RE: Sonoma dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


isidora88 -> RE: Sonoma dijeta (29.11.2013 21:56:59)

sme li da se jede krompir? ja ne mogu bez toga da zivim[sm=smiley36.gif]
mene tako ubija to pecenje mesa na teflonu, grozno mi je meso kad se tako spremi, kao stiropor[sm=smiley11.gif]
a moram nesto da pocnem, krenula sam u teretanu, valjalo bi i ishranu promeniti




adulence -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 7:04:48)

Isidora imas na prvoj strani po fazama sta se jede....moguce je sve ja sam neko ko ne moze da jede kromir bez mesa itd.,ali Uspela sam da iih razdvojim...dtuga stvar ne moras da przis meso samo u tiganju...mozes da uzmes onu kesu za rernu meso,malo mas.ulja zacini i bice socno a zdravo...pitaj sta god te interesuje...




adulence -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 7:11:43)

Nina sad videh i tvoj post ja jesam juce za rucak jela pilav dakle integrelni pirinac ,praziluk,sargarepa i piletina...piletina naravno bez kozice teska srca ahahahah...i jesam tu malo kombinovala ali nisam mnogo mesa pojela priznajem...i to nije nesto sto jedes svaki dan pa i to malo sto pojedes kontam nije fatalno...cinjenica je da ne pise heljda,ali pise da sme integralni hlrb itd pa t mu valjda spada pod to...




mama micki -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 8:09:23)

Ja sam pre nego što sam počela da držim ovu dijetu, otišla na male konsultacije sa lekarom. Nina ukoliko dojiš bebu, bilo bi dobro da popiješ te dve čaše mleka dnevno, ali ako ne dojiš, onda kombinuješ dozvoljene namirnice kako želiš. Ja još dojim i da nije te dve čaše mleka...Srećan početak...kad rešiš da se priključiš.[sm=bravo.gif]




mama micki -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 8:12:52)


IZVORNA PORUKA: isidora88

sme li da se jede krompir? ja ne mogu bez toga da zivim[sm=smiley36.gif]
mene tako ubija to pecenje mesa na teflonu, grozno mi je meso kad se tako spremi, kao stiropor[sm=smiley11.gif]
a moram nesto da pocnem, krenula sam u teretanu, valjalo bi i ishranu promeniti

Krompir ne sme ni u prvoj ni u drugoj fazi, a što se tiče pečenja i spremanja mesa, ne mora na teflonu, može sa 2 kašike maslinovog ulja da se proprži meso i bude baš ukusno...a ako si krenula u teretanu, ne moraš strogo da se pridržavaš, dovoljno je da ne jedeš beli hleb, grickalice, slatkiše i da ne piješ kupovne sokove. Srećno




adulence -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 10:56:38)

Isidora meni se cini da tebe neko treba da pogura bas kao i mene ...jer znam da si pisala po jos nekim temama,zato je meni super sto sam krenula ovo sa jos par zenica i sto pisemo sta smo jele pa mogu i da ukradrm neku ideju a i iskreno.ne pada m na pamet da prekrsim nesto jer bi me bilo blam da ovde napisem...jesam jednom.zeznula ali to pod uticajem pms pa sam pocela iz pocetka...meni je danas 3 dan i bas sam ponosna...




isidora88 -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 11:49:45)

videcu jos, moram u glavi da raskrstim[sm=smiley13.gif]
a u teretanu idem sa mamom, da nije nje, ne bih ni krenula verovatno, mislim koja sramota, ja kao debil tamo, a moja mama kao profi[sm=smiley36.gif]
nemojte brzo prekidati dijetu, gledacu da se prikljucim ovih dana.
meni najgore sto ja jako malo hrane volim[sm=smiley13.gif]
ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nesto[sm=smiley13.gif]




nina26 -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 14:08:53)

e pa super, onda stvarno nije rigorozna dijeta[sm=bravo.gif]

meni krompir nije problem, problem mi je secer u kafi[sm=smiley13.gif] ali dobro...

Mama micki, sto se tice dojenja i mleka, evo moja mala nesto krenula da bojkotuje siku, pa videcu mozda i prestane do tada,;a izbegnem mleko[sm=smiley36.gif]

nego, zene gde sad da krenem sa dijetom kad ce praznici, misa mu poljubim[sm=jezicek.gif]




minnica -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 14:13:59)

nina, možeš koristiti zaslađivač umesto šećera. ja sam namerno krenula pre praznika, da se ne bih još i ugojila.




