RE: Kozmetika za bebe.. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


branki* -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.2.2017 17:17:48)

ja boki trenutno pavloderm i kosili.




MamaNecaVo -> RE: Kozmetika za bebe.. (16.11.2017 0:46:04)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kako ja volim miris Johnsona ljubicastog, lavanda mmmm. Kupila sam maci pre neki dan kupku iako jos nismo prethodne potrosili.



I ja.
Nista bolje.Volimo i mleko za mackanje.




mama Jo -> RE: Kozmetika za bebe.. (16.11.2017 6:27:38)

Johnson mleko za telo nekad i ja pozajmim od malene 😊




MamaNecaVo -> RE: Kozmetika za bebe.. (16.11.2017 10:54:31)

Nama je bas super.
Dodude A isusuje kozu pa ga povremeno koristimo.




mama Jo -> RE: Kozmetika za bebe.. (16.11.2017 15:32:28)

U principu sto manje kozmetike to bolje, cak i ta bsbeca koliko god je prilagodjena bebama i nema hemije, njihova koza je ipak vrlo osetljiva.
Ali ima predivne bebi kozmetike, a Johnson je jedna od njih. Moja mama uvek kaze - i vi kad ste bili mali isto je tako mirisalo 😊




MamaNecaVo -> RE: Kozmetika za bebe.. (16.11.2017 21:26:56)

Kod nas je Mustela i La Roche glavni zbog ekcema.
Tj uglavnom ih koristim.
Mada kombinujem jer te dve kozmeticke linije nisi za svaki dan.
Po nekom mom misljenju makar.




Srecko47E -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.12.2017 1:12:31)

Koristimo svasta.
Nakupovali smo svega pre rodjenja,a beba ima cesto ekceme.
Tako da se sve svodi na medicinsku kozmetiku




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.12.2017 7:51:43)

Sad kad su stariji koristimo niveu, mixu i povremeno mustelu. Do prve bebine godine sa obojicom sam koristila iskljucivo Mustelu. I za bebu planiram da je kupim. Ja kupujem ono redovno pakovanje na pumpicu, sampon i gel za kupanje novorodjencadi.
Nevena ne znam sto mislis da to nije za svaki dan? Po meni bas jeste za svaki dan jer je blaza od od ostalih kuoki. Inace od johnsona mi je mladji dobio temenjacu sa svojih godinu ipo dana, a nije je imao ni kao beba. Presli na mustelu i za par dana nema temenjace, tako da po meni previse isusuju kozu, i kosili isto.




Srecko47E -> RE: Kozmetika za bebe.. (4.12.2017 10:35:19)

Isidora,mi imamo dve Musteline kolekcije.
Jedna je medicinska za atopiju a druga je klasicna.
Da kazem obicna
Velika je razlika u te dve linije
Ta posebna linija nije za svaki dan.Nije da ne sme nego dodatno isusuje kozu iako je njen zadatak da je tom kupkom recimo nahrani lipidima da pokrene obnovu.


Po meni Nivea i tome slicne marke da kazem drogerijska kozmetika bije za male bebe.
Ua to vredi dati novac jer dugo traje.

Ako Nevena zna nesto drugo neka nam otkrije.




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.12.2017 12:31:28)

Kod dece sa ekcemima svakako nije preporucljivo svakodnevno kupanje bez obzira koju kozmetiku koriste. Mustela stelatopia je napravljena za negu atopicne koze prema tome koristi se prilikom svakog kupanja, naravno u vrlo malim kolicinama.




bojana92 -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.12.2017 14:32:14)

da li ste probale babyderm kupku za decu koja imaju ekcem?




Srecko47E -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.12.2017 15:23:11)

Isidora deca sa atopojom se kupaju uglavnom mlakom pro cemu treba obratiti paznju da voda nije.mnogo topla i da kupanje traje samo toliko da se dete tusne,vodom i ph neutralnim sapunom bez ikakvih kozmetickih preparata.
Mama sam bebe sa tezim oblikom dermatitisa.




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.12.2017 15:30:20)

Ja imam atopijski dermatitis i znam kako se koza neguje. Isto tako imam vrlo bliska iskustva sa decom sa teskim alergijama i ekcemima koji su na kortiko terapiji i jedino im pomaze kupanje 2,3 puta nedeljno u par kapi ulja iz Musteline kolekcije. Nikakvo kupanje sapunima ne dolazi u obzir.




IvanaSK RR -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.12.2017 15:37:07)

Mi nemamo primedbe ni na koju kozmetiku. Nivea, Johnson, Becolino... Stvarno nam je svejedno. Ja volim Johnson sa mirisom lavande.




Dora89 -> RE: Kozmetika za bebe.. (6.3.2018 10:30:17)

Meni su sve bile dobre,a sve smo isprobali.




Mala Elena -> RE: Kozmetika za bebe.. (6.3.2018 10:36:24)

Trenutno Mixa sampon i Chicco natural kupka, kremica isto Chicco, za ojed Nivea B.O. i Pavlogal.




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (6.3.2018 11:09:20)

Koristimo Mustela kokekciju (kupku, losion za telo i krema za negu guze)




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 11:23:44)

Mame koje imate starije dete i bebu....
Da li za bebu koristite posebnu kozmetiku ( sapun/ kupku) ili isto ko i za starije dete?
L kad se rodio kupila sam seba med sapuni time smo ga kupali. Al kako nesto ne peni ubrzo sam presla na hipp kupku.
E sad ja L i dalje kupam ili sa hipo kupkom ili sa niva kupkom. Da li to smdm bebi kad se rodi ili da ipak uzmem neki bebi sapun?




milicicak -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 11:29:32)

Mini buba i dalje koristi sebamed sapun i sampon. Tako da za bebu necu da kupujem dodatne.
Mislim da je bolje sapun nego kupka za bebu




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 11:37:22)

Pa meni nesto slabo peni onaj seba med sapun[sm=smiley13.gif]
Imam utisak gotovo nista. Ne secam se kad al znam da smo sa L posle presli na Hipp kupku. Al kad je to bilo ne secam se
Zbaci mislis da je ipak bolje da kupim sapun....
Koliko se covek opusti sa drugim detetom...




milicicak -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 11:45:17)

Ne razume, kako slabo peni? Ni moj ni deciji nikad nisu penili mnogo, meni to odgovara




IvanaSK RR -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 11:51:23)

Da, i ja mislim da deciji sapuni slabo pene. Mi smo jedan sapun iskoristili, posle presli na kupke.




isidora88 -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 12:02:11)

Moji se svi kupaju Mustelom. Pre bebe su se kupali sa nivea kupkom, hipp, mixa. Srednjem sinu je koza nesto krenula da se osipa i susi tako da pre nego sto se rodila beba sam kupila Mustelu i sve ih kupam sa njom. Najstariji sin nekad kupi neku "musku" deciju kupku i nju im sipam kad se kupaju u kadi da naprave penu.




Maraj -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 12:14:45)

E da te kupke....i moj L voli te penusave. Ja mu kupila neku dm-ovu deciju. Obozava je.
Znaci da ipak kupim sapun....
Mili uzmem sapun i krenem da ga trljam ne bi li napravila malo pene da okupam bebu. Ono nista tj jedva . Ubi se trljajuci




Rosita -> RE: Kozmetika za bebe.. (5.7.2018 21:35:36)

Babylove sapun i kupku sam kupila malom, kao i nekad starijem. Jeftino, obojici je prijalo. Dm kozmetika. Da, u početku je bolji sapun. Neki blag i fin.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>