RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.12.2015 9:32:55)

Jao Bubi [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (10.12.2015 16:07:38)

Bubi obožavam tvoju Emu,suze mi idu od smijeha [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 0:43:25)

Jao Bubi[sm=smiley36.gif] natera mi suze u oči od smeha...Ema ti je legenda




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 10:29:49)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

To sa guzom mi je bio mozda i najvexi blam. I imali smo jos jedan sa tetrisom ali me je to sramota da pisem [sm=smiley36.gif]


Ajde?! Nije te bilo sramota da pišeš kako se jurite goli s peškirima, a za tetris te sramota? Ajde, ajde - biser na videlo.


Ali nemojte da pomislite da sam vulgarna. To je prvi i poslednji put da sam izgovorila tu rec. I presela mi je.
Sedimo mm i ja i pricamo kako smo voleli da se igramo sa tetrisom kada smo bili klinci. I posto se Ema igra i nije blizu ja u sali kazem kako sada vise volim da se igram testisima nego tetrisima. (cist prostakluk i uopste ne lici na mene da izgovorim takvu rec, majke mi). Na tome se zavrsilo.
Posle par dana kod prijatelja koji imaju malog sincica. Vidim neki telefon igracku i kazem vidi kako lici na teteis. A moja E kaze 'ali maaamaaaa ti sada vise volis da se igras sa testisom nego sa tetrisom'. Da li treba da kazem da su bili prisutni i roditelji od tih prijatelja???
I znate sta je meni fascinantno, da ona zapamti te reci... a jednom ih cuje. I nepogresivo izgovori. A umesto svetlo i sada govori sveKlo ...
I opet da ponovim, mi nismo prostaci. I takve reci uopste ne koristomo. Ne znam sta mi je tada bilo [sm=smiley13.gif]




jocajaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:02:37)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Mogu samo da zamislim kako ti je bilo neprijatno ali to je urenebesno!!! Odlična je !




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:04:08)

Ahahahahahahaha jao Bubiiiii

Btw uopšte ne mislim da si prostak, pa testis je medicinska reč. Tako da ne vidim ništa loše u samoj reči. E sad, što mama više voli da igra džepni bilijar nego tetris - to je druga tema hahahahahahah (p.s. sve mame vole džepni bilijar buhahahahah)

p.p.s. sva deca u jednom periodu imaju probleme sa rečima gde je tl (svetlo, metla, pertla) i iz nekog samo njima objašnjivog razloga im lakše da kažu kl

Ljubi mi malu caricu najmnogo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:21:01)

Jao Bubi [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] kako su roditelji reagovali? [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:22:03)

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

To sa guzom mi je bio mozda i najvexi blam. I imali smo jos jedan sa tetrisom ali me je to sramota da pisem [sm=smiley36.gif]


Ajde?! Nije te bilo sramota da pišeš kako se jurite goli s peškirima, a za tetris te sramota? Ajde, ajde - biser na videlo.


Ali nemojte da pomislite da sam vulgarna. To je prvi i poslednji put da sam izgovorila tu rec. I presela mi je.
Sedimo mm i ja i pricamo kako smo voleli da se igramo sa tetrisom kada smo bili klinci. I posto se Ema igra i nije blizu ja u sali kazem kako sada vise volim da se igram testisima nego tetrisima. (cist prostakluk i uopste ne lici na mene da izgovorim takvu rec, majke mi). Na tome se zavrsilo.
Posle par dana kod prijatelja koji imaju malog sincica. Vidim neki telefon igracku i kazem vidi kako lici na teteis. A moja E kaze ''ali maaamaaaa ti sada vise volis da se igras sa testisom nego sa tetrisom''. Da li treba da kazem da su bili prisutni i roditelji od tih prijatelja???
I znate sta je meni fascinantno, da ona zapamti te reci... a jednom ih cuje. I nepogresivo izgovori. A umesto svetlo i sada govori sveKlo ...
I opet da ponovim, mi nismo prostaci. I takve reci uopste ne koristomo. Ne znam sta mi je tada bilo [sm=smiley13.gif]




Bubulence ja ne vidim šta je tu prostakluk ? I zašto su testisi ružna reč? A što se tiče razgovora sa mužem ,nama su takvi razgovori svakodnevnica,mislim hallo MUŽ a sa kim ću tako da pričam nego sa njim?Ne pred decom naravno,ali šta da radiš kada mali detektivi uvek naiđu kada ne treba [sm=smiley1.gif]

