RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mala Elena -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.11.2014 14:44:04)

Aux Ljiso , zlo! [sm=smiley13.gif]

Ma ja se tako iznervirah jutros! Ulazi sveki u kucu i hoce da nas posalje u setnju, kao obucite se i prosetajte ! E sad, ja ne znam da li se njoj smrklo pa hoce da bude sama sa sobom ili ne, ali ja racunajuci na to obucem dete i sebe i Izadjem. Pritom, detetu vreme za dorucak , posle cega treba da seta pa da spava. I onda se unervozila , naravno, ja pop*** , jos joj ona stavila kapicu i svezala masnicu, umalo je nije udavila ista, sve joj crvena strafta ispod podvaljka . Uh! [sm=hudicek1.gif]
Poremetila je i ovo prvo spavanje . Uzas, majke mi! ! !




Klarita -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:27:31)

Gadi mi se FB i pojedine majke...e bas briga nekog da li je dete trepnulo kakilo pogledalo progledalo koliko mu zuba uskocice danas a, onomad kako bese koliko...koliko ga vole mama i tata, sta kad slave i sa kime...[sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif] muka mi je i muka i boli me glava i sto li sam ulazila na FB uopste da mi se smuci jos vise...stegla me prehlada jedva disem[sm=hudicek1.gif]

I vratila sams e da uredim[sm=smiley36.gif] vec mi je lakse...morala sam da se vratim da se pojedine moje drugarke ne oset_e prozvanim. Elem, Dunja je recimo objavila "prvi zubic" (tako nesto) i to je OK, ili Mod "Nikola prohodao" a pojedine majke pisu 158 postova dnevno o svakoj reci pokretu ljigi koja tece sa usana...ljubavi izmedju roditelja tog deteta...gadi mi se




Sosa Mena -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:36:01)

Ja ne razumem Rosuljke sto se ti sad jedis. Nemoj da pratis njihove objave i sve ce biti super.




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:38:05)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Gadi mi se FB i pojedine majke...e bas briga nekog da li je dete trepnulo kakilo pogledalo progledalo koliko mu zuba uskocice danas a, onomad kako bese koliko...koliko ga vole mama i tata, sta kad slave i sa kime...[sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif] muka mi je i muka i boli me glava i sto li sam ulazila na FB uopste da mi se smuci jos vise...stegla me prehlada jedva disem[sm=hudicek1.gif]

I vratila sams e da uredim[sm=smiley36.gif] vec mi je lakse...morala sam da se vratim da se pojedine moje drugarke ne oset_e prozvanim. Elem, Dunja je recimo objavila "prvi zubic" (tako nesto) i to je OK, ili Mod "Nikola prohodao" a pojedine majke pisu 158 postova dnevno o svakoj reci pokretu ljigi koja tece sa usana...ljubavi izmedju roditelja tog deteta...gadi mi se

[sm=smiley36.gif] joj Klarita ja mislim da ja bejah mozda jedna od takvih u jednom trenutku ahahaha.. Ali mislim da se kontrolisem[sm=smiley9.gif]




Klarita -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:38:22)

Pa sd cu da gi izbacim iz prijatelji, jer kolko ja da ne pratim njihove objave, iskacaju mi od svuda[sm=hudicek1.gif]




Sosa Mena -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:41:23)

Sad cu proverim da li te jos imam za prijatelja. [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:42:24)

Klarita dodaj me za frenda na fejsu da ti malko ija iskocim[sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:43:44)

soso [sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:46:08)

U ovom krugu brisanja sam prezivela, ali u sledecem ne znam da li cu da uspem da se izmigoljim. Jedino ako me postedi zbog juznjacki gen ako ne crno mi se pise. [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:54:32)

M i Lj baš mi je žao zbog tvoje zimnice. ...ja htela samo da javim da sam juče na Savetu roditelja rekla sve ono što mi je bilo na duši i naravno dobila odgovor da je škola tu nemoćna a mesna zajednica nema dovoljno sredstava za ograđivanje školskog dvorišta




Modessty -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:55:57)

lele rosuljkeee pa ko ti bre brani i ti da pišeš! na primer svakodnevni izveštaj o N - kad je i koliko kakio, kakva mu je kaka i slično [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:56:51)

Vikiveki a jesu li ti psi agresivni??? Mislim i mi imamo lutalica ali ih deca hrane, psi i dolaze u skolsko dvoriste jer se igraju sa decom. Jel bilo nekih incidenata?? I mi smo kao klinci imali Žuću u skolskom dvoristu, nastavnici i deca su svi donosili hranu za njega od kuce. Divan jedan pas.




dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:57:05)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Klarita

Gadi mi se FB i pojedine majke...e bas briga nekog da li je dete trepnulo kakilo pogledalo progledalo koliko mu zuba uskocice danas a, onomad kako bese koliko...koliko ga vole mama i tata, sta kad slave i sa kime...[sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif] muka mi je i muka i boli me glava i sto li sam ulazila na FB uopste da mi se smuci jos vise...stegla me prehlada jedva disem[sm=hudicek1.gif]

I vratila sams e da uredim[sm=smiley36.gif] vec mi je lakse...morala sam da se vratim da se pojedine moje drugarke ne oset_e prozvanim. Elem, Dunja je recimo objavila "prvi zubic" (tako nesto) i to je OK, ili Mod "Nikola prohodao" a pojedine majke pisu 158 postova dnevno o svakoj reci pokretu ljigi koja tece sa usana...ljubavi izmedju roditelja tog deteta...gadi mi se

