RE: O receptima iz C kuhinje (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> C kuhinja



Poruka


Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 8:02:11)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Draga, ja imam one od 250 ml, te koristim. Testa i ne treba da bude previse, naprotiv, a ako se jako lepi dodam kasiku/dve brasna pride. Meni je bas super ispao, jedva cekam utiske! Ukus je bas osvezavajuci a cokoladan, njam njam!

Sad sam gledala slike, vidis da je tanko testo, a pita bas socna. [sm=smiley1.gif]


Zeznula sam što sam ih rendala. Sledeći put ću probati sa seckanim. Mnogo je ispala čokoladna. Mislim ta čokolada se mnogo osećala i jabuke su je totlno upile. Na sve to, debil sam zaboravila da izbušim testo pa se malo podiglo [sm=jezicek.gif]. Pojela se bez problema. Manje čokolade idući put i jabuke na kocke [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 8:10:20)

Vazno da se pojela! [sm=smiley1.gif] Mada, sve zavisi, spoj kakvih jabuka i koje cokolade, i mozes dobiti drugaciji ukus u istom kolacu. Moji ga sliste u cugu. [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 8:49:23)

Jabuke su bile Ajdare ili kako se kod nas već zovu, a čokolada je neka iz lidla, tamna. Mene podseća na američku pitu, samo sa čokoladom :)

Uuuu.... ovo bi bilo sjajno da se napravi sa šljivama i čokoladom!!! Mljac! Ili kombinacija šljiva, jabuke i čokolade. Jaoj!




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 16:44:59)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

zamolila bih moderatore ako mogu u mom receptu "puding" da izmene naslov u "sirov puding" zato sto ne piše odmah opis ispod recepta i ispada kao da je običan puding...





Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 17:01:18)

Jovice, to koliko ja znam ne mogu moderatori, mogu samo prograeri (mislim ja nemam tu opciju menjanja i dodavanja u recepte). Pošalji Dunji poruku ili Lesici, pa da one jave programerima.




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 19:50:52)

Stavila sam ja istog dana programerima zadatak, kada stigne na red isti uradiće. Ne mogu istog trenutka da odreaguju, em što su praznici, em imaju zadatke koji su postavljeni pre ovoga, i najpre se oni obavljaju, sve po redu. Malo strpljenja molim.

I naravno udrite po receptima i dalje[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: jovicaa

zamolila bih moderatore ako mogu u mom receptu "puding" da izmene naslov u "sirov puding" zato sto ne piše odmah opis ispod recepta i ispada kao da je običan puding...







Didy -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 21:28:10)

Hoćemo. [sm=smiley1.gif] Ja sam pravila slanu tortu i neskvik tortu, čim ih uslikam, stavljam. [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 21:31:10)

Jeeeej [sm=bravo.gif]




World -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 22:36:49)

Je li neka od vas mozda pravila kolac koji se zove marcipan kocke, tipa pravi se kora sa orasima i neki preliv od cokolade i oraha.. treba mi provjeren recept?




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.5.2014 23:35:46)


IZVORNA PORUKA: Didy

Hoćemo. [sm=smiley1.gif] Ja sam pravila slanu tortu i neskvik tortu, čim ih uslikam, stavljam. [sm=bravo.gif]



Odlicnaaa! [sm=bravo.gif] Stavljaj obavezno. Ja sam je napravila po receptu iz teme!




Gaga54 -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 12:55:46)

Moze li se ukloniti objavljeni recept? Nisu mi na receptu dobro izracunati bodovi, pa sam isti objavila ponovo. Hvala




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 12:59:34)

Javila sam programerima, biće obrisan, ne brinite. Programeri imaju puno posla, pa čim stigne zadatak na red, biće sređeno.




Gaga54 -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 13:59:03)

Hvala[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 14:06:01)

Torbice gledala sam tvoj recept pile na kg soli. Ako pecem samo dva bataka na soli koliko soli da stavim na dno?





Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 16:03:50)

Nato, onda onoliko da lepo bataci leze na soli, jer so isparava i to je bitan momenat. Sad ovako otprilike, mislim da je 200-300 grama sasvim dovoljno.




nata11 -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.5.2014 19:48:22)

Hvala [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (8.5.2014 12:18:59)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

zamolila bih moderatore ako mogu u mom receptu "puding" da izmene naslov u "sirov puding" zato sto ne piše odmah opis ispod recepta i ispada kao da je običan puding...


Sređeno




BEBALO -> RE: O receptima iz C kuhinje (10.5.2014 19:48:25)

Da li moze neko da mi pomogne kako da ubacim sliku na forumu.Hvala unapred..




BEBALO -> RE: O receptima iz C kuhinje (10.5.2014 20:01:33)

Nati da i znas kako da ubacim sliku na forumu




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (10.5.2014 20:15:02)

Bebalo ovde imaš detaljno uputstvo KLIK

Ako se ne snađeš, pošalji mi sliku na marketing@ringeraja.rs pa ću ja dodati.




BEBALO -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.5.2014 1:11:23)

Stigla nagradica,hvala Vam puno[sm=bravo.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0511/vll-140129_thumb.jpg[/img]




vikiveki -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.5.2014 1:51:27)

[sm=bravo.gif] Nagradica je baš lepa i korisna..moraćemo i mi da se aktiviramo[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.5.2014 7:59:17)

Viviveki, jedino ako imas glasacko telo [sm=smiley4.gif] ili objavis veci broj recepata! Srecno draga!




BEBALO -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.5.2014 12:28:31)

Torbice ko moze da objavi vise od tebe recepta,ti si ovde najbolja[sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.5.2014 14:53:44)

Bebalo draga, ja ih od srca objavljujem, zaista. Ima tu jos sjajnih domacica, pa i boljih od mene, ne mislim da sam najbolja, ali trudim se [sm=smiley4.gif] Sta cu kad volem kuhinju [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>