RE: Da li ispravljati greške u govoru? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 6:48:31)

kod moje D ispravljanje nije "urodilo plodom" [sm=smiley36.gif] kako da kazem, ona retko retko kad pokusa da kaze tj da ponovi ispravno. Dok npr bratanac pogresi i ti ga ispravis i on se trudi da ponovi.Moja prosto nije takva ona ce radje zacutati i prestati da prica pa je nisam puno ni ispravljala, ni sad je ne ispravljam puno. A eto lepo prica, sama se poispravljala[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 7:17:51)

Tako I treba! Ja sam za to.
Mada taj trud da se nesto izgovori je neodoljiv.




mama Jo -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 8:16:40)

Pa da, dodje to vec na svoje... ne kazu za dzabe da je svako dete drugacije i da sa svakim detetom treba drugacije.




vocicana -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 8:22:26)

Mama...kavica[sm=smiley36.gif], kako da ga ispravim, nije ni to lose receno[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 9:22:00)

ako se deca cesto ispravljaju na neku decu to lose uticu u smislu samopouzdanja. Eto moja je pravi primerak. Ona bi zacutala i ne bi vise pricala. A lepse mi je da prica i brze ce ispraviti sve ako sto vise prica. U svakom slucaju treba biti vrlo fleksibilan u ovom roditeljstvu a nekad i vrlo zaguljen[sm=jezicek.gif] u zavisnosti od situacije




mama Jo -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (15.3.2018 9:25:42)

Joj Ljisho to si potpuno u pravu, sve sto si napisala... ponekad stvarno vise ne znas ni sta da uradis, a sve zarad njihovog dobrog... ja nekada ostanem vrlo zbunjena...




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (28.4.2018 22:09:04)

Obavezno i uvek, i decu i muza i sve oko sebe [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] to mi je mana.




mama Jo -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (28.4.2018 22:09:55)

😊😊
I treba... decu posebno, a i muza 😂




Anck Su Nmaun -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (28.4.2018 22:11:19)

Mozda nekog to nervira al meni to para usi i uvek ispravljam. A decu aravno uvek




MimaKos -> RE: Da li ispravljati greške u govoru? (28.4.2018 22:12:29)

Ja to nesvesnonradim pa se neko uvredi, a dete uvek!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]