RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.8.2015 11:10:04)

Rosita bravo za malog frajera [sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2015 22:10:58)

Nabraja D prste na ruci i kaže- palac, kažiprst, srednji prst, MEDENJAK, mali prst [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2015 22:15:13)

Rositaaaa [sm=smiley1.gif]
Kazem ja mojoj maloj sestricini danas, ima 17 meseci, "bices najobozavanije dete ovde" a Ivka me pita "a kad cu ja da budem najobozavanije dete?"
Dusa moja medena, ona je takva dobrica, malo kruta, neupadljiva, ne iskazuje osecanja, ne trazi da bude u centru paznje.
Tako sam je zagrlila i poljubila i rekla joj da je ona MOJA I TATINA NAOBOZAVANIJA!




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.8.2015 22:21:28)

Dušica [sm=smiley27.gif]




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (14.8.2015 9:11:25)

Damjan je kralj kako muva devojke[sm=bravo.gif]slatko se ismejah!




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (20.8.2015 10:04:52)

Pitam ja decu pre neki dan da li hoće da jedu faširane šnicle za ručak. Aki mi kaže da će da razmisle pa će da mi kažu. Dolazi posle 15 min. i kaže : "E mama odlučili smo, hoćemo te Flaširane šnicle" [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (20.8.2015 11:25:59)

Traži Iva neke "daske" za Lego, nema ih nigde. Kažem joj da se seti gde se igrala i gde ih je ostavila a ona kaže "pa ne znam, isparilo mi iz glave!"
Dolazi posle nekoliko minuta i pita: "Mama, šta znači "isparilo"?




Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (20.8.2015 22:43:13)

Isparilo [sm=jezicek.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 10:40:03)

Pre neki dan D je prvi put piskio u bocicu za urin , radi analize, bez problema. Tom prilikom uzeo je jednu bocicu da on pogleda, racunam lakse ce sve ici, ta casa se negde u igrackama zagubila. E necete verovati, on malopre dolazi iz sobe i nosi tu casu punu mokrace, pisao je u nju [sm=smiley29.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 10:52:10)

Joooj Rosita [sm=jezicek.gif]




MAMAMAJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 11:11:36)

K jutros baaaaš rano ustao, i sad mu se već prispavalo i kenjka po kući, a M ga gleda i kaže mu : 'Kosta, dereš se KOmarac...' (ko magarac) [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 11:21:54)

Jaooo Rosita ne verujem hahahahaha[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 13:27:42)

Rosita [sm=zz_bounce.gif]
Decica su sou zivi[sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 15:35:55)

Pre neki dan Tina napravila neku glupost i bila je kažnjena da sedi u kuhinji io da čita "Pepu Prase". Uveče mi je relkla da je dok je bila kaznjena jela kolače koji su stajali na stolu i da je baš Cool biti kažnjen![sm=smiley36.gif][sm=smiley29.gif]
Sledeće veče, ja peglam u kuhinji, ona besni i po kazni ode u spavaću sobu da čita, ponovo "Pepa Prase". Izlazi i pita može li sad da ne bude više kaznjena. Ja kazem:"Ne može. Moraš da pročitaš jošp jednu slikovnicu!" Ode ona i nađe najmanju slikovnicu koju imamo u kući. Izlčazi posle nekoliko minuta i kaže :"Gotovo!" Pitam:"Kad pre?" "Pa , znaš., mama, jja brzo čitam!"[sm=smiley36.gif] Onda, sva važna, stane naspram mene i kaze:" Mama znaš kako se postaju intuliektinalci? (Intelektualci)" Ja kažem:"Ne znam. Kako?" "Pa, znaš, ona deca koja su nemirna i koja puno budu kažnjena moraju pujno da čitaju i posle kad porastu-oni sve znaju. A ona deca koja su mirna i sve slušaju-oni ništa ne čitaju i posle ništa ni ne znaju!"[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Eto, drage moje, tako postaju intelektualci!!![sm=smiley36.gif]




superm -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 15:39:34)

Žapkić, genijalno! Moguće da baš tako nastaju intelektualci![sm=jezicek.gif]




MAMAMAJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 15:41:50)

Divno, duša mala [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 15:59:02)

SuperM, i ja tako mioslim! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ali, ja sam bila mirno dete, pa sad ne znam...[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 16:06:31)

hehehe, sad mi je jasno da sam bila mLogo nemirno dete[sm=jezicek.gif]
Tina duso, bravoooooooooooo....




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 19:50:56)

Jao Žapkić zlatna je [sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 21:21:11)

Mama znam: tu ces da kupas mene, tata ce da kupa tebe pa ti posle okupaj njega pa cu ja da dodjem da pkup tebe [sm=smiley20.gif]
Pakleni plan, hi hi hi [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 21:28:44)

Evo i od nas nešto [sm=smiley36.gif]
Pjeva Teodora juče jean da trik idemooo (jedan,dva,tri)
A prije par dana sam je poslala u sobu jer je nešto napravila i ona plače i viče dodji mami(kad se udari ja joj uvjek kažem dodji mami)




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.8.2015 22:15:08)

Decica su smeskice :)




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (7.9.2015 19:28:02)

Moje dete sendvic sa prsutom zaliva slaninom a onda kaze: Mama, imam ideju! Jel mogu posle vecere da se zasladim graskom [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 21:19:20)

Evo malo i nas.
Vodimo racuna da Ema ne cuje ruzne reci od nas. Ustvari ih ni ne koristimo. Pre par dana se ona igra, mi u trpezariji i muz mi kaze da je cuo za nekog da je peder. Bas je bio tih ali je gdjica cula. Dolazi i pita sta je peder. ja u soku odgovorim 'konobar'. Nemam pojma odakle mi je to izletelo ali sam bila ponosna na sebe sto sam smislila nesto sto joj nece biti zanimljivo za dalje ispitivanje...
Danas smo porodicno otisli na kafu, i ona hoce sok. Dolazi konobar a moje pametno dete kaze ' ciko ja znam da ste vi peder (da se pohvali sta je naucila). Mozete mi doneti sok od jagode' .
Iste sekunde smo znali odakle joj to. Narednih 5 min smo se izvinjavali i na kraju sam coveku ispricala odakle joj to...




MAMAMAJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.9.2015 21:34:40)

Bubulence, apsolutno otkačeno i preslatko. [sm=bravo.gif]
Jutros meni M traži sladoled u 7 kad sam je vodila u vrtić a ja ponela samo ključ i tel sa sobom, pa joj kažem da nemam para,u busu ona jutarnja tišina, svi ćute, i samo čujem nju koja na sav glas kaže : Mama, mama, svi imaju para, samo ti nemaš.
Hahahahah, sreća mala [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>