A tvoja devojka je izizetno inteligentna devojčica po svemu sudeći tako da ni to nije uošpte za sramotu ,naprotiv!
E sada možda sam ja prostakuša što ovako razmišljam [sm=smiley36.gif]

U svakom slučaju ,ti bi stvarno trebala da zapisuješ sve bisere,bogato bi sutra knjigu prodala [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:30:54)

Bubi[sm=smiley36.gif] mogu samo da zamislim kako vam je bilo[sm=smiley36.gif]
Moje dete je na ulici pitalo nekog decka, jesi mi ti tata?[sm=jezicek.gif], a decko sa devojkom prolazi i gleda i ne veruje. Blam me pojeo, i jos Mateja pocne da se smeje. To je iz perioda kad je mm bio na terenu pa ga nije vidjao tako cesto, imao je oko 2 ipo.




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:35:23)

Jaoooo Bubi ahahahahahaha[sm=jezicek.gif]
Daj reci nam reakciju prisutnih molim te[sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:44:53)

Bubi, ulepsala si mi dan[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:45:03)

Bubu ona je carica!!![sm=bravo.gif]

Isidora [sm=smiley36.gif]

Ja uvijek kažem treba dobro voditi računa šta se priča ispred djece. MM je opušten, nikad ne pazi i voli uvjek da ih zafrkava. I tako ručamo mi jednom, bilasestrina djeca i igramo neku igru npr na slovo na slovo, brzalice i šta ja znam. I kao idemo prvo brzalice Riba ribi grize rep, pa se onda sjetimo Ide miš uz pilu, niz pilu na sred pile vode pije i kaže MM aha imam jednu za vas, ajte ko će brže nekoliko puta da ponovi: Crna čipka, bijela čipka! Naravno tu nastaje haos, djeca griješe, smiju se [sm=smiley36.gif] I dobro. Prođe nekih 10-ak dana, vraća se L iz škole sva uzbuđena i sa vrata: Mama! Pogodi šta smo danas radili u školi?! Ja kažem šta. Kaže ona Brzalice, i svi su se sjetili samo Riba ribi griz rep, a jedino ja (slijedi dramska pauza, mene obliva hladan znoj, muž u nevjerici[sm=smiley3.gif] [sm=smiley5.gif]): Ide miš uz pilu....
Samo sam ga pogledala značajno. Pa zadavila bih ga da je rekla ovo sa Čipkom, da učiteljica kaže kakvi smo roditelji. Zadavila![sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:47:57)

[sm=smiley36.gif] Čupo hahaha
Inače, podsetila si me sad. Nema veze s decom, ali ima sa tvojom brzalicom. Mama je imala moždane i ima problem sa govorom, pa joj nalazimo takve neke brzalice gde treba pravilno da kaže.

E sad, kod nas čipka ide drugačije - na put čipka, pod put čipka (tu tek se zezneš svetski[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif])




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 11:54:16)

hahhhaha da teže ide! [sm=jezicek.gif]





mamin mish -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 12:13:37)

Jao bubi Ema je prava carica. Mogu da zamislim kako si se osecala.
Isidora imaju klinci i takve faze narocito ako retko vidjajujednog od roditelja




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 13:28:33)

Ovo je najjače u zadnjih mjesec dana što sam pročitala,suze mi idu [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 13:33:33)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Jaoooo Bubi ahahahahahaha[sm=jezicek.gif]
Daj reci nam reakciju prisutnih molim te[sm=smiley36.gif]


Iskreno nemam pojma. Zujaalo mi je u usima a nikoga nisam smela da pogledam [sm=jezicek.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 13:52:20)

Aahahahahhaah pa oni su sou [sm=bravo.gif].

Imam i ja dva blama. Jedan je .. Boooozeeee .. blam me i da pisem ali aj.

