RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:42:54)

e vidis toga se nisam setila, ali smo skinule stvari. odmah cu ukljuciti masinu




mali_mis -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:49:03)

Ja bih tu babu lansirala na Mars [sm=hudicek1.gif] [sm=zz_banghead.gif]
Bubi [sm=smiley31.gif]




vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:58:18)

Uh Bubi, kakvih sve ljudi ima...da sve vreme ćuti i gleda kako se tvoja E igra sa njuenom unukom a pri tome zna da ima šugu[sm=hudicek1.gif] stvarno da ne poveruješ[sm=zmeden.gif]




dijana1* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 15:58:33)

Jao Bubi sta vas snadje[sm=smiley13.gif] Tacno treba napravitiselekciju i neke ljude.....ma bolje da ne kazem sta[sm=hudicek1.gif]
Samo da vas troje budete dobro[sm=smiley31.gif]




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:03:32)

Au, pa ta žena nije normalna![sm=zz_furious.gif]

Razumijem tvoju brigu, nadam se da nije ništa, bitno daa ste se dobro obrisali i oprali [sm=smiley31.gif]. A toj babi bih [sm=zz_bomb.png]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:20:12)

Bubi, pa zar nemaju sobu za izolaciju zaraznih, majku mu??? Svašta!!!


Moje derište je nesnosno ovih dana. Da li je neka faza, ludilo u vazduhu, šta li, ali ja sam na ivici živaca.
U vrtiću im dele bombone kad su dobri. Ja dođem po nju, ona odmah - mama, smem li da pojedem bombonu. Ja kažem - ne smeš, jer ne volim trpanje bombona u nju, em što joj zaista ne treba taj najgori šećer, em što smo ležali u bolnici zbog njenog stomaka i ne treba da jede te nezdrave gluposti. I onda ona meni počne da plače dok sva deca okolo šuškaju bombonama i žvaću, a ona ne. I tako mi se dernja do kuće. U*ere mi ceo dan.
Sledeći dan opet ista priča, i ja kao mislim - ajd' pojedi glupu bombonu, valjda ćeš biti mirna posle. Pojede bombonu sva sretna, krenemo kući, tek će ona "mama, kupi mi još bombona, divne su". Ja ko iz topa odbijem - eto ti nje sa dernjanjem, plakanje se oteglo kroz ceeelu ulicu i već svi znaju da to mi idemo kući iz vrtića. Kad dođemo kući besna je, neće da sluša, "ne voli me više", kad joj kažem da se presvuče brecne mi se sa "NEĆU", pa onda fasuje odlazak u ćošak...
Ne znam šta joj je. Radim s njom, pričamo, crtamo, sve, ali je nešto sva bezveze. Krene da nacrta leptira, recimo, pa joj ne ispadne kako treba - zafrljači flomaster, gurne papir i počne da se dernja "NE UMEEEEM", ili "nosi ove glupave bojice".
Poludeću. U vrtiću je dobra, tako kažu...
Šta joj je? Da li je neko imao slično avetanje deteta?




serpica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:28:31)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Bubi, pa zar nemaju sobu za izolaciju zaraznih, majku mu??? Svašta!!!


Moje derište je nesnosno ovih dana. Da li je neka faza, ludilo u vazduhu, šta li, ali ja sam na ivici živaca.
U vrtiću im dele bombone kad su dobri. Ja dođem po nju, ona odmah - mama, smem li da pojedem bombonu. Ja kažem - ne smeš, jer ne volim trpanje bombona u nju, em što joj zaista ne treba taj najgori šećer, em što smo ležali u bolnici zbog njenog stomaka i ne treba da jede te nezdrave gluposti. I onda ona meni počne da plače dok sva deca okolo šuškaju bombonama i žvaću, a ona ne. I tako mi se dernja do kuće. U*ere mi ceo dan.
Sledeći dan opet ista priča, i ja kao mislim - ajd' pojedi glupu bombonu, valjda ćeš biti mirna posle. Pojede bombonu sva sretna, krenemo kući, tek će ona "mama, kupi mi još bombona, divne su". Ja ko iz topa odbijem - eto ti nje sa dernjanjem, plakanje se oteglo kroz ceeelu ulicu i već svi znaju da to mi idemo kući iz vrtića. Kad dođemo kući besna je, neće da sluša, "ne voli me više", kad joj kažem da se presvuče brecne mi se sa "NEĆU", pa onda fasuje odlazak u ćošak...
Ne znam šta joj je. Radim s njom, pričamo, crtamo, sve, ali je nešto sva bezveze. Krene da nacrta leptira, recimo, pa joj ne ispadne kako treba - zafrljači flomaster, gurne papir i počne da se dernja "NE UMEEEEM", ili "nosi ove glupave bojice".
Poludeću. U vrtiću je dobra, tako kažu...
Šta joj je? Da li je neko imao slično avetanje deteta?