NadaR -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 14:32:16)

I ja se prijavljujem od ponedeljka. [sm=smiley1.gif]





minnica -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 14:55:16)

[sm=bravo.gif] Baš će nam biti veselo u ovim dijetalnim temama! [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 16:43:44)

Jeeeee evo i ja da se pohvalim danas sam bila u delti i sada na poslednjem spratu ima gomla hrane nezdrave naravno.medjutim ja sam u foody-u nasla i sebi uzela kupus salatu i pilece belo,bas sam bila ponosna jer je oko.mene bilo sve sto obozavam,ali uspela sam ne brinite ne cemo da preatajemo...tu smo da se bodrimo...




minnica -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 17:34:46)

Super adulence! Samo da znaš da u KFC-u imaju super grčku salatu. Ja sam to ručala kad smo bili u šopingu.




isidora88 -> RE: Sonoma dijeta (30.11.2013 20:34:41)

ja bi bila na bilo kojoj dijeti kad bi mi neko svaki put pripremao obroke, kad treba sama da razmisljam i da smisljam neku prihvatljivu kombinaciju prodje me zelja[sm=smiley13.gif]
a bas sam se usvinjila, do nove godine moram da smrsam 5 kila, ajedem kao na takmicenju, ja ne znam sta mi je vise, poslednjih mesec dana bas preterujem[sm=smiley19.gif]




mama micki -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 8:23:08)


IZVORNA PORUKA: isidora88

videcu jos, moram u glavi da raskrstim[sm=smiley13.gif]
a u teretanu idem sa mamom, da nije nje, ne bih ni krenula verovatno, mislim koja sramota, ja kao debil tamo, a moja mama kao profi[sm=smiley36.gif]
nemojte brzo prekidati dijetu, gledacu da se prikljucim ovih dana.
meni najgore sto ja jako malo hrane volim[sm=smiley13.gif]
ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nesto[sm=smiley13.gif]

ja jedem meso( belo meso, snicle bez masnoce, mleveno meso u sarmi, cuftama), krompir, grasak, pasulj i to je to, kupus moze samo kao salata, krastavac i paradajz.
i volim mladi sir, fetu(koje retko jedem), jaja ponekad, pileca prsa salama, prsuta- to je otprilike to sto js volim, i sa tim namirnicama tesko mi je iskombinovati nesto


Sve to što si nabrojala da voliš da jedeš i te kako možeš da kombiuješ, nemasno meso, pasulj, salate sir, jaja....




adulence -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 11:41:32)

Isidora tacno znam kako ti je,jer sam i sama bila u takvoj situaciji,ali evo resih da malo vise racuna vodim o sebi i dobro se osecam...nisam se merila niti cu jos ali ono sto mogu da vam kazem je da mi spadaju farmerke...heheheh...




nina26 -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 20:21:07)

E, pa ovako krme se prejelo za vikend, sve ono sto je nezdravo (pizza,palacinke, krofne)[sm=smiley30.gif] tako da mi to nece nedostajati u periodu ove 'SODOMA' dijete[sm=smiley36.gif]

Resila sam zene, krecem od sutra[sm=bravo.gif]




adulence -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 20:24:42)

Sodoma....ahahahhahahajha..ludo...ajde,ajde kreci...super je osecaj bar meni...al cemo da budemo fit...




nina26 -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 20:32:33)

pa te me odmah asociralo kad sam procitala naziv [sm=smiley36.gif]

nego, koliko jaja dnevno je dozvoljeno? da znam kad pravim kajganu npr ?




adulence -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 20:36:36)

Pa znas sta ne pise nigde koliko je dozvoljeno ali ja ne bih vise od dva...ja ni u normalnom hranjenju ne pojedem vise od dva...




minnica -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 20:58:34)

ja jedno ili dva pojedem i to maksimum dva puta nedeljno. evo, da vas malo motivišem, 14 dana na sonomi i 5,5 kg manje. nemam više napade gladi i jako se lepo osećam. sad sam otprilike tu kao pre trudnoće, osim što imam veći stomak od cr, ali ako uspem da skinem još ovih željenih 6 kg, neće više ni toga biti.




adulence -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 21:09:27)

uuuuhh h bravo minnice....nego da te pitam,kolike su ti porcije?jel si jela samo da utolis glad ili malo vise?




minnica -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 21:11:54)

gledam da mi obrok napuni tanjir, a naravno i želudac. [sm=smiley36.gif]




nina26 -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 21:13:22)

ok,toliko sam i ja mislila, max 2 komada, ali rekoh bolje da pitam[sm=smiley1.gif]

bravo Minnice[sm=bravo.gif]




adulence -> RE: Sonoma dijeta (1.12.2013 21:21:10)

e dobro je mislim da ne ih izdrzala da samo utolim glad,ali se svakako ne prejedam...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>