Pvi je od pre par dana kada smo isli u IMD kod vaskularnog hirurga. Ulazimo mi kod DR Tisina je i moja L "Mama, ovde kod ovog DR se tete samo naguze, je l da" hladan znoj me oblio, dramska pauza. Rizikujem i pitam je "I?" a nemam pojma sta cu cuti u nastavku, kad ona "Ï prime bocu" :D. Bas mi je bilo neprijatno, ali izvukla se.
A ovo drugo, Boooozeee kad se setim, dva kafetina sam popila.
Sedimo kod bake mm i dede. Tu su i dva ujaka, ujne i deca. Bio je vikend i taj dan smo isli u Zemun park, L kupili 2 para obuce mm prsluk i tresu a ja patike i tresu u koju sam i danas zaljubljena ooobooozavam je. Odmah sam je obukla (dakle u novoj stvari sam). Dosli kuci i mm i L odu kod prababe i pradede, tu je cela familija (nismo nesto baaas prisni, jos uvek sam "stranac" sa njima), ja OSTANEM (da se istusiram i nasminkam). Trip - nova tresa pa da se sredim. Obzirom da nikada posle o ovme ni sa kim nisam pricala od blama ni dan danas ne znam da li je ostatak porodice cuo ZASTO sam ja ksnije dosla a od krucijalne je vaznosti. U jednom trenutku sedimo i gledamo TV, tisina je. Lara sedi na podu izmedju mojih nogu. U jednom trenutku okrece se i kaze "Smrdi ti riba" (!!!!!!!!!!!!), ja u soku, srce mi preskocilo, svi cute prave se da ne cuju, a ona jos jednom "Je l me cujes, smrdi ti riba". Booooozeeeeee .. blaaam blam blam .. najveci u zivotu ikada. U delicima sekunde razmisljam i da li da je pitam "Kako, jesam se sad tusirala" i "Kako to pricas sa mnom" i "Gde si to cula" ali sve to bi produbilo temu (o mojoj ribi ahahahahah) a vec umirem od blama. Nista svi se pravimo da ne cujemo ja i mm se gledamo, vidim njemu smesno al svi cute. Tu ujaci mm, baba, pradeda ... maaaajko. L cuti tek opet posle par sekundi "Ti imas ovoliku ribu, ribetinu" i pokazuje. Ljudi moji, ja uopste ne znam sta njoj bi to vece ... ja sam sedela jos malo, toliko da mi prodje vrtoglavica da ustanem i odem, otisla kuci, popila dva kafetina i umrla. Posle kada je ona sisla, krenem da pricam sa njom i da ispitujem odakle joj takav recnik - ona zna u sali da kaze U PM, JBT .. i to je kao smesno, pa se smeje jer zna da ne sme, a mi objasnjavamo da nije lepo blablabal i to jeste cula od nas. Ali ovo zaista ne, niti takav nacin price, niti je to ZAISTA bilo istina :D na kraju krajeva. I onda ona meni kaze da ima jedan mali u vrticu koji stalni ide i vice deci "Smrde ti noge" "Smrde ti usta" "Smrde ti usi" i da se oni sada tako zezaju u vrticu. Msm znala sam ja da ima pozadina price, ali sta sada - da zovem sve ponaosob i nateram L da im prizna da ja ne smrdim ahaahhhhaaa. Mislim stvaaarnooooo ... I uvek uvek uvek me je blam kada se vracamo busom jer mnogo prica i mnogo odvaljuje. Voli da smislja sama pesmice, au njima sta sve kaze ... svaki put pretrnem dok ne zavrsi :D




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 14:05:22)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 14:06:51)

Jaooo majko mila [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 14:15:23)

E ali ona mene uvek hvali. Cak nekada baca neke komplimente koji nemaju veze sa mozgom - sto mi je lepo uvo, glas i sl ... I kad kazem sama sebi "Na sta licim" ona to porekne, kako sam lepa i sl. zato sam se slogirala. A taj mali nine isao par m u vrtic i tacno sam primetila po njoj kada se vratio. Stalno mi govori kako hoce da joj zalepi slinu maicu 😮. Danas je za vreme pravlje ja cestitki bio u cosku. Pas je nevaspitan i zaista me strah sta ce od njega sve da pokupi a talenat je za to. .




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 18:02:24)

Hahahahahahah znaci nije moje dete najveci blamator [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (11.12.2015 20:34:54)

Zemunka znači i ti imaš mali biser [sm=bravo.gif]

Stoji večeras moja čaša na stolu i T je gurnu i kaže oooooo neka Doda lupa [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.12.2015 20:04:53)

Bubi,Zemunka pametna su vam deca ali vi ste se bas zacrvenele zbog toga vise puta [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.12.2015 21:45:52)

Ja ne verujem sta procitah,bubi,zemunka koje su one likovi[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]pa,ovi biseri su neverovatni,eeej,smejem se i cudim u isto vreme[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>