RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


boba 11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:16:56)


IZVORNA PORUKA: Snelle

beeban, imaš celu temu o produvavanju jajovoda, pa možeš da pročitaš iskustva. KLIK





Sanchy -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2012 23:17:23)

Da te malo utesim[sm=smiley1.gif]..moja mama vise nije imala menstruacije nego sto ih je imala,,dobijala je u proseku na svaka cetiri meseca a zatrudnela je bez problema ,nije ni isla kod dr zbog toga...e tek nakon trudnoce su joj se menstruacije unormalile pa je pocela dobijati svaki mesec...vidis svi smo mi razliciti i ako su ti hormoni u redu bice to [sm=smiley1.gif]...produvavanje jajnika ne znam sta da ti kazem ,moja koleg.je isla i nije bas prijatno iskustvo..ona je imala zacepljenja pa je morala da ide..




serifa -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.11.2012 16:53:50)

ja sam nova hvala na ovom savetu ja cu pokusati pa ako opli opali,,,a pijem vec ocajnicu.dali ona pomaze??




Olga75 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.11.2012 17:04:11)

evo citava tema o OCAJNICA - MACINA TRAVA
molim da koristite pretrazivac u gornjem desnom uglu




ivekpivek -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.11.2012 21:13:58)

moj savjat ,kad zavrsite sa odnosom ostani tako lezati do ujutro ljepljiva[sm=jezicek.gif],i ujutro se istusiraj tako da citavu noc ta bijela ,ljepljiva tekucina ostane u tebi




Lioness -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (14.12.2012 18:51:18)

Cao svima, nova sam na forumu i takodje ja o mm pokusavamo da dobijemo bebu. Problem je los spermogram. Interesuje me da li je neko od vas koristio Zestica lubrikator i kakva su iskustva?




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.1.2013 14:58:45)

Lioness ja koristim trenutno preseed ali imas posebu temu o tome.




icika26 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (13.1.2013 15:20:36)

nema veze ako iscuri ja sam posle svakog odnosa isla odmah u wc i sve izbacivala i ostala trudna to odmah ode  gde treba  koliko treba[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Elenii -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.11.2013 23:51:24)

Zanima me , Da li je normalno da posle odnosa sve iscuri i ne moze da se ostanee u drugom stanju vec 2 meseca se mucim ?




vikiveki -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:00:03)

Elenii ono što je trebalo da ostane unutra to je i ostalo a višak iscuri[sm=smiley36.gif] samo treba da gledaš da ti budu plodni dani




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:06:31)


IZVORNA PORUKA: Elenii

Zanima me , Da li je normalno da posle odnosa sve iscuri i ne moze da se ostanee u drugom stanju vec 2 meseca se mucim ?


2 meseca? Gde da se javimo mi koje se mucimo preko 2 godine. Tek si krenula, nema razloga za zurbu i brigu.




madre -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:40:02)

ali dva meseca se muci[sm=jezicek.gif]
nasmejala sam se naglas na poslu[sm=smiley36.gif]
ja se izvinjavam, ali morala sam!




madre -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:43:13)

ja praktikujem da lezim posle odnosa, ne znam koliko je to vazno i presudno, ali eto...
cak sam i most radila da ih srucim unutra[sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:47:53)

Meni je najvise zapalo za oko ovo "mucim". Meni to nije bilo mucenje[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 11:56:55)


IZVORNA PORUKA: madre

ja praktikujem da lezim posle odnosa, ne znam koliko je to vazno i presudno, ali eto...
cak sam i most radila da ih srucim unutra[sm=jezicek.gif]

Ovo ,,da sručim unutra,, je najbitnije[sm=smiley36.gif] I ja kada sam prvi put pokušala da ostanem trudna,posle odnosa sam ostala da ležim i noge sam bila podigla na zid...i nisam se mnogo mučila[sm=smiley36.gif] odmah sam ostala trudna




Torbica -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.11.2013 12:07:09)

Kod mene isto, sveca, noge u vis! [sm=smiley1.gif] Jos ja imam "zavaljenu" matericu, da kazem srpski, i teze dolazi do trudnoce. A nisam se puno mucila [sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (11.11.2013 21:01:25)

Ma ja sam probala sve i jastuk, i pesnice, tampon, noge uz zid, sto ode ode. A vec sam pisala o jednoj curi koja je ostala trudna u sumi tokom planinarenja. Ona bas i nije imala vremena da lezi sa nogama uvis.




srculence25 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.11.2013 1:08:32)


IZVORNA PORUKA: madre

ali dva meseca se muci[sm=jezicek.gif]
nasmejala sam se naglas na poslu[sm=smiley36.gif]
ja se izvinjavam, ali morala sam!

[sm=smiley36.gif] i ja se izvinjavam ali eto moram.Gde ja da se javim sa pokusajima vec 6 godina




iva80 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (20.11.2013 12:24:47)

Kažu, jastuk (presavijen) ispod guze ili legneš na stomak nakon mućkanja...dizanje nogu u vis/navaljene o zid u stvari presavija stomak i tako 'blokira' prolaz plivača- osim ako ne radite sveću pa su noge skroz prave...mada po meni praviti sveću nakon tako lepog čina je malo bzv...ali svaka za sebe odlučuje... Ovo leganje na stomak se preporučuje ako je bilo odpozadi pa se samo ispruziš posle, a jastuk ispod guze...pa procenite same [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (20.11.2013 17:03:17)

Ja bih se tacno ugusila. U zivotu nisam legla na stomak. Ma ovo je tema za pocetnike a ne za nas veterane [sm=jezicek.gif] nama svece i jastuci ne pomazu




jole82 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (20.11.2013 23:03:33)

I ja sam se isto mučila[sm=smiley36.gif] 2 godine..
A pošto sticajem okolnosti znam kad sam zatrudnela, znam i sledeće..
Naime uvek sam turala jastuk, pa noge ruke gore pa vako pa nako...al tog dana mi se toliko spavalo posle "mučenja" a inače obožavam da spavam na stomaku...i ja sam se samo okrenula na stomak i tako zaspala...i eto zatrudneh tako...da l se samo trefilo ili nije ostaje misterija...buahaha




gale77 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (21.11.2013 17:43:23)

Da se jvim i na ovoj temi. Mu ulazimo u 5 godinu``mucenja``, noge gore, jastuci i sl..... sve smo isprobavali i nista. Sa prvim detetom nikakve tehnike nismo isprobavali i uspeli posle 7 meseci.
Vise lekara mi je reklo da je vazno da se bar 30 do 60 minuta ne ustaje sa kreveta, jer za to vreme ako je sperma ok stici ce do cilja!




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (21.11.2013 20:20:26)

Gale bas sad sredjivala pp ovde i naleteh na tvoju i razmisljam kako se nismo kuckale.
Jel jos vezbas svecu [sm=smiley36.gif]




gale77 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (22.11.2013 15:27:08)

Sad cekam [sm=hudicek1.gif] pa opet inseminacija. odustali smo od prirodnog eksperimentisanja.




dunja RR -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (22.11.2013 18:07:43)


IZVORNA PORUKA: jole82 RR

a inače obožavam da spavam na stomaku...i ja sam se samo okrenula na stomak i tako zaspala...i eto zatrudneh tako...da l se samo trefilo ili nije ostaje misterija...buahaha


E, i ja sam posle ove VTO stalno spavala na stomaku, i još uvek spavam iako stomak raste [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>