RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dddaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 23:00:32)

Ha, ha, pametno [sm=smiley36.gif] hajde sad da cujemo i odgovor [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 23:06:44)

Ja bi ga rado dala, ali na moje klince ce se malo nacekati dok proprica. U svakom slucaju, obozavam ove vedre teme, tako ulepsaju dan....[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley1.gif]
Bice, ako bude i jedan promil blesav na majku, ihaj, bice smeha do suza.....




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.1.2016 23:42:14)


IZVORNA PORUKA: vocicana

Moram samo da kazem da je Bubulence objavila vrhunski broj detetovih bisera, plakala sam malo pre od smeha, ali neverovatno! bravo mame za tako domisljatu i pametnu decicu![sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]


Oooo kada bi bubulence objavila sve sto gdjica odvali ova tema bi samo za nju postojala [sm=zmeden.gif]...

[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.1.2016 22:29:15)

Bubi knjigu da napišeš Emini biseri [sm=smiley36.gif]
Pitam Doru:kako se zove djed
T:Vlado
Ja:a kako se zove drugi djed
T:ćevapi (moj tata je kuvar i ljetos joj je stalno donosio ćevape)




majared -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 10:45:24)

Sedimo malisa i ja za kompjuterom, on je u mom krilu ceka da zavrsim na netu da bi gledao crtace. Svo vreme zvanjka: mama crtani, mama pusti dzip, mama ovo mama ono.
U jednom trenutko se okrenuo ka meni i rekao: Mama ti mene zabavas (za*ebavas)
Dete ima dve ipo godine i skoro je poceo da prica[sm=smiley36.gif]




jocajaca -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 11:00:43)

Jednu noć Nikica strašno nervozna I traži da siki već treći put u pola sata, kažem ja njoj ne može sike su se pokvarile. Prihvati ona to, izmazi ih izljubi I kažem ja njoj ne sekiraj se ti popraviće se one, kaže ona Hoce ih cika majstor popjaviti, ja kažem Ne popravlja majstor mamine sike I to tako završi tu veče.Sutradan dolazim sa posla ona ih ponovo mazi, ljubi I ne traži da siki. Popodne sjedimo I kaže ona dedi (mom svekru): Deda znas da su mi se sike pokarile I ne mogu da sikim. Kaž deda stvarno I šta ćeš sad? Kaže Nikica: Ma ništa posto nema majstora da ih popjavi, popjavice meni moj tajo jer tajo popravlja mamine sike [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].
Odmah sam izašla iz prostorije da ne bi umrla odmah tu!!![sm=zz_hot.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 11:10:13)

Hahaha, popravice ih moj tajo Hahaha




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 11:27:08)

Joco ja bih umrla na izlasku iz prostorije [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 12:36:57)


IZVORNA PORUKA: jocajaca
Kaže Nikica: Ma ništa posto nema majstora da ih popjavi, popjavice meni moj tajo jer tajo popravlja mamine sike [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].


Ahahahahahaha hit!!!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Nimfa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (27.1.2016 21:19:38)

Pustila ja malo E muziku na tv i ona tako igra, vrti se i odjednom sva besna skace do tv-a i ljutim tonom kaze : " ciko nemoj pevas, pa nemoj vise pevas, daj meni malo mikoson (mikrofon) [sm=smiley36.gif]

A inace za novu pitamo mm i ja sta hoce da dobije od deda mraza , ona odg poklon, mi pitamo a koji poklon , ona kao iz topa odgovara "gace". I ovako sam pocrevenela a da je bio jos neko tu u zemlju bih propala [sm=zz_er_what.png]




Zemunka85 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.2.2016 20:17:21)

Sad sam nesto citala pa sam naisla na dva bisera mog deteta, pa da podelim sa vama, nzm mozda sam ih vec i pisala

Prvo je kada smo videle mrtvog slepog misa i ona me pita kada ce on da poleti, ja kazem "Ja mislim nikada vise' a ona "A ja mislim kada se odmrtvi' [sm=jezicek.gif]
Drugi je kada je imala stomacni jednom i onda smo stalno proveravali "stolicu" i jednom ona kaki i kaze "Mama, mekano je kao stolica" [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (12.2.2016 22:49:30)

