba doći sutra tu da se kupa[sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 11:39:13)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Evo najnovija provala.Sedimo mi kod komšija i komšin komentariše:"Jao Stefi ala si ti pocrneo!" a on se namrgodio pa kaže"Nisam ti ja crnac,ja sam Stefan"


Kako me nasmeje[sm=jezicek.gif]




aleksandrici -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 11:58:41)

Pametno dete.Ja sam to ,ili slican dozivljaj dozivela sa sinom.Vracamo se busom od mojih koji zive 300 km od mene.On prestao da piski u pelene ali ja sam mu staila pamper za svaki slucaj,jer smo u busu."Piski mi se"-kaze dete."Ma slobodno ti piski".Dete je plajkalo celim putem,i naravno nije hteo da piski.Kako je samo plakao,i sad mi zao.




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 12:37:01)


IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Pametno dete.Ja sam to ,ili slican dozivljaj dozivela sa sinom.Vracamo se busom od mojih koji zive 300 km od mene.On prestao da piski u pelene ali ja sam mu staila pamper za svaki slucaj,jer smo u busu."Piski mi se"-kaze dete."Ma slobodno ti piski".Dete je plajkalo celim putem,i naravno nije hteo da piski.Kako je samo plakao,i sad mi zao.



I mi smo u periodu odvikavanja od pelene dosta putovali na relaciji Beograd-Šid. I isti smo problem imali. Stavimo pampers za svaki slučaj ali ne vredi,kada mu se piški, moramo da stanemo. Ali to je off,pa da ne zalazim dublje u temu.
Jutros Ika gleda kako se bakćem sa Živom pa krenuo da se mazi i kaže "Ja sam tvoja beba" ja kažem jesi, a on:"Ali ja sam tvoja najmlađa beba" Ja mu kažem lezi onda da te presvučem ,da ti stavim pelenu evo taman sam spremila, a on "ma ne mama ti se šališ, to je Živina pelena". A kad sam mu ponudila siku nije se bunio,nije rekao da je Živina, nego je odmah prihvatio [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 14:19:31)

Ivanka,bas je pametna ta tvoja devojka,tako i treba ! [sm=bravo.gif]
Ika mazonja mali[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 14:27:04)

Anarunika,sika se nikad ne odbija[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:26:38)

Zaboravila sam vam ispričati kako me dijete osramotilo u subotu na bazenu.Nas dvije se brćkale u dječijem a mm ležao kod stvari.Blizu nas u bazenu bio još jedan bračni par sa bebom i kad su izašli iz vode i krenuli moja T poče plakati i na sav glas dozivati tog čovjeka TAJOOO i još krene za njima [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:35:29)

Hhahaha Emice [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.7.2015 16:40:47)

Emicee traži ćera novog taju[sm=smiley36.gif] možda joj taj čika ličio na njenog taju[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>