RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 21:38:26)

Bubi ja samo čekam kad ćeš !ešto napisati,ona je pravi mali biser [sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 21:40:02)

Jooooj Bubulenceee , uffff ... :-D :-D :-D

Zamisljam vam izraze lica. :-D




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 22:16:50)

ona je moj ponos i moja sramota najveca [sm=smiley36.gif].
kaze tati ' tata ti si moja ljubav, moj carobnjak, carobnjak kao Hari REporter'




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 22:25:48)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Evo malo i nas.
Vodimo racuna da Ema ne cuje ruzne reci od nas. Ustvari ih ni ne koristimo. Pre par dana se ona igra, mi u trpezariji i muz mi kaze da je cuo za nekog da je peder. Bas je bio tih ali je gdjica cula. Dolazi i pita sta je peder. ja u soku odgovorim 'konobar'. Nemam pojma odakle mi je to izletelo ali sam bila ponosna na sebe sto sam smislila nesto sto joj nece biti zanimljivo za dalje ispitivanje...
Danas smo porodicno otisli na kafu, i ona hoce sok. Dolazi konobar a moje pametno dete kaze ' ciko ja znam da ste vi peder (da se pohvali sta je naucila). Mozete mi doneti sok od jagode' .
Iste sekunde smo znali odakle joj to. Narednih 5 min smo se izvinjavali i na kraju sam coveku ispricala odakle joj to...




[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] trebao je da vas casti kafom




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 22:28:33)

dao joj je zeton za one muzicke klackalice ili sta su vec [sm=smiley36.gif]




janabons -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 22:56:27)

SAd iscitavam sa muzem ove bisere vase dece, a joooj, valjali smo se od smeha, suze su mi krenule...
Deca su nam shou, al sto bi moja Jana rekla- Boze, ja nisam sou, ja sam Jana[sm=smiley1.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.9.2015 9:22:55)

Bubi,ja se upisah od smeha [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.9.2015 10:35:50)

Bubi, ona je definitivno opravdala titulu kraljice, slatko se nasmijah[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.9.2015 9:56:12)

Ja sam shvatila da moje dete zna imenom i prezimenom jako puno mojih kolega jer je izbiflao ko su mamine kolege (stvarno ne mislim da bas toliko pricam o poslu, ispricam muzu ukratko kad dodjem). E, a pepu gleda svaki dan, nije da trazi ali ja mu pustim recimo onu u 8 na mini ultra, lepo mi godi da uradim nesto tad. I on sinoc izbaci odjednom sledece: Tekst citali Darko Tomovic i Ana Popovic, pa onda jos par imena ko je sta radio i na kraju rece sinhronizacija i tonska obrada studio laudvorks [sm=jezicek.gif]. Ja ga pitah da ponovi, on sve uredno ponovi, deca su kao sundjeri.




MAMAMAJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.9.2015 10:58:52)

Pošaljem sinoć ćerkicu u zdravu hranu da mi kupi sirovi badem, stojim ispred sa sinom u kolicima i čekam je, i ona kad je stigla na red kaže: daćete mi siroti badem. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ona devojka što radi se zacenula od smeha, a M sva zbunjena, ne razume šta je smešno... [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.9.2015 12:59:49)

Kupili Ivi nove patofne, odnela ih ona kod bake i deke da im pokaže, deka stavio nešto u patofne da ona ne vidi pa rekao meni da joj kažem da pogleda u patofne.
Ja se vratim u kuću i kažem joj
Ja:"Iva pogledaj u patofne, deka ti nešto ostavio"
Iva pogleda onako ovlaš
Ja. "Stavi ruku i proveri"
Iva: "Neću, stavi ti" [sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.9.2015 23:06:49)


IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Pošaljem sinoć ćerkicu u zdravu hranu da mi kupi sirovi badem, stojim ispred sa sinom u kolicima i čekam je, i ona kad je stigla na red kaže: daćete mi siroti badem. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ona devojka što radi se zacenula od smeha, a M sva zbunjena, ne razume šta je smešno... [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif] joj sto je dobra,nasmeje me bas




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.9.2015 18:35:28)

Gleda mini buba reklamu za moja kravica jogurt i na reklami kazu Ukus oko koga se svi slazu a ona na to Ja se ne slazem [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (24.9.2015 18:45:15)

Hhaha bravo za mini bubu [sm=bravo.gif] A sto bas svi da se slazu [sm=jezicek.gif] potpuno je u pravu[sm=smiley36.gif]
Pre neki dan ja citam neki casopis S pored mene i cim vidi neku sliku npr,maskare ona kaze "maskara".I tako naidjemo na sliku devojke koja se slika mobilnim i moje dete kaze "SELFI" [sm=smiley36.gif]Pa otkud sad ona zna sta je to?[sm=smiley36.gif]
Jutros idemo u vrtic i ona nesto brblja,hoda polako,a njeni drugari vec uveliko ispred nas.Ja joj kazem:Pozuri,vidi gde su Nemanja i Mladen" a ona kaze:"Pa mama,ja sam devojcica,meni treba tri sata da se sredim,moram malo da kasnim"i pokazuje na frizuru.[sm=jezicek.gif]




