RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (20.2.2015 21:42:32)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: superm

. Po mom skromnom misljenju, najvaznije je da izrastu u mentalno zdrave osobe uz podrsku oba roditelja. Mm i ja dajemo sve od sebe, trudimo se da napredujemo i ucimo se sto boljem roditeljstvu svakog dana. Pa, kako nam bude [sm=smiley1.gif]


[sm=smiley32.gif][sm=smiley20.gif][sm=bravo.gif]


Bravo superm ! Kod nas je jednako,mislim/Deca imaju svoje trenutke posebno i sa mamom i sa tatom,a uzivamo i svi zajedno !





anci kv -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (20.2.2015 21:44:47)

mm se trudi i polomi oko nje ali ona opet kad dođe iz vrtića,samo mama,mama..kao pijavica mi se prilepi uz nogu i tako hodam po kući..




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 21:07:50)

Danas me Stasa bas iznenadila,ceo dan je bila sa tatom,vodio je napolje na sneg a ja sam morala da radim pa verovatno zbog toga [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 21:43:19)

Kod nas je to naizmenicno i mislim da tako treba. Jako je bitno da su oba roditelja prisutna u zivotu deteta, sa svakim se ima poseban odnos. [sm=smiley27.gif]




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 22:12:25)

Stariji ni mini ni ocu a mladji meni....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 22:28:36)

Ako bih sudila po tome kako me grli..onda meni.Moja dusa.




mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 22:33:16)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ako bih sudila po tome kako me grli..onda meni.Moja dusa.

[sm=smiley27.gif] vidim po tikeru da je malecka,tada su bas najvezaniji za svoju majku [sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 22:35:05)

meni




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 22:36:00)

Me ona je trenutno u dobu kada joj majcino drustvo najvise prija.




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:27:46)

Do pre godinu dana bila je vise privrezna ocu, a sad meni. Ne znam da li zato sto je starija pa je shvatila ko vise znaci. [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:31:04)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Do pre godinu dana bila je vise privrezna ocu, a sad meni. Ne znam da li zato sto je starija pa je shvatila ko vise znaci. [sm=smiley36.gif]


I kod nas isto, do pre nekoliko meseci samo tata, pa sad samo mama, mama rules [sm=bravo.gif]
Mislim da je to do toga ko je dominantniji, tj ja sam strožija od mm, postavljam jasne granice za sve, a mm je levo-desno, često joj menja pravila pa se ona zbunjuje. Često joj on nešto kaže a ona dođe kod mene da pita da li može ili ne, jer je kod njega juče važilo jedno, danas drugo.




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:33:53)

Tu po pitanju kriterijuma se slazemo skroz. Nema odstupanja pa ne moze mnogo da bira stranu. Njega vidja mnogo manje od mene, takav mu je posao pa je loginco da ga se uzeli. Ali nekako se promenila. Ne pridodaje njemu vise paznju nego sve ide ka meni. Da li zato sto sad shvata da smo obe devojcice pa imamo vise zajednickih stvari.




QueenJ -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:38:06)

Meni. [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:46:30)

ja mislim da on još uvek pokušava da joj se prilagodi, igra se sa njom, ona mu se bukvalno penje na glavu, svako ima svoju lutku za igru, ali nekako ona više vrednuje moje mišljenje i pre će mene poslušati nego njega (iako sam 50 kg lakša od mm) [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:52:19)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja mislim da on još uvek pokušava da joj se prilagodi, igra se sa njom, ona mu se bukvalno penje na glavu, svako ima svoju lutku za igru, ali nekako ona više vrednuje moje mišljenje i pre će mene poslušati nego njega (iako sam 50 kg lakša od mm) [sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif] mene slusa cak kad smo u gostima pre nego sto nesto pipne prvo mene pogleda i ako ja kazem ok onda nastavlja pokret rukom da uzme to sto je htela. Tatu nista ne slusa ehehhe ali jedva ceka da on dodje kuci. Mora on da legne sa njom da je uspavljuje (osim kad nije kuci u to doba onda je i mama ok) ali se cesto desi da tokom uspavljivanja i dalje zove mene. Rekla bih da sam ja i dalje njen numero uno ali tatica se stvarno priblizio prvom mestu[sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:52:39)

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:54:47)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, [sm=smiley36.gif]


Joj [sm=smiley1.gif]

Tako Ivka kad tata sa svojih 2m stane iznad nje a ona podigne glavicu, on zagrmi odozgo... prosto mi je nekad bude žao [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:54:56)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, [sm=smiley36.gif]

da ja nabavim mantiju ispod ruke za ovog mog mozda pocne da ga slusa? ahahahha




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.3.2015 23:56:48)

Sreca ne vice inace ne znam sta bi bilo. [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:00:13)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, [sm=smiley36.gif]


joj dusa medena




Ivanka 75 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:11:00)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Sreca ne vice inace ne znam sta bi bilo. [sm=smiley36.gif]


Ali on ne viče uopšte, u tome je štos, jak mu glas [sm=smiley1.gif]




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:15:52)

To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:18:51)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]


Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu [sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:20:06)

[sm=jezicek.gif] upiskicu se [sm=jezicek.gif] Menjaj temu [sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:48:22)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]


Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ne znam kome je T privrzenija... samnom se vise mazi sa mm se lepse igra... I nekako uvek trazi vise paznje od onog ko je u tom periodu manje kod kuce, u poslednje vreme se ne odvaja od mm ovih sat vremena dnevno koliko su zajedno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>