RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Jelenahn -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.5.2012 12:02:10)

Počeo je stomak da bolucka...[sm=smiley19.gif], znači biće [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




winksica -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (25.5.2012 10:15:44)

Hvala vam puno svima...drzim fige svima vama koji cekate [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]




Nikara -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.8.2012 13:53:26)

Eh, ja sam bila malo zalutala na forumu. Pokušavamo nekih osam mjeseci, ali još ništa [sm=smiley13.gif] Nekad mi se desi da iscuri gotovo sve, a nekad ama baš ništa. Eh, zanima me to kad ne iscuri ništa. Moze li biti premalo sperme? Ili je sve ostalo unutra?[sm=zmeden.gif]
Ja uopće ne osjetim razliku između ejakulacije unutra i van[sm=zmeden.gif]

Hvala[sm=smiley1.gif]




Lilla -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.8.2012 15:22:22)

Nisam nesto strucna po tom pitanju pa ne bih da pametujem, hocu samo da ti kazem da se ne opterecujes time. To sto iscuri van je tecnost koja i nije toliko bitna, ono sto je bitno uveliko pliva ka cilju kad osjetis da to izadje van. Ako ste dosta aktivni (zdravi i mladi) onda se samo opusti i uzivaj, bice. A ako muckate povremeno, onda ce ti mozda pomoci da izracunas sebi plodne dane. Imas ovdje teme na kojima su cekalice, od njih ces svasta da naucis i velika su podrska jedna drugoj dok cekaju, pa pogledaj [sm=smiley1.gif]




bebica84 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (15.9.2012 22:59:53)

Cao svima....Nova sam na forumu....Hocemo bebicu....ali pokusavamo 4 mjeseca i nista jos...I svaki put kad dobijem menstruaciju razocaram se i ne prestajem misliti o tome....:((((




lesica -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 6:51:18)


IZVORNA PORUKA: medena slatka

nemogu da zatrudnim sta da radim ,posle odnosa sve iscuri dal je to razlog ili sta vec a jako zelimo [sm=duda.gif].

IZVORNA PORUKA: medena slatka

molim vas da mi pomognete sta da radim





medena slatka -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 13:11:39)

ista sam takva 10 meseci pokusavamo i sve uzalud kad dobijem cikluis toliko sam razocarana




Snelle -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 13:14:50)

Uopšte nije problem u tome što sve iscuri van. Znači, to nije razlog neostajanja u drugom stanju. Pokušaj za početak da se opustiš, psiha možda radi svoje, pa ako još nekih pola godine ne dođe do začeća, idi do ginekologa da se sa njim posavetuješ o daljim pretragama.




M.mama -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 13:42:27)

I posle drzanja nogu u vis 20-ak min iscuri sve van ali ja ostala [sm=nosecka.gif]
Tako da zenice ne brinite, jedan je dovoljan da se snadje! [sm=smiley36.gif]




Shishica -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 14:43:15)

Pa normalno da iscuri, nece valjda da se apsorbuje u organizam?
Uhvate se plivaci, ne brini..




boba 11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.10.2012 22:54:51)

Nije stvar u drzanju noga u vis vec stavite guzu na neku jastuk i ostanite tako podignute guze da bi se duze zadrzala spermaunutar.Ja sam tako i oba puta iz prve[sm=smiley20.gif]




M.mama -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (12.10.2012 9:56:05)

Pa to se za podignutu guzu valjda podrazumeva...




mamicko -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (12.10.2012 10:15:46)

da li neko ima iskustva sa Zestica fertillity sprejom ili aplikatorima? pozdrav za sve




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (12.10.2012 13:57:52)

A cemu to sluzi mamicko?




mamicko -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (12.10.2012 19:00:30)

zestica fertiliti je kao lubrikant pre seed kojeg mnogi hvale za lakse zacece,lubrikant sperm friendly,s tim sto vise ima koliko sam citala iskustva sa tim pre seedom kojeg kod nas nema samo u inostranstvo,a ova zstica se pojavila kod nas. koristi se radi brzeg prolaska spermatozoida do grlica i njihovog duzeg zadrzavanja unutra kao i kad je problem ph plodne sluzi. neutralise ph plodne sluzi zato je i sperm friendly. jedini lubrikanti koji pomazu zacece. nemam iskustva ali cemo da probamo. ako ima ko iskustva nek se javi. pozdrav




bebica84 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.10.2012 22:49:55)

Ja sam isla kod ginekologa....i rekla mi je da imam upalu...koju vec vjerovatno duze vucem,dala mi je antibiotike i vaginalete,i sad za par dana imam kontrolu i nalaz PAPE...Nadam se da je sve ok i da je upala jedini uzrok ....




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (14.10.2012 10:34:37)

Mamicko a koja je cena toga sto moze da se nadje kod nas?




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (14.10.2012 10:54:23)

Nasla sam :) 3.300 din




mamicko -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (14.10.2012 13:42:40)

ako se naruci preko apoteke je 2800din(dona farm). pozdrav




beeban -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 22:57:47)

Zdravo svima... Ja sam ovde nova [sm=smiley13.gif]
Ja ne dobijam redovno od pocetka a, zelim bebu. Svi hormoni su mi uredu i niko ne zna sta mi je, svi mi kazu " MLADA SI TI SRDICE TI SE TO " Al nista. DA li je neka radila produvavanje jajnika i da li je zatrudnela posle toga ???[sm=smiley19.gif]




Snelle -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:04:09)

beeban, imaš celu temu o produvavanju jajovoda, pa možeš da pročitaš iskustva. KLIK




boba 11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:05:48)

Pod pretpostavkom da je sve u redu sto razmisljas o produvavanju jajovoda vec.Ne znam odakle si ali ja bih se javila nekim dr koji su na glasu za takvu problematiku.PS ima tema produvavanje jajovoda negde pretpostavljam u temi zatrudnjivanje[sm=smiley1.gif]




beeban -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:08:48)

Izvini, a sta mislis o produvavanju jajnika, da li se posle moze lakse ostati u drugom stanju? Hvala[sm=smiley1.gif]




beeban -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:13:18)

Od pocetka ne dobijam redovno, prvo mi je bilo na godinu dana , pa na 6 meseci,pa na 3..pa se neko vreme stabilizovalo pa sad opet...Od prosle godine idem i vadim te nalaze i svi su mi kao u redu,. Sad sam pocela kod Golubovica u DM i poslao me je da opet vadim hormone pa da uporei sa starim nalazima.Nadam se da ce me poslati na to produvavanje i zatrudneti vise ...[sm=duda.gif]




boba 11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:16:30)

Nisam upucena u to proveri ovaj deo koji je snelle predlozila ,ja znam da mi je snajka isla na produvavanje jer nije bilo "nesto u redu"naravno nisam nikad zapitkivala sta ali nije ni posle toga ostala[sm=nosecka.gif]Tako da proveri sa strucnjacima najbolje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>