Ja puta dva,kod mladje jos uvek traje,ponekad ignorisem,ponekad kaznim,a ponekad joj pridjem i pitam je "ajde da vidimo sta je problem? Sta ne valja? Da pogodim?" Zagrlim je poljubim,malo se poigramo i onda prodje,do sledeceg puta naravno/..... faza ne brini [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:31:34)

bubo moje dete se identicno ponasa, samo sto mi zivimo odmah pored centra za socijalni rad, pa kad mateja krene da se dernja samo gledam kad ce da mi zakucaju na vrata, tacno ceo komsiluk zna da dolazimo kuci jer to nije plakanje nego urlanje, a pocne tako sto hoce da se nosi, pa da mu kupim igracku, pa da jede keks...[sm=hudicek1.gif]
a kod kuce isti slucaj, jutros je hteo da crta ribu i pogresio i poceo da histerise kako on ne zna, guzva papir ili isvrlja to sto je crtao, to traje vec neko vreme[sm=smiley13.gif]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:37:56)

Stvarno sam više počela da ludim. Mazimo se, pričamo, pitam je ja da li je tužna, muči li je nešto, počela je da mi odgovara jako ružno, tipa "tužna sam jer si ti bezobrazna, ne daš mi (bombonu, novu igračku, i.t.d.)". Uveče me grli, ljubi, govori da sam najbolja na svetu, neće da spava bez nekog našeg maženja, ali preko dana je užas.




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:43:05)

Bubo, nisi jedina [sm=smiley36.gif]

Neću!

Inače, kad M počne da urla, ja onda samo tiho pričam. Mislim mi smo svi u familiji galamdžije, ali ovaj mali...to je pakao [sm=smiley29.gif] Kod njega ima uticaja i to to je jako kasno propričao, pa je jednostavno naučio da netadovoljstvo iskaazuje urlanjem. I onda on kad krene, ja samo lagano, kao da smo normalni [sm=smiley36.gif] Naravno, ne pomaže uvijek. jednom me je u gradu toliko izludio da nisam znala šta da radim. M šta ćeš: Rol viršlu ili burek? Burek. Ja kupila, sjeli, a on neću sa sirooooooom, hoću od mesa....Neću to daj rol viršlu. Ma pakao! Obično ga povedem sa strane, u neki ćošak ili tako, da ne moraju svi slušat i pokušavam da mu objasnim, ali on i dalje viče...A kad mu prođe ta žuta minuta (destominuta) bude kao bubica?! [sm=zmeden.gif] Sve u svemu nemam konkretno rješenje [sm=smiley36.gif]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 16:50:24)

Sad mi je lakše kad znam da nas ima [sm=smiley24.gif]
Ovih dana - ko šta radi, N sedi u ćošku.
U nedelju sam je 10 puta upozorila da ne dira moje stvari. I taman sam se okrenula - ona se popela na tabure, dohvatila moju šminku i toliko se izmazala da je to bilo strašno, a za 10 min trebali da krenemo na neki rođendan. Jedva sam joj skinula karmin s obrva. I posle kad su je pitali što si tako crvena u licu, ona ko iz topa - TRLJALA ME MAMA! Garant su pomislili da sam je voštila.




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 17:00:05)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Stvarno sam više počela da ludim. Mazimo se, pričamo, pitam je ja da li je tužna, muči li je nešto, počela je da mi odgovara jako ružno, tipa "tužna sam jer si ti bezobrazna, ne daš mi (bombonu, novu igračku, i.t.d.)". Uveče me grli, ljubi, govori da sam najbolja na svetu, neće da spava bez nekog našeg maženja, ali preko dana je užas.


Ne važi se ovo ništa, M kaže: "Ti više nisi moja mama!" [sm=smiley36.gif] Ili npr. "Nisam više tvoj sin!" [sm=jezicek.gif]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 17:06:40)

A, pa i to kaže. A pazi, kad viknem na nju kaže mi "nemoj tako da razgovaraš sa mnom". To ja njoj kažem kad je drska. Pa majku mu...




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 17:50:17)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

A, pa i to kaže. A pazi, kad viknem na nju kaže mi "nemoj tako da razgovaraš sa mnom". To ja njoj kažem kad je drska. Pa majku mu...

[sm=smiley36.gif] Kopije male.




isidora88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 17:57:50)

meni je mateja neki dan rekao kako me ne voli i kako sam losa mama[sm=smiley13.gif]
sve to zato sto mu taj dan nisam dozvoila da se igra sa praskom za ves, tacno zna sta ce da me povredi.
onda, "ja tebe ne volim, volim samo tatu"[sm=smiley29.gif]




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 18:21:34)

Joj Bubo, ja imam isti problem sa Markom... toliko je postao bezobrazan da sam jedan dan sedela u autu i plakala. [sm=smiley13.gif]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 18:39:20)

Ja sam N poslala na par dana kod babe jer sam videla da gubim konce i da će popiti batine nastavi li. A nemam rešenje.
Btw, sa babom je divna.