[sm=smiley36.gif] joj Klarita ja mislim da ja bejah mozda jedna od takvih u jednom trenutku ahahaha.. Ali mislim da se kontrolisem[sm=smiley9.gif]


Već sam mislila da te zovem da te pitam šta imaš protiv našeg zubića [sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]




Sosa Mena -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 12:59:17)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

lele rosuljkeee pa ko ti bre brani i ti da pišeš! na primer svakodnevni izveštaj o N - kad je i koliko kakio, kakva mu je kaka i slično [sm=smiley36.gif]


Ma nije to. Nego se mnogo rastuzila za mene, a ne zna kako da se izrazi. Pa je udara na bes. [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:01:39)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

lele rosuljkeee pa ko ti bre brani i ti da pišeš! na primer svakodnevni izveštaj o N - kad je i koliko kakio, kakva mu je kaka i slično [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] kad smo vec kod toga moja D nije kakila dva dana[sm=smiley13.gif]




serpica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:02:03)

Klarita,draga,nije to nista,jedna mama je napisala i trazila pomoc,dete joj izgubilo 2 cucle gde da ih trazi po stanu [sm=zz_cold.gif] molim iskusne majke da mi pomognu,
a najludje je bilo sto su joj majke i pomaglae u smislu: u kanti za smece,ispod tepiha,xaxaa da ne kazem da dete samo sto je napunilo godinu dana,jos ne hoda,kako li ode do kante za smece....i tako,ima svasta na fb....




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:02:38)

Pa jel ti kakiš svaki dan? Mislim, nije ona više beba.




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:06:29)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa jel ti kakiš svaki dan? Mislim, nije ona više beba.

[sm=smiley36.gif] verovala ili ne DA[sm=jezicek.gif]. Doterala sam metabolizam do te granice hehehehe...A imala sam problema bas sa zatvorom dugi niz godina i ako se slucajno omakne da ne odradim posao jedan dan osmah sam u frci kako imam zatvor ahahahah




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:07:47)


IZVORNA PORUKA: serpica

Klarita,draga,nije to nista,jedna mama je napisala i trazila pomoc,dete joj izgubilo 2 cucle gde da ih trazi po stanu [sm=zz_cold.gif] molim iskusne majke da mi pomognu,
a najludje je bilo sto su joj majke i pomaglae u smislu: u kanti za smece,ispod tepiha,xaxaa da ne kazem da dete samo sto je napunilo godinu dana,jos ne hoda,kako li ode do kante za smece....i tako,ima svasta na fb....

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:09:17)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

lele rosuljkeee pa ko ti bre brani i ti da pišeš! na primer svakodnevni izveštaj o N - kad je i koliko kakio, kakva mu je kaka i slično [sm=smiley36.gif]


Ma nije to. Nego se mnogo rastuzila za mene, a ne zna kako da se izrazi. Pa je udara na bes. [sm=smiley36.gif]

Eve pocinjem...udarajte mi komentari [sm=smiley2.gif]

Jesam se rastuzila, a stvarno li ce dodjes na neku slavu?

Dunja, [sm=smiley31.gif]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:10:12)

Pa ja ne kakim svaki dan, ni moja deca ne kake svaki dan, i nije to ništa alarmantno.
Ma, ti si ustvari prenela na dete svoju paranoju o zatvoru, možda ona dete uopšte nema osetljiv stomačić nego ti tripuješ. [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:13:48)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Pa ja ne kakim svaki dan, ni moja deca ne kake svaki dan, i nije to ništa alarmantno.
Ma, ti si ustvari prenela na dete svoju paranoju o zatvoru, možda ona dete uopšte nema osetljiv stomačić nego ti tripuješ. [sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif] obozavam te[sm=jezicek.gif][sm=smiley31.gif]

da ti dodjes malo da se druzis sa mm ahahah...Jes vala preterujem, ali i ne gresim ima osetljiv stomacic eheheh...




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:17:41)

šalim se, znaš jel?

Marko je u jednom momentu imao toliko tvrde stolice da je imao fisuru i stolice oblivene krvlju.

Moraš da provališ šta je protera, i onda kad ne kaki dva dana, daš to, obavite i gotovo. Kod nas su to šljive i supa. Ako jede supu svaki dan, makar 5 zalogaja, kaki redovno.




Misha i Ljisha -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:22:28)

da da supa svaki dan na stolu i to domaca ili bas neka corbica[sm=smiley36.gif], a sok od kruske radi pos'o[sm=smiley36.gif], ma pati se nekad bas fest znas kad je jednom imala strasan zatvor da se vidi da joj se kaki ali nece da kaki jer je boli, pa sam je tad ja bukvalno drzala za ruku dok je sedela na nosi i ljubila i grlila[sm=smiley36.gif] dok go*ance nije zasmrdelo hehehe

ps:znam da se salis [sm=zz_biggrin.png]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (14.11.2014 13:29:03)

Ja to radim svaki put. Hit mi je kad Marko uđe dok sam ja na šolji i pita "Da ti dam ruku?" [sm=jezicek.gif]

Recimo kod mene i Luke i čips radi posao, u smislu da stolica ne bude tvrda.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>