RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


nata11 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.12.2015 22:04:18)

Hahha kako sam se sada nasmejala[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.12.2015 22:26:13)

Mama, onaj Deda Mraz danas nije bio pravi.
Rekla sam ti da Deda Mraz salje pomocnika.
Znam, ali on nije bio pravi, videla sam kesu i u njoj kostim Deda Mraza. On ima i kosu, nije uspeo da je sakrije. Mama, ja sam to videla.
Pa da, kazem ja, samo pravi Deda Mraz ima pravo odelo Deda Mraza ostali imaju kostime.
Mama, da li ti stvarno u to verujes?
Naravno da verujem.
Mama, ja verujem u caroliju Deda Mraza..... [sm=smiley27.gif]





nata11 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 16:10:50)

ooo dusa [sm=9nebesa.gif][sm=smiley27.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 17:23:18)

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

E ali ona mene uvek hvali. Cak nekada baca neke komplimente koji nemaju veze sa mozgom - sto mi je lepo uvo, glas i sl ...


pa hahahahahahaha

DŽaba što te uvek hvali kad te jednom izblamira toliko da ni cela godina hvale ne pokrpi. I to još pre muževljevom rodbinom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ivančicca duša jedna. Ona veruje u čaroliju [sm=9nebesa.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 17:34:25)

Aaahaha pa znaaaam, sta cu 😂.
Malopre sa tetkom i deckom (tek se smuvali) i golicaju se nesto L joj zavuce ruku u nogavicu i kaze Jaaaoj fuj dlake 😂 kaze tetka malopre kad je nisam ubila 😂

Ali prosle NG tj kad je imala 2god i 3m pita mm "Deda mraz mi je kupio ovu kuhinju, a sta si ti?". A covek krvari da bi ona sve imala +++

A ima i nekod decka u vrticu rekao joj on da je njen muz kaze ona nije samo si mi momak, nemamo decu 😂.
I juce me pita sta je gospodjica a sta gospodja ja joj objasnim. Kaze ona onda sam ja gospodja. Imam muza Vanju. Nikako da se odluci 😛




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 17:42:36)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 17:58:13)

Hihihihi razume devojka šta je brak,ništa bez dece! [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




sneza24 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 18:57:56)

bebi i zemunka su me podsetile na moj blam kad je D imao 4,5 god.
Sedim ja sa njim i L i igramo se, tu pored nas svekar gleda neku emisiju. Spominje se seks. Ja se sve nadam da D ne obraća pažnju na tv jer se bojim pitanja koje može postaviti, a neprijatno mi zbog svekra. Kad D me pita : Mama šta je to seks?
Svekar nekad ne čuje dobro pa se nadam da nije čuo.




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (13.12.2015 22:52:45)

Imamo dosta rodbine u Madjarskoj i E jako nervira kada dodju jer ih nista ne razume. A u vrticu ima Kineskinju Milicu.
I kaze ona meni juce ' mama ina Kineskinja Milica stalno bre prica na Madjarskom'[sm=smiley36.gif]. Kazem ja 'to je dete Kineski' . A ona 'alooooo Madjarski kada ti kazem, nista je ne razumem'[sm=jezicek.gif].
Ali bar me nije osramotila...




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 14:27:36)

D se zainteresovao za likove na novcanicama i za placanja, kusure i slicno. Opsti smeh nastaje u apoteci, prodavnici, radnji kad krene- Mama, ovo je Mokranjac, 50 dinara, mama ovo je Nadezda Petrovic, Tesla ... [sm=smiley36.gif]

Pre neki dan u punoj cekaonici kod dr, izlazi mama sa decakom iz toaleta, a D ce--- Ooooo, jeste li lepo piskili?[sm=smiley36.gif]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 14:37:05)

Jaoj Rosi pa gde za novcanice hehehe pametnica mala.

Sad se setih moje L sta je lupila prosle god bas pred novu godinu. Imala je sracku par dana pre i stalno slusa "stolica" .. i kaki taj dan. komentarisem ja "Kakvo li je" pogleda ona u nosu i kaze "Mekano kao stolica"[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 14:39:21)

[sm=jezicek.gif]
Tako je Andrea skoro u gradu,glavna ulica puna,mm nesto zastao a ona iz sve snage-Ajde tata,mami se piski!!!Niko ne ume da me izblamira kao ona [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 16:11:21)

Opet se ismejah[sm=smiley36.gif]
Oooo,jesmo li lepo piskili[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 16:30:18)

O kako vesela tema, kako je samo ranije nisam primetila. Klinci su super, niko ne moze tako slatko da nas nasmeje. I da nas izblamira :) samo cekam da ova moja pocne da prica, osecam da ce biti veselo. Dotle, pratim temu i uzivam :)




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 17:20:23)

E pa kad ste već kod teme piškenja i kakenja ,ja se ne sećam dali sam ovo pisala. Kada je Arči imao recimo 4,5 godine,zvoni telefon a ja u wc-u. Kažem ja Akiju da se javi,i on posluša.Lepo on priča na telefon kad čujem ga da kaže:"Mama kaki". O Bože, kad u zemlju nisam porpala. Pitam ja posle ko je bio i dobro je bila je drugarica. Ali kad pomislim da su mogli da zovu sa posla ili neki "ozbiljni" ljudi...[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 17:31:58)

Anarunika,slicnu situaciju sam imala i ja [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 21:40:27)

Ha, ha, a deci je to nesto najnormalnije. Zamisli samo da te je zvao sef sa posla [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 21:47:12)

A, jesam se slatko nasmijala Rosita on je extra, oooo jesmo li lepo piskili[sm=smiley36.gif]
?




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 22:32:38)

Hahaha, e sto deca znaju da odvale :). Ma moram paziti sta objasnjavam [sm=smiley36.gif]. Malopre na kasi vise brijaci i on poce, jesu li plavi za tate a roze za mame, mislim se dete ne pitaj nista dalje[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 22:44:39)

Mama, jel da je meni tata kao kratko ime da se ne mučim mnogo kad pišem? [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.12.2015 23:09:26)

Ahaaaahaaah ismejah se na ovo vase...[sm=bravo.gif]
A vec pola sata se smejem Eleni, jer skace po krevetu kao da ima crve u gacama! Odjednom je pocela sama da se kikoce , da peva, da grebe, cupa, pa uhvati tatu za kosu pa se iznervira sto ne moze, pa krene onim pinceta hvatom...ma, ludilo jednooo [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.1.2016 19:31:14)

S pre neki dan:
Mama pusti mi onu pesmu sto smo slusale juce veceras [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif]
Naravno,mislila je na juce uvece ili sinoc [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 18:07:20)

Mama, rešila sam da ne mogu da se odlučim ko će mi biti muž kad porastem, pa će mi svaki dan biti drugi taj ceo dan. [sm=smiley29.gif]

A zašto si se ti rešila samo za tatu? [sm=zz_er_what.png][sm=zz_help.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 18:27:02)

Hahaha, pametno dete :)




vocicana -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 18:41:47)

Moram samo da kazem da je Bubulence objavila vrhunski broj detetovih bisera, plakala sam malo pre od smeha, ali neverovatno! bravo mame za tako domisljatu i pametnu decicu![sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>