RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Meisje -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (26.5.2015 20:57:27)

Prvo ja pa milion mesta prazno pa tata pa kum pa..VISE NIKO




vikiveki -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.7.2015 15:31:06)

Kod sinova na prvom mestu sam ja a kod ćerke do skoro sam bila ja, a sada od kako je ušla u pubertet to više ne mogu da utvrdim




bojana92 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.7.2015 18:19:32)

Naravno ja.Mada nekad hoce stariji vise kod tate.Jer ga ne gleda puno,jer muz radi.




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 0:10:58)

Trenutno obe meni vise jer je leto,svi smo na odmoru pa samo setamo,smisljamo razne zajednicke aktivnosti.Mada je i tata tu sa nama ali mama zna da ide po volji




branki* -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 8:15:45)

ja mislim da je boka prirodna privrzenija meni trenutno jer je beba,videcemo kasnije.boza ,takodje je privrzeniji meni,iako se moj muz mozda ne bi slozio[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 8:17:30)

Ipak su mame uvek No.1




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 11:01:33)

Sad je moje dete pocelo da se menja,hoce kod svih a ranije je bilo samo mama,mama...




mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 12:29:36)

Kod nas se to naizmenicno menja,moj muz radi po smenama ali sem posla nigde ne ide i svaki slobodan trenutak je kod kuce.Naizmenicno im se posvecujemo,planiramo aktivnosti,sto zajednicke, sto svako od nas sa jednim ili svom decom..trudimo se da imaju sto vise nasu paznju i da kvalitetno provedemo vreme,tako da ne mogu reci da su privrzeniji nekome.
A Teodora je mozda maaalcice vise vezana za mene,iako se jako obraduje tati cim dodje sa posla i voli sa njim da se igra[sm=smiley1.gif]




aleksandrici -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 12:55:38)

Sin je vise privrzen meni a cerka tati.




Mariya -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 22:39:23)

Trenutno je H moja a Lu tatina[sm=smiley36.gif]. Valjda je sad u toj fazi, možda je i malo ljubomorna što se više ne vrti sve oko nje, pa šta god joj treba traži od tate. Mada, kad bolje razmislim, od rođenja je Lucija tatina. Kao beba ga je obožavala, a tek sad!!
A Lenče je beba pa sam joj naravno ja najbitnija, videćemo hoće li se menjati[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (6.7.2015 22:47:36)

Ma kod mene je to definitivno ...meni su privrženiji,srednji neće ni korak da napravi a da meni ne kaže i ne obavesti me,ponekad me malo iritira što je takav




Klarita -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.7.2015 9:59:52)

N vristi za tatom[sm=zmeden.gif] Moja majka tvrdi da ga on od rodjenja cuva vise te zato, Boze kad je nisam zadavila kad je to ijavila, ali ajde, ruku na srce zaista ga cuva, cuva i K, ali ona je slaba na mene. I tacno se vidi nekako podela kod nas. Ja udovoljavam K i slabija sam na nju, racunam da je on manji pa ne zna, ali djavola. Iako dosta vremena u toku dana boravi sa tatom svaki put vristi za njim i doziva ga non stop[sm=zmeden.gif] I niko ne moze da ga uzme od tate, kao krpelj je [sm=smiley36.gif] nekad ali bas nekad mi bude krivo, ali vecim delom mi drago, jer sam ja totalno free gde god da krenem, pa makar i na pus pauzu, dok tata mora da se skriva da izadje iz kuce[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.7.2015 10:05:18)

Još uvjek mama i samo mama [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (14.10.2015 0:32:55)

Ja nisam sigurna da sam u pravoj temi ali mm i ja smo primetili (tj vise on [sm=smiley36.gif]) da kad god ja izlazim iz stana a malisa spava probudi se bukvalno posle 2 minuta od mog izlaska. Svaki put tako.
Nisam ga vezivala za sebe, ostajao je sam i kod svekijevaca i kod moje sestre i mame... Ali ovo je prosto neverovatno, kao da zna da sam negde otisla i ne zeli da spava dok se ne vratim.
Jel imao neko slicnu situaciju?




Zemunka85 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (14.10.2015 1:06:43)

Meeeeeeeniiiii :D.
Stalno govorimo - kao da oseti.
Ona spava kao buba citavu noc, ne makne. Nekada bukvalno. Kako zaspi, tako se probudi. ALI ja kada ustanem da ucim, malo malo pa se budi, zivota mi.
Ili ako je ja uspavam, pa pozovem mamu da dodje da je cuva - ooooobvezno ce se probuditi.

Inace Lare je toooooliko vise meni okrenuta, nego mm da vec imamo problem.
Citam gore neko napisa da je cerka vezanija za tatu od kako je usla u pubertet .. pa dooooobroooo jos 10ak godinica da izdrzimoooo ...




dijana1* -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (14.10.2015 2:23:59)

Kod nas je za sada podeljeno. Vuk bukvalno crce za tatom. Tata, tata i samo tata. Tata ga vozi i ide po njega u vrtic, sa tatom spava, sa tatom bilo gde samo da je tu tata, obavezno place ako tata ne moze da ga vodi sa sobom...... a ja pored njega normalno funkcionisem. Mogu da izadjem iz stana nece plakati.
Ali zato je Kosta vezan za mene i tu je samo mama. Kako je krenuo u vrtic situacija se malo popravila ali toliko je bio vezan da ga ja stavim kod tate u krilo da se igra a ja npr da odem u vc ili da uradim nesto tu pored njih on ce da vristi i da trci meni.
Ali verujem dok malo poraste da ce se i on prebaciti u stariju musku ekipu[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 16:34:31)

Heleni sam i dalje ja No1[sm=smiley1.gif]
ali Lu počinje da se ponaša drugacijesve češće sam joj Ja bitnija i potrebnija nego tata.




emicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 16:42:59)

U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 18:52:48)


IZVORNA PORUKA: branki RR

ja mislim da je boka prirodna privrzenija meni trenutno jer je beba,videcemo kasnije.boza ,takodje je privrzeniji meni,iako se moj muz mozda ne bi slozio[sm=smiley36.gif]

I dalje sam broj 1 kod boke[sm=bravo.gif]




eca89 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 18:57:49)


IZVORNA PORUKA: emicaa

U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome [sm=smiley36.gif]

Joj Emice jest lik sa izjavama , šta kaže sama sebi "dodji mami svome"[sm=smiley36.gif]!




eca89 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 18:59:33)


IZVORNA PORUKA: branki RR


I dalje sam broj 1 kod boke[sm=bravo.gif]


Takođe, sad i po danu nije nešto oduševljena mm, a on ludi.




emicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (3.11.2015 20:02:33)


IZVORNA PORUKA: eca89


IZVORNA PORUKA: emicaa

U julu sam pisala i dalje meni ali sad mi se čini da je još više,svako pet minuta čujem dodji mami svome [sm=smiley36.gif]

Joj Emice jest lik sa izjavama , šta kaže sama sebi "dodji mami svome"[sm=smiley36.gif]!

eco stvarno je lik [sm=smiley36.gif] meni je najbolje kad sebi kae nemoj plakat zlato moje [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (5.11.2015 13:19:39)

joj, emice, stvarno je blesava[sm=smiley36.gif]
bogi je privrzeniji meni, mada i tatu obozava[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]