NadaR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.9.2015 9:05:35)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Gleda mini buba reklamu za moja kravica jogurt i na reklami kazu Ukus oko koga se svi slazu a ona na to Ja se ne slazem [sm=jezicek.gif]

Hihi , ni ja se ne slazem [sm=smiley36.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 13:38:51)

Moj kumic (3,4), kaze kumu pre neko vece da vozi, bas graciozno :D.
Moja cerka mom tati kad je nacrtao (samo glavu) da to nije ona jer ona nema tolike sise (!?!).
A mojoj baki koja je stara i pogubljena i nista je ne razume "Kako bre? Pa ne pricam ja engleski".
Kada se hvali o drugaricama sa mora, stalno pominje Simonu, koja je iz Andjelije (Indjije)

Cudo su, cudo! Ne znam da li ste videli onaj klip (montaza naravno) gde se dete radja i samo preseca pupcanu vrpcu, slika selfi sa mamom odmah .. kaci na FB .. to su te generacije :D




MAMAMAJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 14:02:15)

Moji (ona 4god, on 14meseci) se igraju pošte, ona mu okačila neku torbicu oko vrata jer je poštar, naravno, ona mu je šef i daje mu pisma i govori neke nazive ulica i brojeve gde on kao to treba da odnese, i lupeta svašta i odjednom odvali: ulica Čika Buljina...
[sm=smiley36.gif]




jocajaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 14:50:36)

Prije neku veče Nikica(22 mjeseca) se budi nekoliko puta, je je prebacim kod nas ali ona I dalje nešto kenjka kaže mm "Daj joj da siki", ja kažem "Ma sikila je maloprije", a ona lijepo sjede I okreće se mm I kaže " Tajo ja sam malo sikila pije, ali samo malo" [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 16:36:47)

mame citam sad sta sve pisete i biseri decu su stvarno super, odusevljavaju me.
evo sta je nas izjavio,pre neki dan isli u babine i pita nas J tatu, kaze tata a sta radi mali Vidak,, ja cu mu poneti autice i kamion da se igra.a tata mu kaze mili pa Vidak je beba on samo jede i spava,
a Juri na to odgovara: aaaaaa pa njemu je sigurno mnogo dosadno [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 20:42:34)


IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Moji (ona 4god, on 14meseci) se igraju pošte, ona mu okačila neku torbicu oko vrata jer je poštar, naravno, ona mu je šef i daje mu pisma i govori neke nazive ulica i brojeve gde on kao to treba da odnese, i lupeta svašta i odjednom odvali: ulica Čika Buljina...
[sm=smiley36.gif]

a joj[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 21:23:03)

Žapkić [sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: bubulence

Evo malo i nas.
Vodimo racuna da Ema ne cuje ruzne reci od nas. Ustvari ih ni ne koristimo. Pre par dana se ona igra, mi u trpezariji i muz mi kaze da je cuo za nekog da je peder. Bas je bio tih ali je gdjica cula. Dolazi i pita sta je peder. ja u soku odgovorim 'konobar'. Nemam pojma odakle mi je to izletelo ali sam bila ponosna na sebe sto sam smislila nesto sto joj nece biti zanimljivo za dalje ispitivanje...
Danas smo porodicno otisli na kafu, i ona hoce sok. Dolazi konobar a moje pametno dete kaze ' ciko ja znam da ste vi peder (da se pohvali sta je naucila). Mozete mi doneti sok od jagode' .
Iste sekunde smo znali odakle joj to. Narednih 5 min smo se izvinjavali i na kraju sam coveku ispricala odakle joj to...


[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 21:51:49)

Juče šetamo i T svaki čas zastaje i kaže joj mm ajde Doro a ona stade i kaže beba Doda hoda [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 22:20:39)

Mm se profesionalno bavio sportom i kako je napustio tako se i ugojio. I dugo vec muci muku sa kg. Realno mrzi ga da skida i uvek e sada cu a nikako.
Vuk je vec veliki i shvatio je da je to problem.
Pita me veceras.
Mama kada cemo ici u Grcku?
Reko, Grcka je mnogo daleko a vi ste jos mali da bi isli kolima. Kada porastete ici cemo. Ili mozemo ici avionom. Da li bi voleo da se vozis avionom?
Vuk: aaaaa to je super voleo bi ali malo se plasim.
Reko cega.
Pa kada avion poleti da odma ne padne zato sto je tata mnogo debeo i tezak.
Umrla sam od smeha[sm=jezicek.gif]
Mislim nema bas toliko viska da bi mogao srusiti avion[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.9.2015 22:33:35)

Iscitah zadnje dve strane i slatko se nasmejah ! Ali bubulence....ciko znam da ste vi peder....VRH !

[sm=jezicek.gif]




majared -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.9.2015 12:25:48)

Lepimo malisa i ja stikere i kako mu ja dodam stiker tako on vice vava mama. Trebalo mi je malo da skontam da je rekao hvala mama. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>