RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


LP mama -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 11:37:43)

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 11:43:00)


IZVORNA PORUKA: Mariya


Ali zato ima svoje izjave, sreća pa samnom priča[sm=smiley36.gif]. Prekjuče mi viče iz sobe:
-Mama, Lena se probudila!!!
Ja pitam - Jesi li je ti probudila?
-Ne, mama, ti si je probudila, sigurno si lupala tanjirima pa si je probudila[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 13:09:59)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" [sm=smiley36.gif]




[sm=jezicek.gif] Dečije shvatnje prostora i vremena [sm=smiley36.gif] A i on je mali čovek, za njega je to mnooogo pešačenja [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 13:51:54)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" [sm=smiley36.gif]



[sm=jezicek.gif] slicno i kod nas,preseljenje na drugu adresu je ozbiljna stvar ! [sm=smiley36.gif]
Gledali smo neku emisiju na Animal planet,kako deca maze i hrane male pingvine i krenuli oni mene da ispituju gde ima to,da ih vodim...pa krenuli ,jel ima kod babe u Sm,pa jel ima kod keke u Ns,pa jel ima u Bg..itd,kazem ja nema u Srbiji tako kao u toj emisiji,a kaze bata,pa kako nema,ajde vodi nas onda na Severni pol VOZOM ,kako mogu ta deca ,mozemo i mi ! [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 15:01:33)

Deca su nam tako dobra da nihovom mastom mozemo obici i put oko sveta[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 15:06:51)

Ma da,promena ulice u gradu je ozbijna,a putovanje na drugi kraj sveta je caskom, i to vozom ! [sm=smiley36.gif] nasom zeleznicom bi to potrajalo bome[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 15:09:34)

Bas bi brzo stigli....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 15:36:40)


IZVORNA PORUKA: mila83

Ma da,promena ulice u gradu je ozbijna,a putovanje na drugi kraj sveta je caskom, i to vozom ! [sm=smiley36.gif] nasom zeleznicom bi to potrajalo bome[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] njima je ceo svet Srbija,a ostali delovi sveta su neka zabačena mesta do kojih se može i vozom stići[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 16:04:22)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Jutros priča meni Luka sav ozbiljan "Znaš da Elena više neće živeti u Srbiji?"
A gde se seli pitam ga ja, "pa ne znam, mislim skroz na drugi kraj Šida" [sm=smiley36.gif]


Hhaah uplasilo se dete da je Elena otisla daleko[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 17:30:51)

Po Dimitrijevom shvatanju,vozom se svugde moze stici [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 21:23:49)


IZVORNA PORUKA: mila83

Po Dimitrijevom shvatanju,vozom se svugde moze stici [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] on je kao moja mama,svugde bi išla vozom,i kada god može ide vozom,jedini problem je što nema neka direktna linija od Užica do Sr.Mitrovice i Šida,pa mora da preseda u BG




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 21:58:33)

[sm=smiley36.gif]
Evo danasnjeg bisera.Kupali su se u bazenu,obicno ne mogu da ih isteram iz vode.Danas izlaze sami i ranije nego inace,pitam zasto.Kaze mi Dimi ko iz topa :"Necu da dobijem upalu kasike ! "[sm=smiley36.gif]
A mali od devera dobio upalu mokracnih kanala jer se kupao u hladnoj vodi,nisu videli na vreme,pa sam mojim klincima objasnjavala sta je besika,mokracni kanali i na koje nacine se mogu prehladiti i sta znaci.




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 22:25:28)

[sm=smiley36.gif] baš je biser,nije razumeo šta je bešika pa je zamenio sa rečju koja zvuči slično[sm=smiley36.gif] kašika=bešika




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.7.2015 22:30:34)

Ma razumeo je ,samo je u brzini rekao rec koja je slicna[sm=smiley1.gif]evo i sada dosao mm sa posla i kazem mu ja da kaze tati zasto je izasao sam iz bazena,onda je zastao,razmislio,otisao kod seke da pita sta je to bratic dobio,upalu cega i vratio se i rekao besike[sm=smiley1.gif]
a zapamtio je on celu pricu sta je besika i cemu sluzi,tek to da vam isprica[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 8:42:14)

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrak[sm=jezicek.gif]




QueenJ -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 9:51:31)

[sm=smiley36.gif] Pa, da. Logično! [sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 10:19:45)

Lepo objasnjenje Dijo [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 10:56:48)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrak[sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif] sasvim logi;no obja[njenje[sm=bravo.gif]




LP mama -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 11:46:09)

Evo još jedne Lukine starije anegdote, kad sam bila trudna rekli su mi da nosim devojčicu
( a ja rodila dečaka), kaže moj Luka " sad kad se porodiš i kad dobijem seku bićemo blizanci, jel da?"
inače imao je u grupi u vrtiću blizance dečaka i devojčicu pa je valjda to povezao [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 11:52:31)

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrak[sm=jezicek.gif]

Hhahhah kakvo objasnjenje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 12:05:15)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Sinoc ispred zgrade mrak i pita Vuk mama zasto je ovako mracno nista se ne vidi. Sine pokvarila se ulicna rasveta, cika mora da dodje i da popravi. Ma neee mama znam ja zbog cega je mracno, to je dan pao sa neba i sada je mrkli mrak[sm=jezicek.gif]


Joj Bpze dragi kakvo objasnjenje....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (18.7.2015 16:08:16)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Evo još jedne Lukine starije anegdote, kad sam bila trudna rekli su mi da nosim devojčicu
( a ja rodila dečaka), kaže moj Luka " sad kad se porodiš i kad dobijem seku bićemo blizanci, jel da?"
inače imao je u grupi u vrtiću blizance dečaka i devojčicu pa je valjda to povezao [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]

tako je i moja Milica,isto ima blizance u grupi,ta devojcica joj je cak i najbolja prijateljica.Jedva je cekala da dobije sestru da i ona ima svog para blizanca[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.8.2015 16:49:46)

Malopre igra A Frozen igrice,S je gleda i vice "Hocu trola,kako je sladaaaaak i mali,trol,troool"[sm=jezicek.gif]
Mislim otkad su trolovi mali i slatki[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (3.8.2015 15:15:34)


IZVORNA PORUKA: mila83

Ma razumeo je ,samo je u brzini rekao rec koja je slicna[sm=smiley1.gif]evo i sada dosao mm sa posla i kazem mu ja da kaze tati zasto je izasao sam iz bazena,onda je zastao,razmislio,otisao kod seke da pita sta je to bratic dobio,upalu cega i vratio se i rekao besike[sm=smiley1.gif]
a zapamtio je on celu pricu sta je besika i cemu sluzi,tek to da vam isprica[sm=smiley36.gif]

Hihihi mogu da zamislim malog Dimu kako ozbiljno i sa puno žara objašnjava hihihi [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.8.2015 7:57:25)

Juče mm i ja sedimo u lokalnom kafiću, a D je tu na nekom prostoru gde su postavili par zanimacija za decu, automobilcic, krokodil za ljuljanje i tome slično. D vuče , gura auto, švrćka okolo. Prilazi devojci okrenutoj ledjima nama i kezi se i kaže Ćao, ja sam D. Ne čujem šta ona kaže, malko je dalje. Vidim seda on preko puta nje i nešto priča. Gledam, ubrzo prilazim da se izvinim, cica kaže nema zbog čega, on je samo prihvatio ponudu da sede [sm=jezicek.gif]. Mislim se, rano si počeo, sine [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>