RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:51:11)

Milicicak to mi je logicno da vise trazi paznje od onog ko je manje kuci. U periodu kad sam radila isto je vise bila vezana za njega i ako tada podjednako nismo bili kuci. Dodjem ja sa posla ona me poljubi zagrli i nastavi dalje. Dodje tata to je padanje u trans vristanje.




milicicak -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 0:58:08)

Soso, i meni je logicno i drago zbog toga. Kod nas u kuci nema dobrog i loseg policajca, oboje smo losi, mada sam ja sklonija da popustim [sm=smiley36.gif]
Ali mini buba i mm imaju stvarno divan odnos i ona je njemu jednako privrzena kao meni, bar mi se tako cini. Ja sam uverena da je to zbog toga sto je on ostao sa njom kuci kad je imala sest meseci a ja se vratila na posao,




Sosa Mena -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 1:01:14)

Manja je sad promenila. Super je sa njim i dalje samo sto vise trazi od mene paznje. Sad se samnom vise mazi. Videcemo sledece godine kako ce biti posto to kod nje traje po jednu sezonu. [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 1:02:21)

Meni. Sticajem okolnosti, postla je još više vezana za mene




QueenJ -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (7.3.2015 10:24:07)

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu [sm=jezicek.gif]


Pa ja umirem... [img]http://yoursmiles.org/msmile/fun/m01100.gif[/img]




mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 6:32:21)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu [sm=jezicek.gif]


Pa ja umirem... [img]http://yoursmiles.org/msmile/fun/m01100.gif[/img]


[sm=jezicek.gif] Bas me nasmejaste jutros !

Kod nas se to menja,sto kaze Sosa menja se iz perioda u period, a nekad nista ni ne primetimo,nema neke razlike.




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 11:55:48)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. [sm=smiley1.gif] Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu [sm=jezicek.gif]


Tako sam se ismejala dok sam citala ovo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 11:59:12)

Mojoj mami [sm=smiley36.gif] Samo on ima babu, niko drugi [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:25:19)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mojoj mami [sm=smiley36.gif] Samo on ima babu, niko drugi [sm=smiley36.gif]

Ih babe su cudo [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:30:39)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mojoj mami [sm=smiley36.gif] Samo on ima babu, niko drugi [sm=smiley36.gif]


A ja sam obozavala dedu...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Plavusa34 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:33:27)

Po mom misljenju dete je uvek vaznije mami a i detetu mama




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:34:23)

Pa i ne bas,i tate su vazne [sm=smiley1.gif]




Plavusa34 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:35:59)

veca je povezanost kako god gledali a i uglavnom vise vremena provedu zajedno




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:38:27)

Moj suprug je bas posvecen otac,jeste da sam ja vise sa njima jer on radi a ja radim od kuce,ali kao neko ko nije imao oca mogu da kazem da je uloga tate nezamenljiva.




Bibilib -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 13:51:15)

Pa naravno da je majci najvaznije dete i detetu majka ali jednostavno mozda obozava baku ili deku,kao ja npr.[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 15:01:08)

Majka i dete imaju uvek neku posebnu vezu,ukoliko je majka normalna,uravnotezena osoba(kazem,jer ima svakakvih) ali je i otac podjednako bitan ! Kod nas se bez tate ne moze ni pod razno,imaju prirodan i zdrav odnos,a moj mm sve radi,kao majka(osim dojenja[sm=smiley36.gif] naravno !) podjednako smo prisutni u zivotu (ne mislim fizicki) i pruzamo podrsku deci.




veselicaa -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (9.3.2015 15:04:27)

[sm=bravo.gif]Mila [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (10.3.2015 12:52:30)

mama i bez mame opet mama, joooj




acalukic -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (10.3.2015 13:33:30)

ovo bi trebali da pitate moje cerke,a unuke svoje inace ja obozavam i cini mi se da vise vole bez lazne skromnosti mene




MakiJ -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (11.3.2015 21:35:24)

mama je mama [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (11.3.2015 21:36:24)

Obojica mamini sinovi [sm=smiley1.gif]




tatjan@ -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (25.5.2015 8:50:32)

Stariji definitivno meni oduvek. I tata i on su jako slicne naravi, po prirodi malo naprasiti i nagli, dok sam ja mirna, pa im ja sluzim kao tampon zona sto nije nimalo lako[sm=smiley1.gif]
Mladji je spiclov, ulizica, vrti i tatu i mene a i sve ostale oko malog prsta [sm=smiley36.gif]




tekilica -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (25.5.2015 12:46:40)

Uh, mamina je maza, a tata, koji inace jeste strozi, eeeeeeeee, tata se ljubi svakog jutra. Ne znam kako to [sm=jezicek.gif] Mislim da vise vuce na drugu stranu [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (26.5.2015 19:08:51)

mamina je maza ali i tata moze kad mama nije tu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili tati? (26.5.2015 19:41:21)

Evo sad razmišljam i mislim da je najstarijem sinu već neko vreme tata zanimljiviji. On uglavnom sve zna, on se sa njima igra muških igara,vodi ih u školicu na engleski...ali mislim da je privrženost za mene više ona podsvesna. A Ika je još uvek maza. Mada kada god mogu da biraju hoće li sa tatom ili samnom oni odu sa tatom , što meni uopšte ne pada teško [sm=smiley36.gif] Inače,svako jutro imamo grupno maženje u krevetu i svi smo tu nekako podjednako zastupljeni[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>