Adriana83 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 19:11:54)

Crkla mi ves masina! Deciji ves zakljucan unutra,nemam para da pozovem majstora [sm=zz_banghead.gif]




milicicak -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 19:17:36)

Adrijana [sm=smiley31.gif]




Adriana83 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 19:31:55)

Uspela sam da izvucem ves! [sm=bravo.gif] Sad samo jos da nadjem majstora na "dodjem ti"... Pored cetvoro dece mogu samo da se utepam bez ves masine [sm=smiley26.gif]




Torbica -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 20:29:45)

Adriana, ako zagusti, dobaci koju turu do NS.




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (5.11.2014 23:00:06)

[sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_furious.gif] Telekom i glupavi najskuplji i najgori u regionu internet. [sm=lev.gif]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.11.2014 10:00:42)

To za decu... jako zavisi od deteta do deteta.
Luka je taj tip kako vi opisujete. Neću, ne mogu, ne umem, bacam u afektu, durim se, njarim se... Pa pisala sam negde kad sam ga ostavila u centru i otišla jer se derao kao magarac, a on ide za mnom i njače "Mamaaaaa", a ja hodam kao da nije moje. Mislim, majke ti, ne brukaj me! Ali je kod njega tu situaciju popravilo kad sam shvatila da mu fali samopouzdanja. E, onda sam mu ga nabila (možda i preterala [sm=smiley29.gif]), ali od tada jako retko baca flomastere i viče da ne zna. Sad je u tripu da on crta najlepše, da on trči najbrže, itd itd. Bar ređe nače. Možda je samo prerastao fazu? Još da ga naučim da ne beži kad neko hoće da ga bije, nego da se okrene, i složi tog nekog sa zemljom - i biću srećna. [sm=smiley4.gif]
Dok, Marko je sasvim druga priča. "Mama, jel smem ja tu bombonu?" - NE! - Dobjo. Ne znam da nacrtam, pokaži mi. Pokažem, on precrta, i sve 5. (Luka nije tražio da mu pokažem, već da uradim umesto njega).
Marko kad plače bez valjanog razloga, ja ga pošaljem u sobu ili ignorišem, on izađe, uzme papir, obriše suze i kraj. Luka kad je plakao, ljudi, on je išao za mnom iz sobe u sobu, nisam mu mogla pobeći.




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.11.2014 12:03:59)


IZVORNA PORUKA: Peace*

kad sam ga ostavila u centru i otišla jer se derao kao magarac, a on ide za mnom i njače "Mamaaaaa", a ja hodam kao da nije moje. Mislim, majke ti, ne brukaj me!

[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif]

A ovo za crtanje...Prije nekoliko imala L domaći da nacrta učionicu, učiteljicu, đake...prilično težak crtež. Ja joj pomognem tako što na jedan papir crtam ja, a na drugi ona. I dobro. Nakon nekog vremena kupim je iz škole, šta imate za domaći? Ona kaže da nacrtamo zeca lijevo od djevojčice, ali ja ne znam da ga nacrtam pa ćeš mi ti uradit domaći. Ja [sm=smiley3.gif] Ne može, neću ja da ti radim domaći, moraš sama kako znaš i umiješ. I tu ona pada u histeriju, ali ja ne znaaaaam bla, bla...Ja kategorična, ne interesuje me, moraš sama. roditelji mogu da pomognu, ali ne da crtaju umjesto djece. Onda ona bezobrazno: Baš me bbriga, ja ću da nacrtam djevojčicu, ja jedino to znam. Ja kažem kako god hoćeš, tvoj problem. Ona i dalje bijesna. Dođemo kući i dok sam ja otišla u WC, kuhinju, ulazim u dn. boravak, a ona za stolom nacrtala djevojčicu umjesto zeca u radnoj svesci i to pritisnula što je više mogla, da pređe na drugu stranu. Ja [sm=zz_banghead.gif] , ali cool glasom kažem: Divno, sad ću ja da sklonim svesku, da ne možeš da obrišeš a ti sutra objasni učiteljici šta i kako [sm=hudicek1.gif]. Kad je ona počela da plače. Nemoj mama molim te. Nacrtaću zeca. Nemoooooj! Nisam joj dala svesku cijelo popodne da bi ukapirala šta je uradila. I uveče sam joj pokazala na jednom papiru kako se crta zec, onda smo izbrisali tu djevojčicu, ona je kasnije fino nacrtala zeca. Od tada mi više ne govori za domaće, ja ne mogu i neću, nego radi kako zna i snalazi se sama. [sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.11.2014 12:07:50)

Ja jesam za to da se pokaže deci kako se crta, pa nisu se rodili naučeni, ali neka precrtaju sami. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>