Jao zemunka [sm=smiley36.gif]. Mi smo sad isto u fazi pracenja stolice i gledamo da l je govance srecno ili tuzno da bismo znali jesmo li alergicni ili vise nismo. Pitanja se vrte oko > mama, kako nastaje g? Zasto guza prdi? Mama, nije g stolica!!![sm=jezicek.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.2.2016 12:04:26)

Imam jednu skorašnju anegdotu mog mudrog,mlađeg sina, pa evo i ovde da podelim. Danima je bio nevaljao u školici. I jedan dan se tata naljuti na njega i kaže mu da više ne ide u školicu nego ide sa njim na posao da radi pa da vidi kako je teško zaraditi pare za ručak itd... I stvarno sutradan povede njega mm na posao. Ika je bio vredan,radio,brisao ,mislim i da je uživao jer jako voli da ide sa tatom na posao.I kada su popodne došli kaže mm starijem sinu da pita svog brata kako je danas zaradio pare za ručak. I pita ga Aki: "Iko kako si zaradio pare,hoću i ja da zaradim?" A Ika mu onako na uvce,kroz osmeh kaže: "Moraš prvo da budeš bezobrazan u školi."
Eto šta kako deca povežu stvari,a ti posle izmišljaj raznorazne metode ...umrli smo od smeha.




IvanaSK RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (17.2.2016 16:12:29)

Hahaha, ekstra!




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (19.2.2016 9:02:04)

moje djetence se zaljubilo,odlijepilo nacisto,kad pocinje spot od doticnog prvo trci po cokoladicu i kaze zejn hoces cokojadicu,pa mu onda prica sta je sve radila ali ga ono iskosa gleda i cijelo vrijeme lomi rukice.da je samo vidite kako je slatka.juce kaze nazvace mamuzejn i kad god cuje moj telefon tri misli da je on [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.2.2016 8:13:43)

A. je video u "Masa i medved" kako Masa sredjuje sobu i peva onu pesmicu. Pre 4 dana ode do kuhinje, iz sudopere izvuce tecnost za ciscenje prozora, i uzme dve krpe, sebi ljubicastu, meni da plavu, dodje do prozora i zatrazi da spricnem tecnost na prozor, i onda krece da brise i peva Masinu pesmu [sm=smiley36.gif]
I tako mi svaki dan pet puta dnevno glancamo prozor i pevamo Masinu pesmu [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.2.2016 11:07:29)

[sm=smiley1.gif] decica su cudo

Mishu, sta te briga imas najcistije prozore u komsiluku [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.2.2016 11:29:55)

mali mis [sm=smiley36.gif] Vrednica nema šta. I mojima je najveća zabava brisanje prozora već godinama. A sprej zovu "Pis,pis" kao onomatopeja i onda tako traže "Mama a jel mogu pis,pis da obrišem prozore?" I dan danas iako su već veliki [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (25.2.2016 12:59:33)

Sinoć posle kupanja mm zagleda Markove nogice, izašle mu neke crvene tačkice. I kaže mm Ima ih koliko hoćeš! A tek će Mare u kuknjavu Neeee, ima ih koliko NE ŽELIM!!! [sm=smiley36.gif]

A pre neki dan gleda crtani The cat in the hat i verovatno je bila priča o ljudskom telu i kostima, Marko dolazi do mene i kaže Mama, ja imam puno bones unutra mene! [sm=smiley36.gif]
Skroz bukvalno prevodi sa engleskog [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.2.2016 0:33:59)

[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (26.2.2016 8:14:07)

Juče T i A se ganjaju po stanu i kaže T "Stasija ja sam kombi" (zombi) [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.3.2016 19:43:45)

Sedimo mm, mini buba i ja i zajedno otkopavamo dinosaurusa iz onog kompleta za male paleontologe. Prilazi macka da vidi sta se desava i ja prokomentarisem da nas macka cudno gleda. Mini buba podize pogled i sva ozbiljna kaze: Cupka, mi nismo cudni, mi smo paleontolozi [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (23.3.2016 20:18:05)

Joj paleontolozi i zombi mali [sm=smiley27.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.4.2016 13:34:48)

Otišao Marko da kaki a obožava da sedi pola sata na šolji i brblja. I zove me i pita Mama, kad je tata bio mali da li je zvao tebe da dođeš da ga obrišeš? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (9.4.2016 16:17:56)

Hahaha Hahaha Hahaha




Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>